Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

exploited, emptyline, SzalonaBibi, mam taką z CCC 🙂 Może spróbuję XD
Czy któraś z Was ma rozmiar 36 i miała może dziecięce Emu? Noszę 36/37, zastanawiam się czy próbować z dziecięcymi, bo cena jednak przyjemniejsza trochę. :kwiatek:
czy ktoraś z Was ma dokładnie ten model botków z ukryta koturna Carinii? To prawda, że akurat te wypadają mniejsze i trzeba brać większy rozmiar?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2018 18:38
Odkopuję  😉 Poszukuję eleganckich, czarnych botków z płaską podeszwą, koniecznie ze skóry licowej. Takich do spodni i do sukienki. Chciałam sztyblety, ale w rozmiarze 39 wyglądają niestety komicznie, jak kajaki. Może którejś z Was wpadło w oko coś ładnego w sklepach?  🙂
Zależy jaki lubisz styl, ale może coś takiego: https://skora24.pl/sztyblety-damskie/6631-czarne-skorzane-botki-sztyblety-z-cwiekami-veronna.html
Sklep mogę polecić.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2018 08:41
Kaarina super, dziękuję! Akurat te z linka może nie, ale w sklepie jest duzy wybór  💘 kupowałaś coś od nich? Myślisz że nie będzie problemu z ewentualną wymianą rozmiaru?  :kwiatek:
Kupowałam dwie pary. Jedne botki, a drugie długie kozaki. Faktycznie wszystko z super jakościowo skóry naturalnej, rewelacyjnie podają jak wypada rozmiarówka, więc za każdym razem trafiłam idealnie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2018 15:09
Dziękuję  :kwiatek:
Jest tu posiadaczka tych botków  Badura Alegra? Czy to pradwa, ze trzeba je brac rozmiar mniejsze?
ash   Sukces jest koloru blond....
27 listopada 2018 15:41
hanexxx, skracaj linki bo rozjeżdżasz forum
Dziewczyny, waham się między Emu Stinger Micro, a UGG Mini Classic. Chciałam te możliwie najkrótsze jeśli chodzi o cholewkę, bo Emu Stinger Mini już na nodze średnio ni się podobają. UGG Mini Classic są wg wymiarów takie pomiędzy, ale może któraś z Was ma porównanie między tymi modelami? Spytam od razu o jakość, lepiej wypadają Emu czy UGG jednak? Bo jedne i drugie mają dużo podobnych opinii w necie chyba. 👀
Mam emu micro i emu mini i te pierwsze lepiej mi sie podobaja 😉 mialam tez ugg mini i chyba blizej im bylo wlasnie do emu mini niz micro 😉 i wizualnie bardziej widza mi sie Emu niz ugg
Orientuje się ktoś gdzie w necie warto szukać Air Maxów w dobrej cenie?
Zależy którego modelu konkretnie szukasz. Zobacz na RunColors, Sizeer, może też 50style.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 stycznia 2019 09:41
Czy któraś miała do czynienia z butami firmy Cataleya? Bardzo podobają mi się jedne szpilki, ale nie wiem czy warto wydawać 269zl na buty nieznanej firmy, bo w sumie w tej cenie można już kupić np Ryłko 😉 byłabym wdzięczna za opinie  :kwiatek:
Wrzuciłam do wspinaczkowców, ale może tu też ktoś się znalazł do poradzenia?

Jestem sparaliżowana przez wybór butów trekkingowych..Mam dwie pary The North Face Ultra Fastpack III Mid GTX, jedne z wkładką 23,5 cm drugie 24 cm. Mam stope dł 23 cm. Na razie testowałam je w róznej konfuguracji skarpetkowej i wychodzi że: mniejsze są wygodne i fajne w: zwykłych skarpetkach, podwojnej skarpetce, w skarpetce na stopach po kąpieli, w grubej skarpecie są takie na styk, w dwóch skarpetkach po kąpieli lekko cisną na małych palcach. Większe natomiast przy chodzeniu trochę idiotycznie się gną na prawej stopie na dużym palcu, są dosyć luźne w jednej i dwóch skarpetkach, dobre w grubej skarpecie i dwóch skarpetkach i nogach po kąpieli. Buty docelowo mają być na wysokie temperatury. Heeeeelp już od 40 minut chodze w nich po domu i nie potrafie podjąć decyzji 🙁((
Drabcio, przy większym wysiłku stopy troszkę zwiększają swój rozmiar. Również przy wysokich temperaturach. Ja bałabym 24 jeśli moja stopa to 23. :kwiatek:
sanna, 1 cm to BARDZO dużo. Za luźne buty oznaczają poobcierane nogi 😉 Ja już we wspinowym sugerowałam, że jeśli na lato to 0,5 cm :kwiatek:
tak te 24 cm już spakowałam, jeszcze dumam nad 23,5 cm 🙂
Dziewczyny Air Maxowe 👀
Prawda to, ze rozmiarowka jest zanizona? Zazwyczaj rozmiarowi 37 odpowiada 24 cm, a tu widze, ze 37 to 23 cm, a 38 to 24. 👀
Ja air max i wszystkie inne nike mam 38,5-24 cm. Tylko ze one chyba sa w rozmiarowce juniorsiek, ale juniorskie i damskie Nike zawsze kupuje 38,5 mimo ze standardowo nosze 38 😉
Ja mam wszystkie Nike niezależnie od modelu 40,5. A normalnie mam 39/40.
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2019 21:07
ashtray, ja mam air maxy 37,5, normalnie noszę 37.
mils   ig: milen.ju
15 lutego 2019 15:03
Dziewczyny, widziałyście gdzieś czółenka na słupku, z niezbyt szpiczastym noskiem, w jasnym kolorze nude, koniecznie skóra/zamsz? I może niekoniecznie za miliony monet? 👀
Amnestra, nie wiedziałam  :kwiatek: Ja biegam w chyba że 2 numery za dużych asicsach i po chwili jest mi idealnie, takie na styk pewnie by mnie znasakrowaly. Każde stopy inne ale też pewnie przy wspinaczce zupełnie inaczej pracuje stopa.  :kwiatek:
Moje biegowe też są większe sporo :kwiatek: Nie znam się na bieganiu jakoś szczególnie, ale tak mi dobierali w sklepie biegacza, więc im wierzę 😀 Trekkingowe letnie to tak 0,5cm większe, buty zimowe (trekkingowe/techniczne/wysokogórskie) to z 1 cm większe. Buty wspinaczkowe to rozmiar mniejsze od stopy 😁
Dziewczyny, widziałyście gdzieś stacjonarnie sneakersy na koturnie, czy to już skończyła się moda na nie i pozostaje tylko net?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lutego 2019 16:21
ja mam biegowe większe o 0,5 cm. Ale szerokie same w sobie. Przy bieganiu rodzaj sznurowania też się liczy.

A ja się muszę pożalić. Kupiłam softshellowe trekkingi z Elbrusa i wczoraj było mi w nich za gorąco. 🙁 a na zimę się nie nadają, bo są krótkie, nie lubię długich.
pilnie muszę nabyć czarne klasyczne czółenka. Zlazłam dziś galerię i znalazłam brzydkie, ale tak niemiłosiernie wygodne, że już chyba żadnych innych nie założę.
Clarks Adriel Voila

😍
niestety mieli ostatnią parę z wystawy w moim rozmiarze wiec chce kupić z neta... i kurna nie pamiętam jaki to był rozmiar  😵
na stronie producenta wychodzi mi 39, a wydaje mi się ze babka w sklepie mówiła o 37,5. (numer UK na pewno był z połówką)
Czy któraś z Was ma od nich byty i mogłaby mi poradzić.
(mam stopę długości 241-2 mm)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się