Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Donia
Spooks jest super. Ja sie zasadzam na zimowa kurtke teraz,  mam kamizelke model Lisa i kocham ja. Jest strasznie wygodna i cieplutka. Kurtke juz przymierzalam ale musze meza urobić... 😉 

Edit
A sorry,  nie mam modelu Lisa . Mam ta ( i taka chce kurtke,  tyle ze z kapturem )
https://www.sporterfurth.de/Weste-SPOOKS-Snoopy-Vest-navy-S?curr=EUR
Ma ktoś może kurtkę z Pikeura? Przymierzam się do zakupu. Jest dość droga... warta swojej ceny? 👀
Ja kupowałam zimówkę Pikeura rok temu, w wakacje. Jestem zachwycona.  😉
Kupowałam jedną z tańszych, bez kaptura. Jest cieniutka i ultralekka, ale przy tym bardzo ciepła. Spędzam zazwyczaj przynajmniej kilka godzin w stajni/na hali, plus wygodnie mi się w niej również jeździło. Nie wiem, jak sprawdziłaby się na potężne mrozy, bo chyba jej nie wypróbowałam tak porządnie, ale z racji, że jest cienka i lekka spokojnie można założyć ją jako ostatnią warstwę. W dodatku jest wizualnie bardzo ładna, w miarę bez problemu ścierało się z niej kurz itp., jest śliska, ale nie szeleszcząca i taka miękka z materiału. Słowem, ja polecam bardzo, ale nie mam porównania z innymi końskimi markami pod tym względem. 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
25 listopada 2018 23:30
Jeśli ktoś szuka kurtki zimowej to polecam ANKY 😍 kupiłam sobie w tym roku, nową i jestem mega zachwycona! Super ciepła i bardzo fajnie się prezentuje 🙂
Hej,

czy wiecie gdzie mogę znaleźć jakieś skarpetki, koszulki itd w tematyce świątecznej? Znalazłam tylko podkoniówki zielono-czerwone.
avee, na allegro? 😉
avee, na allegro? 😉


Puma, zgodnie z tematem szukam odzieży czy akcesoriów jeździeckich.
A czym się różnią podkolanówki jeździeckie od zwykłych? 😁 Tak samo koszulka. Już bez przesady, że wszystko musi być koniom dedykowane, bo żadnej róznicy nie ma, oprócz ceny i nazwy.
[quote author=budyń link=topic=120.msg2826470#msg2826470 date=1543224699]
A czym się różnią podkolanówki jeździeckie od zwykłych? 😁 Tak samo koszulka. Już bez przesady, że wszystko musi być koniom dedykowane, bo żadnej róznicy nie ma, oprócz ceny i nazwy.
[/quote]

Takim, że na allegro można dostać albo sexy pończochy albo grube krótkie skarpety, które nadają się tylko do spania, bo nie zmieszczą się w żaden but.

Jak nie macie nic do podpowiedzenia, to po prostu nie piszcie. Szukam odzieży lub akcesoriów jeździeckich, takich jak czapka Mikołaja doczepiana do kasku, czerwono zielony bat z gwiazdką na końcu - takie rzeczy widziałam za granicą i takich szukam w internetowych sklepach i o takie pytałam - czy ktoś takie widział. Napisanie "allegro" jest równie tyle samo warte co napisanie "poszukaj w internecie", a Budyń, jeżeli znajdziesz akcesoria np. kuchenne, niededykowane koniom, a nadające się jako akcesoria jeździeckie i jeszcze o tematyce świątecznej - bardzo proszę wskaż mi je  😉 Miłego dnia, a ja nadal czekam - może ktoś widział coś jeździeckiego na Święta?
avee, A co się rzucasz?
Bo jeśli chodzi o firmy jeździeckie, to fakt może nie być nic lub jakiś jeden produkt. Wszak to firmy produkujące sprzęt jeździecki, a nie gadżety świąteczne  😁

nakładki na kask

koszulki

swetry

Większy wybór i możliwości masz tutaj powyżej.
Wybacz, że poleciłam allegro w takim razie  😉

Czy ma ktoś z was może kurtkę Spooks Katie roz L i mógłby podać mi wymiary kurtki?  🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
02 grudnia 2018 18:01
Szukam bordowej bluzy ,najlepiej „końskiej”, może ktoś gdzieś widział?
Diakonka, Spooks? TR? Mają bordo 🙂

Spooks
Spooks 2
Eskadron
True Rider
TR 2
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 grudnia 2018 18:56
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 grudnia 2018 10:26
boskie, napewno coś wybiorę, dzięki :*
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 grudnia 2018 10:35
zembria, a możesz pokazać na żywo kolor?n, też poporszę 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 grudnia 2018 10:39
Jasne, ale popoludniu jak do domu wrócę 🙂
Diakonka ja mam tą eskadronową Blackberry i jest boska, żal mi jej do stajni 😁
a proszę:

jakość świetna, fajny, gruby materiał i super krój. Mam jeszcze niebieską z tej kolekcji i przymierzam się do szarej, zakochałam się w tych bluzach  😍
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 grudnia 2018 17:35
Nie zrobię zdjęcia, bo mój aparat jakoś ten kolor przekłamuje, lepiej kolor oddają fotki katalogowe 🙂 Na żywo jest identyczny.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
03 grudnia 2018 20:04
Ja potwierdzę bo widziałam, kolor bluzy, o której pisze zembria jest idealnie oddany na fotce katalogowej, którą wstawiła.
Akurat zupełnie nie mój, jest jeszcze wersja turkusowa 😉 .
Aaaa... ta bluza bordo Eskadrona bossska  💘
Kto mi taka na święta chce kupić?  🤣 🤣
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 grudnia 2018 21:41
n, jaki skład ,mozesz odczytać z metki? Czy ona jest gruba?
PS Jak bierzecie bluzy Eskadrona i wahacie się pomiędzy rozmiarem weźcie większy. Ja wzięłam M i była ok, ale po praniu trochę zesztywniała jest lekko za krótka 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
06 grudnia 2018 13:03
Teraz szukam bryczesów granatowych, z pełnym lejem, ale na szczupłe udo. Sporo bryczesów wisi mi przy kroku, mimo że w pasie dobre. Noszę rozm 36. Pomóżcie :kwiatek:
Diakonka, - młodzieżowe 🙂 Np. patricia grip piekura, ja mam podobny problem, wiecznie mi bryczesy wiszą na nogach, zwłaszcza w kolanach i te są super. Lub purpurowe legginsy, na nogach leżą nawet lepiej, ale ja nie umiem się przekonać do leginsów... I Euro-Stary też są super pod tym względem, ogólnie mlodziezowe bryczesy mają węższe nogawki. Z rozmiarem 36 celuj w 170 lub 176.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 grudnia 2018 17:06
Szukam tabel rozmiarów bryczesów[s] HKM[/s] tfu! HORZE męskich, poratujcie :kwiatek:
Jakieś opinie na temat odzieży Premier Equine? Nie widzę nic w wątku, a bardzo mi się podobają dwie rzeczy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się