Końska Rewia Mody XII (2018)

Powtarzam się  😁 ale super!
wątek zamknięty
Mi się podoba derka (ale chyba polarowych nie ma, prawda?),

Polarowej, powiadasz? :p
takiej?

Nie podoba mi się zupełnie nic w tej kolekcji - uffff

quantanamera Ja chyba jeszcze nie dorosłam do tego koloru, ale Henryk wygląda świetnie 🙂

Btw - następnie kolekcje dopiero na wiosnę?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 grudnia 2018 06:20
Jak dla mnie to zbyt klerykalny ten kolorek 😉
wątek zamknięty
Prawda jest taka, że ładny, dobrze zbudowany i umięśniony koń we wszystkim wygląda ładnie.  😉
wątek zamknięty
Podsyłam swoją klaczkę w czapraku od Imperial Riding...jakiś mam szał ciał na gwiazdki ostatnio  👀

w sobotę widziałam ten sam czaprak na Cavaliadzie w konkursie kucy  😁

wątek zamknięty
Cześć,

wiem, że czasy się trochę zmieniły, i teraz tylko Eskadron, BR, Anky i PS, ale czy może widział ktoś w którymś sklepie internetowym nową kolekcję mojej ulubionej marki Euro-Star?
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
06 grudnia 2018 09:07
kitty, leleiria, dzięki za odpowiedzi :kwiatek: muszę to jeszcze solidnie przemyśleć, a najlepiej zobaczyć na żywo 🙂 drugi na liście był Stockholm, ale to już mam odpowiedź na moje pytanie 😉

avee, Euro-Star to chyba już w Polsce umarł 😉 nigdzie go nie widziałam, a jeśli już gdzieś jest to na wyprzedaży jakieś stare niedobitki. Chyba spisali nasz rynek na straty  🤣 Co prawda ja nigdy nie byłam fanką... czapraki się niefajnie odwijały po praniu w miejscu haftu i przy drugim dałam spokój...

quantanamera Boże jak booooosko! 😍 Ja to jestem Ankyholiczką i mnie się co drugi kolor podoba, w ogóle wydaje mi się, że ANKY ostatnio do łask wraca 🙂 pojawiło się w większej ilości sklepów, kolekcje i w ogóle standardy są bardziej dostępne 🙂 super, bo to zawsze była jedna z moich ulubionych marek, techniczna, a za razem piękna 😍
wątek zamknięty
Dotarły do mnie cotton z nowego heritage. Zdjęcia na zbliżeniu chyba dość dobrze oddają odcień, copper mocno orzechowy, liczyłam na ciut więcej miedzi 😉




Zmodyfikowałam również zwykle nauszniki które zamówiłam.  Zaraz idą pod maszynę, ale jak dla mnie prezentują się bosko  😜

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 grudnia 2018 12:34
dairoxroxi, obłęd!
Planuję sobie na nowy rok i nowy klub wyhaftować na tym ciemnym logo klubu... Chyba będzie złote  😍 😜
wątek zamknięty
Tak jak ostatnimi czasy stroniłam od nowych kolekcji, bo do mnie nie przemawiały w ogóle tak te aktualne jesienno-zimowe zdrenują moje konto doszczętnie. Pikeur, Kingsland, Eskadron, Samshield. Po obejrzeniu kolekcji na żywo na Cavaliadzie podoba mi się prawie wszystko.... dramat
wątek zamknięty
dairoxroxi, ale piękna ta lamówka wow!
wątek zamknięty
Dairoxroxi piękne, kusi mnie ten Copper. Ale tłumaczę sobie, że zginie na gniadym...  😁
A ja wpadam z pytaniem, czy ktoś ma pomysł z jakiej kolekcji jest/jak nazywa się ten kolor? Bo byłam przekonana, że to Ocean, a teraz nie mogę znaleźć takiej kolekcji  🤣


Edit: cofam pytanie, już znalazłam, że to Ocean blue z 2013, ale muszę przyznać, że ta kolekcja chyba przeszła bez echa, bo ciężko się było do tego dogrzebać w necie 😉
wątek zamknięty
Libella u mnie na wyświetlaczu wygląda jak petrol  😉
wątek zamknięty
Libella,  nie przeszła tak do końca bez echa bo z tej kolekcji pochodzi też BS grey melange który swego czasu uzyskiwał ceny zbliżone do blackberry. Był mega pożądany bo nikt go sprzedawać nie chciał.
wątek zamknięty
Laguna, poważnie ten szaro buras był pożądany? 😲 Ohydny kolor, co ludzie w nim widzieli? 🤔wirek:
wątek zamknięty
Ladny byl, super na gniade 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 grudnia 2018 00:32
larabarson, toż to cudny kolor jest! Elegancki, stonowany. 🙂


wątek zamknięty
Dla mnie wygląda jak sprany i nijaki 🤣
wątek zamknięty
Dziewczyny, miałabym prośbę do posiadaczek ujezdzeniowych padów Caball 🙂 czy któraś z Was mogłaby wymierzyć taki standardowy pad i napisać wymiary? Będę wdzięczna :kwiatek:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 grudnia 2018 14:41
avee konik ma euro stara, ale nie wiem czy to jest najnowsza kolekcja  😉
Kiedyś też horsetrade mieli, ale nie widzę w tej chwili najnowszej kolekcji
https://www.sprzetjezdziecki.com/euro-star-m-74.html
wątek zamknięty
harja 59 cm na linii grzbietu i 55 cm "w dół". Nie wiem, czy zrozumiesz o co chodzi, bo nie wiem jak nazwać te części. 🤣
wątek zamknięty
flygirl, rozumiem! I bardzo, bardzo dziękuję! 🙂
wątek zamknięty
tym razem w pełnej okazałości i już z gotowymi nausznikami  😜





oraz nowy nabytek, upolowana prawie nowa Anky Graphit (zawsze mi się marzył ten kolor) i nowy dralon Caviar z NG 2015  😍
wątek zamknięty
dairoxroxi, padnę taki piękny... ale na naszej maści chyba na szczęście zginie.
wątek zamknięty
dairoxroxi, Piękne zakupy, tylko pozazdrościć, wrzuć zdjęcia jak to się prezentuje.
wątek zamknięty
Tulipi Z wielką chęcią, ale chwilowo jestem bez konia  😁 dopiero na wiosnę planuję kupić coś nowego.
wątek zamknięty
dairoxroxi, a co z tym czarnym?
wątek zamknięty
Burza dałam go w trening, a później sprzedałam znajomej w bdb ręce. Smoczysko urosło mi do ponad 173 cm jeszcze nabral masy jak przystało na konia po oldenburgu w starym ciężkim typie, to ja przy moim szalonym wzroście 155 czasem nie dawałam rady go ogarnąć pod siodłem. Był super kochany, ale zdażało się, że ze stajni wracałam z rękoma do ziemi.  Także będę szukać czegoś dużo mniejszego mniejszego, jakaś E grupę.
wątek zamknięty
Dziewczyny, pomocy :kwiatek: Macie pomysł gdzie znajdę taki czaprak? To jakaś staroć? Nie znam się w ogóle na Torpolu, ale w sklepach widzę, że wszystkie granaty mają zieloną lamówkę, a nie niebieską...

wątek zamknięty
fin, zrób sobie w np. caballu 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.