Stajnie w Warszawie i okolicach

Mada poszedł priv dojazd z Raszyna poniżej godziny  😉
czy jest ktos kto stoi w Miłosnej i moglby mi odpowiedziec na kilka pytan bo zastanawiam sie czy warto brac pod uwage
edit zły dział

sylwiaj na Szwadronie w Miłosnej czy u A.Wasia w Miłosnej? czy o jeszcze jakąś inną stajnię pytasz?
Czy w okolicach Ozarowa Mazowieckiego jest jakaś warta uwagi stajnia z hala, padokami, dobra opieka? Nie znam kompletnie tych okolic, a potrzebuje kilku informacji. Cena tak do 900 zł :kwiatek:


Po tej stronie Warszawy nie ma żadnej stajni z halą w takiej cenie 😉
Jedyna stajnia jaka przychodzi mi do głowy w podobnej cenie to Duchnice. Nie wiem ile jest obecnie. Kiedyś pensjonat 1000. Na forum wiele osób stało.
W Umiastowie jest stajnia z halą za 1200 według cennika. A inne stajnie z halą to Szkoła Sportów Konnych chyba bez pensjonatu. I oczywiście Garo, ale tu już cena zupełnie inna.
Nie mówię nawet o jakości stajni, bo nie stałam w nich, więc nie wiem.
mój koń mieszka w Ciopanie już 2 lata, polecam 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 listopada 2018 12:39
marszylka, no właśnie Duchnice kojarzę i cena tez przystępna jak nabite warunki 🙂
Duchnice przyzwoite miejsce: - brak siana na padokach w zimę, brak terenów i w godzinach sztytu słaby dojazd ( korki na tej S8 mega mocne) ,ale stajnia ładna ,zadbana,czysto,hala ,karuzela ,konie wyglądały dobrze. Siano ,słoma ok .
Stoją tam moi znajomi już ponad rok nie narzekają .
Słaby dojazd? 😀 IMHO jeden z lepszych, jeżdżę S8 w godzinach szczytu (tylko, że potem lecę na S2) i dojazd jest bez pudła, wiadomo, że są miejsca gdzie się minimalnie przytyka, ale to b.krótkie odcinki.

Ja bym dodała za to niesprowadzanie koni w ręku i padokowanie w stadzie (nie każdemu to odpowiada)
ash   Sukces jest koloru blond....
30 listopada 2018 17:45

Ja bym dodała za to niesprowadzanie koni w ręku i padokowanie w stadzie (nie każdemu to odpowiada)

Dla mnie to jest pierwsze pytanie o stajnie zaraz po pytaniu o siano na padokach.
Padokowanie w stadzie i puszczanie na nie luzem to dla mnie dyskwalifikacja obiektu
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
30 listopada 2018 19:27
Co komu pasuje. 😉 Dla mnie padokowanie w stadzie to podstawa. Puszczanie luzem i brak siana na padokach dyskwalifikuje.
https://www.swiatkoni.pl/ogloszenia/sprzedaz-osrodka-jezdzieckiego-kolo-piaseczna-

Czy to Hubal k/Piaseczna na sprzedaz ?
Osrodek funkcjonuje jakos od roku, czy stal ktos tam moze, jak w praktyce wyglada/-la kwestia opieki etc. - zwlaszcza ze spory ten obiekt (56 boksow) ?
Martita   Martita & Orestes Company
30 listopada 2018 21:54
baba_jaga Tak to Hubal. Nie zdąrzył się dobrze rozkręcić chyba nawet.
Hubal wystawiany był już kilkukrotnie na sprzedaż.
Cena też zdąrzyła już stopnieć.
W ostatnim czasie było sporo incydentów różnego rodzaju.
Z jakością siana, słomy i owsa jest różnie, z jakością obsługi też.
Proszę o pomoc, poszukuję stajni dla 2,5 letniego ogiera. Zależy mi na padokach i dobrej opiece. Koń aktualnie chodzi w stadku z wałachami. Okolicę rozważę każdą, najważniejsza jest dla mnie dobra opinia.
[quote author=mała mi link=topic=46.msg2828705#msg2828705 date=1544097638]
Proszę o pomoc, poszukuję stajni dla 2,5 letniego ogiera. Zależy mi na padokach i dobrej opiece. Koń aktualnie chodzi w stadku z wałachami. Okolicę rozważę każdą, najważniejsza jest dla mnie dobra opinia.
[/quote]

Stajnia Górki. Każdy koń dostaje własny padok ale jest możliwość dogadania się, aby jakieś konie stały razem. Opieka jest naprawdę dobra i wszystko można ustalić z właścicielką
O_o Górki wysyłają ludzi na barykady.  🏇
O_o Górki wysyłają ludzi na barykady.  🏇


Dopiero co zaczęłam stać w tej stajni także nikt mnie nie wysyła  😅
Dobre ludki, znajdę kogoś kto wie jak aktualnie ma się sytuacja w Szumawie w Bobrowcu?
ash   Sukces jest koloru blond....
07 grudnia 2018 20:01
[quote author=xxx000xxx link=topic=46.msg2828737#msg2828737 date=1544106368]
O_o Górki wysyłają ludzi na barykady.  🏇


Dopiero co zaczęłam stać w tej stajni także nikt mnie nie wysyła  😅
[/quote]

Opinie proponuje wystawić stajni po minimum 3-6 miesiącach stania z koniem. 🙂
Ktoś wie czy przy technikum nr.3 w Piasecznie jest pensjonat dla koni ? Jeżeli tak to w jakiej cenie 🙂
zuza 12 nie ma i nigdy nie było
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
16 grudnia 2018 15:18
Nie znalazlam lepszego wątku więc mam zapytanie czy zna ktos może dobrego rymarza w okolicach Warszawy (najchetniej Grodzisk Maz)? Potrzebuję wymienić skórę na siedzisku w siodle 🙂
[quote author=ptyśmiętowy link=topic=46.msg2828917#msg2828917 date=1544182159]
Dobre ludki, znajdę kogoś kto wie jak aktualnie ma się sytuacja w Szumawie w Bobrowcu?
[/quote]

Ja stoje w Szumawie od września. Co dokładnie Cię interesuje?
Nie znalazlam lepszego wątku więc mam zapytanie czy zna ktos może dobrego rymarza w okolicach Warszawy (najchetniej Grodzisk Maz)? Potrzebuję wymienić skórę na siedzisku w siodle 🙂

Pan Marek z Ursusa może? Bliżej nikogo innego nie ma.
W Pruszkowie był rymarz, ale nie wiem czy jeszcze robi siodła.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
20 grudnia 2018 21:03
Orientujecie sie, gdzie w tej chwili jest wolny boks, wschodnio-poludniowa czesc Wawy, najchetniej z hala?
Czy ktoś z Was stoi obecnie w stajni Groteska w Markach i mógłby mi tu lub na PW trochę o niej opowiedzieć?  😉
Libella uderzaj do Tuch, ona jest tam często i o różnych porach, więc widzi dużo 😉 jest wiarygodniejsza, niż czasem odwiedzający konia pensjonariusz 😉
Megane dzięki, już się z nią skontaktowałam  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się