Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

jak się nimi pociera ciało, a jak się hmm "klepie" (nie wiem jak to opisać :P), to ładnie osuszają uśmiech
Dokładnie, trzeba nauczyć się go używać, mam ten Decathlonowy i jestem zadowolona (oprócz tego, że przesadziłam z wielkością  🤣 ), zabieram go we wszystkie podróże.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
07 listopada 2018 11:26
Czy możecie mi  polecić jakąś firmę, która wywołuje zdjęcia przez internet. Nie za drogo ale dobrej jakości?
Z cyklu "Przemyślenia w pracy"

Dlaczego nie są organizowane zawody ujeżdżeniowe np. klasy P, bez konkretnego programu. Tzn obowiązuje zestaw ruchów, np w P powiedzmy, że ustępowania, dodane kłusy itd, ale dopiero na zawodach jeździec czyta program z konkretną sekwencją ruchów.

To tak jak skoczek dopiero na miejscu widzi parkur i ma jakiś konkretny czas, żeby się z nim zaznajomić, policzyć fule.

Takie zawody byłyby moim zdaniem dużo ciekawsze! :-)
dopiero na zawodach jeździec czyta program z konkretną sekwencją ruchów
To się zdarza częściej niż można by sądzić  😉
Gillian   four letter word
07 listopada 2018 13:14
Mogliby w sumie dawać plan parkuru do propozycji  🙂
KonieAMI, - pewnie dlatego, że między programami w obszarze jednej klasy są często spore różnice. Porównaj sobie np. N4 i N5. Nie pojechalabym N5 za nic, a N4 bez problemu 😉 Dla jednego konia dana figura może być bardzo trudna, dla innego dość prosta, zależnie od predyspozycji. Mi to podpowiada, czy mogę się zapisać na P i N, czy tylko na samo P.
keirashara - wiadomo, że są różnice poziomów w obrębie klasy. Ale w skokach jest chyba tak samo nie? W sensie obowiązuje jakaś wysokość maksymalna przeszkody, (typy przeszkód też?), ale to jak się je ustawi już leży w gestii organizatora.

To trochę tak, jakby skoczkowie mieli kilka ustawień parkurów na stronie PZJtu... nuda! :-D

Tratata Moja siostra wywoływała poprzez Empika, była zadowolana. Niedrogo, przez Internet, szybko i naprawdę dobra jakość, lepsza niż się spodziewaliśmy.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
07 listopada 2018 20:06
O, dzięki, popatrzę. Niby w Rossmanach też można ale muszę sprawdzić czy w każdym jest taka możliwość.
KonieAMI, - no tak, ale poza wysokością są też określone pewne warunki dopuszczonych kombinacji i zwyczajowo z rosnąca rangą stawia się coraz trudniejsze parkoury, np. na PLJ w Drzo w tym roku stał na prawdę trudny parkour, reginalna C w tym samym miejscu to przy tym pryszcz. Ta trudność jest wyrównana w odczuciu koni i jeźdźców. Z figurami i programami w ujeżdżeniu tak nie jest 😉 Programy są takie same n ZT i ZO, a ich trudność zależy też od danego konia lub pary - dla mojego kontrgalopy są prostsze niż ustępowania, tak samo piruety, łopatki, nawet ciąg... A są to elementy z wyższej klasy niby 🤣 W skokach jak stoi wąski front to każdy ma taki sam problem trafić 😉 Jak stoi wstrętny szereg, ciasny zakręt to obiektywnie każdy koń ma taki sam problem. Z figurami tak nie jest, bo każdy koń ma jakieś tam predyspozycje.
TRATATA, tak się nie da 😉 Dobrej jakości masz na cyfrowaciemnia.pl - zlecasz przez net i wysyłają.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
08 listopada 2018 18:44
Dzięki, obczaje co i jak.
Rossmann ma moim zdaniem dość kiepską jakość zdjeć.

Empik jest spoko, a premium super 😉
Głupie pytanie, ale: czy mogę wymagać od fryzjera, aby nie suszył moich włosów gorącym powietrzem/generalnie nie używał gorącego nawiewu na nich? Potrzebuje iść je ściąć, ponieważ przez terapię lekami i wymęczeniem w pracy wakacyjnej (brak pielęgnacji i wieczne spinanie-rozpuszczanie), pas ok. 15cm od dołu jest w tragicznym stanie, a z racji że jednak to jest spora długość, sama tego nie zrobię. Mam włosy kręcone, więc muszą one zostać umyte/zmoczone przed obcinaniem. Nabawiłam się strasznego strachu przed fryzjerami właśnie z tego względu, bo ja nie używam gorącego powietrza/prostownic z powodu wysokiej porowatości, puszenia się, kręcenia, no moje włosy nienawidzą czegoś takiego i bardzo mocno na nie to oddziałuje i zostawia, nawet jednorazowa akcja, ślad na dość długo. Oczywiście jak byłam gdzieś po raz pierwszy, wspominałam o tym jak moje włosy się zachowują. Pytanie stąd, bo już raz prosiłam fryzjera dosadnie o suszenie chłodnym powietrzem - zostałam objechana z dołu do góry, że nie mam prawa nawet o takie coś prosić 😫
emptyline   Big Milk Straciatella
18 listopada 2018 16:05
lazuryt00, oczywiście, że możesz, możesz też i prosić o niesuszenie... Dziwny fryzjer Ci się trafił.
Ja zawsze proszę, żeby w ogóle nie suszyć i nigdy nikt mi nie odmówił  😉 To usługa dla Ciebie a nie dla fryzjera, więc śmiało mów i proś o co chcesz.
Też mi się tak wydawało, ale jednak... może tak trafiałam po prostu, urok fryzjerów małej mieścinki? 🙄 Prośbę o niesuszenie w tę pogodę raczej sobie daruje, ale o te chłodne powietrze mi właśnie chodziło. Dzięki śliczne :kwiatek:
Czy dodając produkt do koszyka w sklepie internetowym mam gwarancję jego ceny?
W sensie może się zmienić cena produktu, ktory jest w koszyku?
efeemeryda   no fate but what we make.
23 listopada 2018 08:36
Sonika
wydaję mi się, że dopóki nie kupisz cena może ulec zmianie.
Sonika
Nie masz gwarancji, że cena nadal będzie ta sama; może się zmieniać.
Sonika, zależy od sklepu - w większości może się zmienić.
Dlaczego nie ma już voltopirów? Zawsze korzystałam z voltopirów, teraz jest tylko ta główna strona jako voltopiry, a po przejściu do podforum przechodzi automatycznie do stylistyki re-volty.
kenna, też mnie to ciekawi. Nie lubię stylistyki re-volty 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 listopada 2018 07:11
Też mnie to irytuje, w dodatku przez to przechodzenie na re-voltę cały czas mnie wylogowuje  🤔 kompletnie nie podoba mi się ta stylistyka  🙁
Moon   #kulistyzajebisty
29 listopada 2018 07:15
smarcik, doookładnie!
Te gwiazdki przy tematach wwiercają mi się w oczy i zawsze korzystałam z Voltopirów. I to wylogowywanie, a wrrrr...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 listopada 2018 18:32
Czy na Spotify jest jakis limit dlugosci nagrań, ktore można wrzucić? Jak w ogole wygląd wrzucanie takiego nagrania, żeby inna osób mógła je sobie odtworzyć? Doszukalam sie informacji, ze musze miec platne konto premium, ale poza tym niewiele znalazlam... Konkretnie chodzi o podcasty.
Lacze sie z Wami w bolu braku voltopirow. Myslalam, ze mi komputer oszalal, a tu sie okazuje, ze to nie blad.
Tez tesknie za mozliwoscia wyboru... Te gwiazdki mnie do szalu doprowadzaja.  😂
O tak ja też korzystałam z voltopirów,a tu nale zaczęło mnie wylogowywać i po kliknięciu podstrony otwierają mi sięw  nowej karcie jako re-volta🙁
busch   Mad god's blessing.
01 grudnia 2018 10:59
Mnie dużo bardziej stresuje fakt że strona jest niezabezpieczona. Ostatnio wykryłam jakąś dziwną aktywność na innych kontach powiązanych z tym samym e-mailem (wielokrotne próby zhackowania moich kont do gier jak Origin czy Uplay np.), i skończyło się masową  zmianą haseł (teraz już nie mam też żadnych dzielonych haseł między kontami), włączaniem weryfikacji dwustopniowej gdzie się da i zmianą e-maila na inny niemal wszędzie. Może to przypadek że jaja zaczęły się dziać dopiero gdy re-volta stała się niezabezpieczona ale nie zamierzałam ryzykować i tak też wam polecam...

PS. nie jestem informatykiem, więc jak opowiadam bzdury i szukam powiązań tam gdzie ich nie ma, to pewnie dlatego że się na tym nie znam  🤣
A to nie jest tak (ale to jak busch - informatykiem nie jestem, więc to takie bardziej "gdybanie"😉, że utrzymanie dwóch w pełni funkcjonalnych domen to dodatkowe koszty? A jednak "re-volta.pl" jest bardziej ogólno-komercyjnym adresem.
Przyznaję, że z voltopirów nigdy nie korzystałam (ideologicznie 😉 ).
Tak z ciekawości - co tam było zamiast gwiazdek (konik, główka konika)?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się