Cavaliada Tour 2018/2019

Nasturcja-Renata, - w Poznaniu niestety nie i trochę tego nie rozumiem. Opcja w Warszawie jest super.
Atea, - zazdraszczam! 😍 Mnie w tym, że jestem w tym roku w piątek najbardziej boli to, że nie zobaczę zaprzęgów 🙁
Czy gdzieś są filmy z cavaliady dla tych co nie mogli oglądać live?
Słuchajcie, na cavaliadzie będę pierwszy raz (Poznań) w niedzielę i kompletnie się nie orientuję jak to wygląda...
Ostatnio konkurs jest o 18 i chcę na nim być. Jak w tym czasie wyglądają targi? Zwijają się jakoś wcześniej? Albo może niektórzy jadą wcześniej a inni siedzą do końca? A może targi są dłużej niż konkursy?
Tyle fajnych konkursów, że zostanie mało czasu na zakupy:/


Podbijam, może jednak jakaś dobra dusza mi podpowie jak to jest  :kwiatek:
Jak tam targi w tym roku ? Jakieś ciekawe oferty / promocje / inicjatywy itd. ?

Co do jedzenia w Poznaniu to właśnie przeczytałam, że w pawilonie 6 są food trucki.
A ja mam pytanie techniczne... Jak bardzo jest tam zimno?  😀 pakuję się na jutro i nie wiem czego się spodziewać...  🤔
Jest gdzieś transmisja z wkkw?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
30 listopada 2018 17:05
Miała być na tvp sport, ale coś nie idzie

Dzisiejsze rozgrywki #LOTTO Eventing Tour będzie można oglądać w sobotę o 10.25 w TVP Poznań i o 19.40 w TVP Sport.
ja mam napis przerwa w transmisji 👿
Są opaski na biletach jednodniowych! Jednak i w końcu 😀
Ktoś wie, czego dotyczył protest Pauliny Kozy podczas Venus/Mars? Bo z tego co widziałam sprawa chyba nie mogła być prosta, bo Pani Pawlak również mocno walczyła o rozpatrzenie na swoją korzyść.
Gillian   four letter word
30 listopada 2018 22:00
Ja się chyba obrażę i wiecej nie przyjadę. Na rozprężalni jest taki pierdolnik, że idzie kota dostać. Nie wiem, może to ja nie umiem jeździć. Masakra. Żadnych zasad.
Jutro mam wolne, w niedzielę finał. Mogę iść na halę pojeździć od 22 do 22:45. Ja i pozostałe 100 osób. Super... Zwłaszcza, że koń mi nie za bardzo współpracuje.
Nadal nie ma nic do jedzenia ale propsy za frytki, lody, gofry i inne szmergle. Bilion się nie zgadza ale coś po żołądku pływa.
Reszta spoko. Dmuchawy w namiotach bo woda zamarzła, fajnie.
gilian, my jak byłyśmy to tez narzekaliśmy na godziny korzystania z hali, ale szło zagryźć zeby. Pamietam ze był oddzielny catering dla uczestników - całe fajne obiady były. Teraz nic??
Gillian   four letter word
30 listopada 2018 22:12
Nie znalazłam takowego. Jest bistro przy arenie B. Jedzenie wygląda spoko ale ceny lekko przerażają.
rtk, jeżeli to są te same cateringi co dla sędziów, to owszem są pyszne obiadki 😀 Obok sali kongresowej. Przykładowo wczorajszy 🙂 Więc jak macie takie cavaliadowe karteczki na śniadania, obiady i kolacje, to polecam się tam udać 🙂 O ile dobrze kojarzę to pawilon nr 15.

macbeth, o własnie! Pyszne były te obiady!
Gillian   four letter word
30 listopada 2018 23:26
macbeth, jakie karteczki?
Gillian, takie hmm jakby to nazwać kupony/vouchery, które są wymieniane na posiłki. Tylko nie wiem czy zawodnicy też je dostają? Ale rtk pisze, że tak było więc może w biurze zawodów trzeba by się było dowiedzieć? W sumie jak ja tam byłam, to jedli też zawodnicy z paraujeżdżenia, więc wychodzi na to, że mogą 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2018 11:55
Beznadziejna była ta transmisja z WKKW 🙁
KonieAMI ogólnie sędziowanie tego konkursu to był żart. Paulina Koza zrobiła zrzutkę, Asia Pawlak przejechała na czysto, ale dużo później, był to konkurs szybkości i summa summarum wygrana należała się Paulinie. Szkoda tylko, że sędziowie byli tak samo jak w trakcie przejazdu Mateusza Kiempy zajęci meksykańską falą albo nie wiem czym :P
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
01 grudnia 2018 19:45
Hej, odsprzedam bilet na jutrzejszą Cavaliadę za połowę aktualnej ceny. Odbiór na targach 🙂 zapraszam!
Hej Swiat koni nie transmituje GP POZNANIA, pisze że będzie na tvp sport, sprawadzam teraz program i nie ma transmisji 😵
Ktoś wie jak obejrzeć na żywo?
Na stronie tvp sport cały czas wisi w programie transmisja od 14:30
jest online na tvp spot 😀
No właśnie, koszykówka jest na tvp sport 🙁
Z jakiej firmy było podłoże?
Gillian   four letter word
03 grudnia 2018 11:41
Nie wiem ale było naprawdę super. Bardzo przyjemne i nie za twarde.

Zakończyłam Cavaliadę na 5 miejscu w finale Dużej Rundy 1*. Koń się obudził dopiero w ostatni dzień  😂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 grudnia 2018 18:00
Gillian gratulacje 🙂
Jak obejrzeć , nie mając nc+.
Jest jakaś możliwość obejrzenia w  internecie na żywo?


Przeważnie transmituje TVP sport oraz świat koni, a w tym roku również przez stronę cavaliady można było oglądać dzięki uprzejmości świata koni.
Nc+wykupiło wyłączność na transmisję cavaliady i od jakichś dwóch lat nie było relacji na żywo ze świata koni
ani tvp sport.
Relacja z GP z Poznania była na stronie internetowej TVP SPORT ale w tv nie było
Speed&music leciało na TVP sport normalnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się