Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

anai właśnie biorę pod uwagę fakt, że pewnie mają multum zamówień, dlatego pytam tak orientacyjnie 😉
moje zamówienie z PE już w drodze choć mailowo mi żadne powiadomienie nie przyszło - już miałam do nich pisać z zapytaniem, ale po zalogowaniu wyszło na to, że wysłane - dziś już zdaje się opuściło UK 😉 przy poprzednich zamówieniach było dużo szybciej muszę przyznać, ale biorę pod uwagę BF i nie mam o to pretensji 😉 aby tylko tfu tfu nie było jakiejś pomyłki w zawartości :P
ja zamówiłam w środę wieczorem, jak się promo zaczęło. W poniedziałek miałam paczkę 🙂
Ale na stronie mają napisane, że do 20 dni roboczych może trwać wysyłka paczek z BF sale.
Dziś dostałam maila, że bardzo przepraszają, ale mają opóźnienia i w ciągu 1-2 dni wyślą tę spoznioną paczkę.
Też otrzymałam maila, ale, że w ciągu 3-4dni
Dzień Darmowej Dostawy w Equishop  05.12.2108
W True Rider mają ciekawe promocje na Święta. Najbardziej urzekł mnie chyba pomysł personalizacji https://christmas.truerider.eu/
klaudiaszaf, nie znałam tej marki, ale ładne rzeczy mają. 🙂 Ale w tym roku na święta prezenty już wybrane. 😉
Czy jeszcze komuś zamówienie z okaji BF w bergo przyszło niekompletne?
Zamówiłam witaminy, kantar i dwie kopystki. Przy czym celowo pytałam na FB,czy suplementy będą objęte promocją, bo chciałam kupić właśnie witaminy. Dostałam odpowiedź, że tak. Więc zamówiłam witaminy eggersmanna (jakoś 50zł po rabacie) a kantar sobie dobrałam,żeby mieć damową przesyłkę. No i co dostałam? Kantar i kopystki bez witamin. Z karteczką z przeprosinami,że towaru nie było i nie posiadali nic co mogliby mi zaoferować w zamian. Dla mnie trochę nie halo,bo nikt mnie o tym nie poinformował, nie miałam nawet szansy wziąć innych witamin a spokojnie mogłabym wybrać inne i np.dopłacić.  Wyszło tak,że tego na czym faktycznie mi zależało,to nie mam.
Obiś, nie strasz, bo ja czekam na suple z Orlinga, też właśnie zrobiłam zamówienie głównie po to, żeby je kupić, a resztę rzeczy dobrałam przy okazji.
Dostałam maila wczoraj, że przepraszają za opóźnienie. Póki co sama się nie odzywałam, tylko cierpliwie czekam, bo brałam towar z trochę dłuższym terminem oczekiwania, a jeszcze nie minął ten czas jaki był podany.
Obiś u mnie to samo, też nie dostałam witamin dla których robiłam zamówienie, wczoraj e-mail o przedłużonym czasie oczekiwania, dziś informacja, że supli nie będzie (eggersmann)
rox No niestety u mnie tak to wyglądało. Orlinga też od nich brałam kiedyś z 20% rabatem i normalnie dostałam. Teraz też się zastanawiałam,czy brać, ale jako,że mam jeszcze suple na stawy,które czekają dopiero na podanie a mój koń tylko profilaktycznie dostaje raz w roku zimą,to sobie darowałam. Wzięłam te witaminy i tu takie niefajne zaskoczenie. I nawet no nie tyle,że zabrakło (bo nie wiem jak to inaczej odebrać?),ale że nie poinformowali, bo bym naprawdę wzięła po prostu wybrała inne witaminy dostępne z ich oferty i dla mnie byłoby po temacie. A tak to choć do tej pory chętnie robiłam zakupy w bergo,zamówię witaminy już gdzie indziej.
olga96 Mnie nie raczyli nawet poinformować. Jakbym była poinformowana to bym właśnie wzięła inne z dostępnych. No ale...
Dowiedziałam się przy okazji, bo chciałam dodać dwie małe rzeczy do paczki. No trudno, z tego co patrzę to te witaminy co miałam zamówione wycofali z oferty i w innych sklepach tez ich już nie ma.
Plus taki, że dostałam darmową wysyłkę dla rzeczy za ok 40zl i bardzo szybki zwrot gotówki
Mi też to wysłali darmową przesyłką, tylko...mi na tym nie zależało zupełnie. Jakby nie witaminy to bym nie wzięła. Uważam,że powinni o tym zwyczajnie poinformować przed wysłaniem towaru.
Mojego zamówienia też nie było, dostałam info że nie ma i nie będzie mimo że nadal wisi na stronie.
No to słabo, bo ja też zamówiłam Eggersmannowe witaminy, potrzebne mi są, a nie dostałam żadnej informacji, że ich nie ma. Dziś paczkę wysłali, więc jutro się okaże czy kompletna.
czy ma ktoś kod rabatowy do pegaz sklep jeździecki z akcji mikołajkowej i nie planuje go wykorzystać? ozłocę  :kwiatek:
W Bergo -15% na hasło Mikołaj15
darolga   L'amore è cieco
06 grudnia 2018 12:23
www.ntb24.pl

🤔trzałka: wiadra gratis do wybranych pakietów
🤔trzałka: sieczka Hartog GrassMix -25% + inne sieczki w promocji
🤔trzałka: rozmaite dwupaki z darmową wysyłką

czy jest moze jakis kod rabatowy do yard-euites?
-10% z okazji Mikołajek na kawalhorses.pl


Na e-maila przyszło info o promocji na Mikołajki do Konika  🙂

Jakiś kod do horsetown?
Podzieli się ktoś kodem do pegaz shop?  😍
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 grudnia 2018 10:29
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 grudnia 2018 16:47
Do Dobry koń jest jakiś kod? Albo ktoś ma i poratuje :kwiatek:
Poratuje ktoś jakimś kodem do cavalloshop? 😡 :kwiatek:
Lub jakimś kodem gdzieś gdzie obejmuje Eskadrona większy nic 10%? 🙂

Edit.
Wyprzedali mi to co chciałam z cavalloshop, ale dowiedziałam że że Equishop dodawał do zakupów rabat -15% może ktoś otrzymał, nie planuje wykorzystać i chcialby zostać moim świętym Mikołajem i się podzielić takim kodem? 😡
Wyprzedaż męskich fraków.
https://www.tornadosklep.pl/sklep/outlet/p/15
WINDEREN


[url=https://www.winderen.com/pl/shop_offer/2/strzemiona.html#products]https://www.winderen.com/pl/shop_offer/2/strzemiona.html#products[/url]


podkładki pod siodła i strzemiona - kod rabatowy 'rmlse'' = 5% rabatu
W Końskich Zalotach niewiele zostało ale można jeszcze coś tam wybrać, powiększony rabat o 60%, na kod promo60.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się