Obozy jeździeckie

0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
18 grudnia 2018 18:42
Trening koni i jeźdźców - Paula Myszka (=Ranczo Uroczysko?)

Czy był ktoś na letnim turnusie sportowym? Proszę o opinie. 🙂
O ja też bym chciała się dowiedzieć jak tam jest u Pauli Myszki  👀
[url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,87.msg2828244.html#msg2828244]Od tego postu[/url] była ostatnio o tym dyskusja🙂
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
21 grudnia 2018 19:19
A turnusy zimowe w ośrodku Aromer? Jakieś opinie?  🙂
Szukam obozu dla 11-latki. Najlepiej gdzieś centrum Polski, ale rozważę też inne rejony. Co mnie interesuje to rekreacja i możliwość jazdy na kucach. Ona dopiero się uczy i tak naprawdę teraz ma dłuższą przerwę.
Na prawdę bardzo polecam Majdan. Trochę dalej od centrum ale warto 🙂
Ja się tam wychowałam i po latach wróciłam ze swoim koniem 🙂

Mają super ułożone i bezpieczne koniki polskie no i sporo fajnych zajęć. Marta jest mega kreatywna i często trafia się grupa właśnie mniejszych dzieciaków.

http://konikipolskie-majdan.pl/
A poleca ktoś jakiś obóz  w czasie  mogłabym się dużo nauczyć, nie tylko jeżeli chodzi o jazdę ( ale to też jest dla mnie ważne), ale też teorię (lonżowanie, żywienie, itp.)?
Czy polecacie jakieś obozy/rajdy dla dorosłych osób? 🙂 Bez własnego konia, tak żeby można się było czegoś nauczyć (ludzie na różnym poziomie, ale głównie początkujący lub bardzo początkujący - część jeszcze nie galopuje), warunki w miarę cywilizowane (nie muszą być luksusowe pokoje 1os. ale dobrze jakby była porządna łazienka i cywilizacja w ośrodku, a jeśli rajd to spanie w jakiś agroturystykach) i najlepiej na południu - centrum Polski?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 stycznia 2019 17:17
x.zkg.x i UnicornWitch, obydwu wam polecam Stajnię Jasminum. Duża wiedza instruktorek, można wynieść dużo wiedzy okołokońskiej np. pogadać z Mają o dopasowaniu sprzętu czy z Kasią o żywieniu, spokojne konie, na jazdach skupienie na technice, dosiadzie. Jeden turnus ma mieć wplecione 2 dni kursu z osteopatą ale to turnus w środku lata więc młodzieżowy. Jak się nie chce turnusu z młodzieżą to dla dorosłych można przyjechać na turnus tuż przed wakacjami albo w ogóle dogadać się w innym terminie na przyjazd np. tygodniowy po turnusach letnich 😉
Jakies opinie o obozach w  Stajni na Kępie    Skierdy  pod W-wą  ? 

O, ja też chętnie usłyszę o Skierdach i obozach :-) , szukam miejsca dla 10-latki.
Czy polecacie jakieś obozy/rajdy dla dorosłych osób? 🙂 Bez własnego konia, tak żeby można się było czegoś nauczyć (ludzie na różnym poziomie, ale głównie początkujący lub bardzo początkujący - część jeszcze nie galopuje), warunki w miarę cywilizowane (nie muszą być luksusowe pokoje 1os. ale dobrze jakby była porządna łazienka i cywilizacja w ośrodku, a jeśli rajd to spanie w jakiś agroturystykach) i najlepiej na południu - centrum Polski?


w tym roku są obozy dla dorosłych we wrześniu w Harmony Farm k. Poznania i rajd w majówke 😉
Szukam jakiegoś sensownego obozu/zgrupowania dla dorosłych w mazowieckim lub województwach ościennych  😁
Miło by było gdyby była możliwość przyjazdu z własnym koniem.
Ktoś coś poleca?
Szukam obozu jeździecko-językowego, dawno temu znalazłam jakąś taką ofertę, ale nie miałam możliwości jechać. Najlepiej w Anglii, ale inne też z chęcią obejrzę. W ogóle, ktoś z was był na czymś takim, może się podzielić jakimiś opiniami?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 marca 2019 18:19
[quote author=Rudaska8) link=topic=14237.msg2849448#msg2849448 date=1551647973]
Szukam jakiegoś sensownego obozu/zgrupowania dla dorosłych w mazowieckim lub województwach ościennych  😁
Miło by było gdyby była możliwość przyjazdu z własnym koniem.
Ktoś coś poleca?
[/quote]

Wspomniane wcześniej Jasminum ma termin dla maturzystów/studentów/dorosłych w czerwcu, w zeszłych latach dawało radę przyjechać z własnym koniem ale nie wiem jak stoją z ilością wolnych boksów/koni mogących 24/7 być na zewnątrz 😉 80 km od Warszawy
Ooo sprawdzę!!!
Dzięki wielkie  🏇
A ja szukam czegoś na kilka dni na majówkę dla 12-latki. Najlepiej gdzieś na południu Polski.
Witajta ludki!
Czy to dobry obóz dla mnie?
Nigdy nie byłam na obozie. W tym roku znalazłam super obóz jeździecki. Dość blisko i mega infrastruktura. Ale jest jedno ale. Ten obóz i wg ośrodek jest bardzo prestiżowy, organizują zawody ogólnopolskie, oznaki. Nie jest nazwane obóz sportowy czy rekreacyjny. Jeżdżą tam osoby bardzo dobrze. Zwykle grupą początkująca są osoby na poziomie boj. Czasem się zdarzy, że jest 1-2 osoby, które nie galopują. I tak. Nie jeździłam 3 lata na dużych koniach, aktualnie jeżdżę na swoim kucu. Mam lekkie problemy z błędnikiem, co owocuje słabą równowagą w galopie. Dlatego też jeżdżąc 6 lat nie umiem dobrze galopować. I oto moje pytanie. Czy jechać na ten obóż i nie skakać i wg nie sportować i walić to, że pewnie będę najgorsza? Czy może jednak dać się na spokój? Dodam jeszcze, że bardzo bardzo mi się ten ośrodek spodobał.
Majówka
Razem z koleżanką szukamy jakiejś stajni, gdzie można przyjechać na dwa dni, potrenować na fajnym poziomie lub zrelaksować się pięknymi widokami w terenie w majówkę. Gdzie będzie super atmosfera 🙂 my obydwie 20-kilko latki.
w grę wchodzą województwa sąsiadujące z Lubelskim.
Budżet niewielki bo ok 200zł.
Myślicie, że to w ogóle możliwe ?
Szukam obozu jeździeckiego dla 14-sto latki. Zależy mi na obozie o profilu ujeżdzeniowym. Dziecko jeżdzące, możecie polecić jakieś stajnie.
Z ofert jakie znalazłam w internecie, typowo ujeżdzeniowy pojawia się tylko Lewada Zakrzów. Ktoś był...? Może coś powiedzieć na temat obozów tam organizowanych.
brzezinka, córa znajomej była i mega zadowolona, naprawdę te dzieciaki się czegoś uczyły, ALE ona jechała ze swoim koniem i dodatkowo brała jazdy indywidualne. Więc to też dużo rzutowało na ocenę :P
Kochani, mam do odstąpienia jedno miejsce na obozie sportowym w Stajni Iskra, w terminie 23-29.06.2019.
Miejsce było zarezerwowane od lutego, ale coś nam wypadło i córka nie może skorzystać. Gdyby ktoś chciał wskoczyć, zapraszam do kontaktu na priv.
Obóz sportowy dla dorosłych (starszy student)
Istnieje w ogole cóś takiego
Moszna organizuje obozy studenckie.
wydaje mi się, że stajnia Jasminum (pod Siedlcami, woj.mazowieckie) też organizuje obozy dla dorosłych.
Moszna organizuje obozy studenckie.

Dziękuję!
Latissimus Proszę.  🙂
Dostałam też informację, że turnus studencki w Mosznej może się nie odbyć, bo jest mało chętnych.
I że jeżeli będą wolne miejsca na ostatni termin sierpniowy, to można dołączyć, w cenie studenckiego.
wydaje mi się, że stajnia Jasminum (pod Siedlcami, woj.mazowieckie) też organizuje obozy dla dorosłych.

Jasminum to nie sport...



Latissimus Proszę.  🙂
Dostałam też informację, że turnus studencki w Mosznej może się nie odbyć, bo jest mało chętnych.
I że jeżeli będą wolne miejsca na ostatni termin sierpniowy, to można dołączyć, w cenie studenckiego.

Ale z tego co widzę na stronie to za możliwość skoków jest dopłata 500 zł.


A ja szukam czegoś gdzie mogę naprawdę portrenować z własnym koniem.  Szkoda że nie ma takiej opcji ale jest to poniekąd zrozumiałe.
Nie za możliwość skoków jest dopłata, bo nauka skoków w Mosznej jest w cenie obozu.

Za doskonalenie skoków w grupie bardziej sportowej, która jeździ na innych koniach, jest dopłata i na studenckim wynosi ona 145 zł.

Nie pytałam o pobyt z własnym koniem, ale byłam kilka lat temu i z grupą skokową jeździła dziewczyna, która przywiozła na obóz własnego konia.
Podpowiem jeszcze Gałkowo, bo mają turnusy wrześniowe. Można też z własnym koniem fajnie potrenować.
Tylko nie wiem jak z wolnymi miejscami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się