sklepy internetowe

12 tygodni?!  😲 no właśnie ja też nie mam nic w mailu, na stronie też nie mogę znaleźć, zostało zadzwonić i liczyć, że odbiorą  🤣


Nie no, przesyłki przychodziły mi normalnie, ale dobrze wiedzieć, że mają taki margines błędu. :P
To nie jest margines bledu. Przeczytajcie to zdanie. „Chyba, ze ....” Czyli maja w ofercie produkty na które trzeba czekać nawet tak długo (obstawiam ofertę siodeł equiline) natomiast wiążący okres w przypadku innych terminów jest podany przy produkcie i ma niewiele wspólnego z tymi dwunastoma tygodniami. Tyle wynika z tego zapisu.
Co do kuriera to z tego co kojarzę to wysyłają Dpd i inpost.
To nie jest margines bledu. Przeczytajcie to zdanie. „Chyba, ze ....” Czyli maja w ofercie produkty na które trzeba czekać nawet tak długo (obstawiam ofertę siodeł equiline) natomiast wiążący okres w przypadku innych terminów jest podany przy produkcie i ma niewiele wspólnego z tymi dwunastoma tygodniami. Tyle wynika z tego zapisu.
Co do kuriera to z tego co kojarzę to wysyłają Dpd i inpost.


W pełni to rozumiem, wszystko, co zamawiałam miało podany termin, nigdy dłuższy niż 7 dni. Chociaż to też można różnie interpretować, bo na stronie produktów jest "Termin realizacji", w większości 1 dzień. Więc nie jest to termin dostarczenia przesyłki, tylko zrealizowania zamówienia, czyli wysyłki lub zamówienia w hurtowni, można by się spierać. A w punkcie regulaminu jest mowa o dostarczeniu. O "realizacji" sam sklep w regulaminie pisze tak:
5.2. Po złożeniu Zamówienia Sprzedawca niezwłocznie potwierdza jego otrzymanie, co powoduje związanie Klienta jego Zamówieniem oraz jednocześnie przyjmuje Zamówienie do realizacji. Potwierdzenie otrzymania Zamówienia i jego przyjęcie do realizacji, następuje poprzez przesłanie stosownej wiadomości, na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta, która zawiera co najmniej potwierdzenie wszystkich istotnych elementów Zamówienia, oświadczenia Sprzedawcy o otrzymaniu Zamówienia i o jego przyjęciu do realizacji. Z chwilą otrzymania przez Klienta powyższej wiadomości e-mail zostaje zawarta Umowa Sprzedaży między Klientem, a Sprzedawcą.

Więc w ten 1 dzień, zaznaczony w większości przedmiotów na sklepie, jest tylko czasem zawarcia Umowy Sprzedaży. A o terminie dostawy informacji już nie ma. Więc, zgodnie z regulaminem, jest to do 12 tygodni. Tak więc przeczytałam dokładnie to zdanie. Zamawiałam już kilka razy od nich i przesyłki dochodzą bardzo szybko, dlatego napisałam, że uważam to za "margines błędu", żeby klient nie mógł się wykłócać o ewentualne opóźnienia.
Kupował ktoś może na www.globalhorse.pl ?

Ja kupowałam stacjonarnie.
Jak długo czeka się na paczkę z PE? Jak dziś zamówiłam, to jest szansa, ze dojdzie w ciągu dwóch tygodni?
Plusik dla salon koński świat za szybka wysyłkę w ten sam dzień.
Jak długo czeka się na paczkę z PE? Jak dziś zamówiłam, to jest szansa, ze dojdzie w ciągu dwóch tygodni?


Po 7 dniach od zamówienia w BF moje zamówienie nadal ma status "Processing" i nawet nie dostałam odpowiedzi na wysłane zapytanie... Więc wątpię. Podejrzewam, że mają zasyp po BF nadal.
A ja z salonu koński świat nie bardzo jestem zadowolona, zamówienie złożone w poniedziałek, opłacone, a Pani mi wmawia, że nie zapłaciłam. I po kilku dluuugich minutach znalazła, że jednak zapłaciłam. I może zamówienie będzie we wtorek, bo dziś pewnie nie wyszło... Pół biedy, ze nie spieszy mi się i duży rabat miałam. 😀
Wielki plus dla Animalii 🙂
Kupiłam derkę na BF z terminem oczekiwania do 5 dni, sklep wywiązał się z terminu, szybciutko wysłał paczkę i dzięki temu mój hultaj od jutra będzie mógł się cieszyć nową, ciepłą dereczką  😅
Jak długo czeka się na paczkę z PE? Jak dziś zamówiłam, to jest szansa, ze dojdzie w ciągu dwóch tygodni?

Hm do mnie zawsze dociera stosunkowo szybko. Wysyłają co prawda najczęściej w czwartek, zatem jeśli zamówi się w piątek, wysyłają w kolejny czwartek, a w Polsce jest tak do wtorku (poniedziałek / wtorek)...
Zamawiałam 23 listopada, wysłane zostało 30 (czyli w piątek, nie czwartek), czyli pewnie dotrze tak do środy... lub może wtorku?
Tak czy siak dotychczas mega szybko dostawałam od nich paczki.
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2827476#msg2827476 date=1543603710]
Jak długo czeka się na paczkę z PE? Jak dziś zamówiłam, to jest szansa, ze dojdzie w ciągu dwóch tygodni?

Hm do mnie zawsze dociera stosunkowo szybko. Wysyłają co prawda najczęściej w czwartek, zatem jeśli zamówi się w piątek, wysyłają w kolejny czwartek, a w Polsce jest tak do wtorku (poniedziałek / wtorek)...
Zamawiałam 23 listopada, wysłane zostało 30 (czyli w piątek, nie czwartek), czyli pewnie dotrze tak do środy... lub może wtorku?
Tak czy siak dotychczas mega szybko dostawałam od nich paczki.
[/quote]

Ja dziś dostałam od nich wiadomość, że moje zamówienie wyślą mi za 2-4 dni. Więc w sobotę lub poniedziałek. 9-11 dni na wysłanie rzeczy na stanie to trochę dużo, ale nie będę się czepiać, Black Friday daje popalić.
Sivrite, w sobotę raczej nikt nie wysyła... a takie terminy to nie jest norma w PE.
Zamawiam u nich dość systematycznie...
Tak czy siak w 2 tygodnie paczka raczej dojdzie, chociaż im bliżej Świąt, tym gorzej.

Edit: finał sprawy z horsetack (dla nie śledzących: zamówienie z 1 listopada i brak kontaktu ze sklepem): oficerki dotarły w środę 28 listopada. Liczyłam na jakiś gratis (kopystkę chociaż), ale jakby nie koniecznie. Nie widziałam nawet paragonu :/
A ja mam plusa dla Horse tack. Zamawiałam sztyblety zimowe, nie dość że w super cenie to dotarły zgodnie z tym co było na stronie (towar dostępny od ręki).
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2827545#msg2827545 date=1543651571]
Sivrite, w sobotę raczej nikt nie wysyła... a takie terminy to nie jest norma w PE.
Zamawiam u nich dość systematycznie...
Tak czy siak w 2 tygodnie paczka raczej dojdzie, chociaż im bliżej Świąt, tym gorzej.
[/quote]
Tak podejrzewam, że nie wysyłają, więc pewnie w poniedziałek dopiero. Ale taki termin podali, no co ja mogę. :P
Jak pisałam - nie mam im za złe, podejrzewam, że gdyby nie zamówienie w BF, to dostałabym paczkę szybciej. Liczyłam się z tym.
Koleżanka dzień po złożeniu przeze mnie zamówienia zmieniła zdanie odnośnie koloru swojego mikołajowego padu. Napisałam do PE wiadomość wtedy, na którą nie dostałam przez 6 dni odpowiedzi, więc wczoraj pozwoliłam sobie napisać jeszcze raz, zakładając, że zawieruszyli tę wiadomość. W godzinę dostałam odpowiedź, że tak, oczywiście, już podmieniają. Więc dobrze założyłam, że po prostu mieli zasyp wiadomości i zgubili.

Plus dla Horse Tack za kontakt - promocja na derkę naliczała się tylko na jeden kolor z trzech. Dostałam odpowiedź w sobotę, że jest to błąd i w poniedziałek z rana był już poprawiony, a w środę paczka u mnie.
Dzięki dziewczyny za odpowiedź 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 grudnia 2018 17:02
Gaga Moje zamówienie z 30.10. też dopiero w środę dotarło, też nawet kartki z przeprosinami ani nic... na meile się odpowiedzi również nie doczekałam :/
+ Dla PasiKonika bardzo fajna promocja, zamówienie mimo czasu podanego przy produktach 14dni, wysłane już po 5 dniach od zamówienia. Przemiła obsługa, przy otrzymaniu uszkodzonego preparatu (zdarza się) - od razu po telefonie został mi wysłany nowy 🙂 Pierwsze zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie!  🤣

+ Duży Plus dla DobregoKonia, ekspresowa wysyłka jak zawsze zadowolenie i bez zarzutów  🏇
Gaga Moje zamówienie z 30.10. też dopiero w środę dotarło, też nawet kartki z przeprosinami ani nic... na meile się odpowiedzi również nie doczekałam :/

Mają 2 klientów mniej
Mi to mega smutno, bo buty były prezentem od taty na urodziny
I tato nie doczekał tej przesyłki 🙁
Gaga cholera- niekoniecznie ten wątek-ale współczuję i bardzo mi przykro  :przytul:

Ode mnie ogromne PLUSY dla Bergo, Pasi-Konika, Horsetown i Salonu Koński  Świat - mega promo na BF, pomimo BF szału- szybka wysyłka- miło i sprawnie
_Gaga, też mi strasznie przykro. Przesyłam uściski 🙁
Plus dla Sukcesu. Trochę problematyczny sposób zapłaty, bo faktura pro forma do opłacenia przelewem, nie współpracują z żadnymi płatnościami internetowymi... Ale wysyłka od razu po zapłacie. Przyszły sieczki, zaglądam, dziwię się, co to za wielka koperta z moim nazwiskiem, a to kalendarz na ścianę. 😀 Miło z ich strony.
Kontynuując wątek PE: w dzień złożenia zamówienia napisałam wyżej post (30.11), a dziś dostałam maila od DPD, ze paczka jest w Polsce i jutro podejmą próbę doręczenia. Szacun 🤣
Jak to jest z tymi sklepami internetowymi. Byłam na Cavaliadzie w Poznaniu, przeglądałam co tam mają. Jakoś tak wyszło, że w końcu nie kupiłam. Chciałam teraz zamówić przez internet i nie widzę wielu z produktów w ofercie internetowej. Nie wydaje mi się by wyprzedali, bo jeszcze w niedzielę pod koniec dnia  było na stoiskach i to nie jedna sztuka.
Kontynuując wątek PE: w dzień złożenia zamówienia napisałam wyżej post (30.11), a dziś dostałam maila od DPD, ze paczka jest w Polsce i jutro podejmą próbę doręczenia. Szacun 🤣
Mówiłam 😉
Moja black - fridayowa paczka z PE jest ... w Holandii... pewnie się DPD porąbało Poland - Holland.
Mam nadzieję, że jednak do mnie dotrze w końcu
+ dla horse trade - specjalnie dla mnie zamawiali 1 sztukę czapraka  👍
+ dla pasi-konik.pl
+ dla provender.pl
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
06 grudnia 2018 08:54
Jak to jest z tymi sklepami internetowymi. Byłam na Cavaliadzie w Poznaniu, przeglądałam co tam mają. Jakoś tak wyszło, że w końcu nie kupiłam. Chciałam teraz zamówić przez internet i nie widzę wielu z produktów w ofercie internetowej. Nie wydaje mi się by wyprzedali, bo jeszcze w niedzielę pod koniec dnia  było na stoiskach i to nie jedna sztuka.


Wydaje mi się, że dużo sklepów mogło nazamawiać od producentów produktów specjalnie na Cavaliadę. Mamy w sumie dopiero czwartek, zakładam, że musieli się spakować, zawieźć wszystko do siebie, rozpakować i jeszcze muszą dodać na stronę. Trochę im to jeszcze zajmie 😉
Wydaje mi się, że dużo sklepów mogło nazamawiać od producentów produktów specjalnie na Cavaliadę. Mamy w sumie dopiero czwartek, zakładam, że musieli się spakować, zawieźć wszystko do siebie, rozpakować i jeszcze muszą dodać na stronę. Trochę im to jeszcze zajmie 😉


Faktycznie. O tym nie pomyślałam, że to świeżo ściągnięty asortyment może być. Pozostaje mi czekać i zaglądać na stronę.
Zakupy w pegaz-shop - naprawdę duży plusik, ekspresowa wysyłka gratis od 150zł
szkoda tylko że nie mają programów lojalnościowych ani nie wkładają do paczek kodów rabatowych na następne zakupy jak np bergo  😁

koński-świat jestem jak zwykle zachwycona, do zakupów z mega rabatem z black friday dorzucili jeszcze gratis o wartości 30zł  😅
W tygodniu otrzymałam suplementy z Podkowy.
Wysyłka była błyskawiczna. Pojechałam z paczka od razu do stajni. Zaskoczyło mnie to, że do worków miały być dorzucane miarki. Niestety nie dostałam żadnej. Preparatów podać nie moglam tego dnia, bo nie byłam w stanie 'na oko' odmierzyć ich ilości.
Wysłałam zapytanie, bo może coś źle zrozumiałam, ale nic mi nie odpisał do tej pory.
Niby transakcja przebiegła sprawnie, ale ta miarka i brak kontaktu pozostawiły mały niesmak.
Kiedy się zmienił wygląd animalii.pl ????  😲 masakra nie moge nic odszukać co potrzebuję...to tak na stałe?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się