Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

Czy jest jakiś wątek, gdzie szuka się transportu dla zwierząt? Mam do przewiezienia kotkę i może ktoś. kto pojedzie na Cavaliadę by zabrał maluszka? Mamy taki wątek?  👀
Czy jest jaki wątek dla książkoholików? 😁 Znalazłam ten z poleceniem książek "jeździeckich" oraz z książkami/bajkami czytanymi w dzieciństwie, ale mnie interesują książki takie do poczytania 😉 Dziękuję z góry za pomoc! :kwiatek:
Ircia   Olsztyn Różnowo
05 grudnia 2018 05:11
Doubler poszukaj wątku Czytelnia, o ile dobrze pamiętam 🙂
Doubler, trochę martwy, ale Czytelnia 🙂
Ircia, macbeth dziękuję Wam bardzo! :kwiatek: Może ożywię wątek 😉
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
17 grudnia 2018 19:34
szukam aktywnego wątku z opiniami o obozach jeździeckich  🏇
z góry dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:
m.indira   508... kucyków
30 grudnia 2018 19:22
Kochani moi, nie szukam wątku ale info, poszukuje filmu który krążył i tutaj i na portalach a dotyczył maszyny do wybierania obornika z boksu, obsługiwała to panienka, maszynka wielkości quadu z wysięgnikiem teleskopowym a na nim ramiona do nabierania obornika, najfajniejsze było to ze nie wjeżdżał on do boksu a wszelkie działania rozbił z korytarza bo zbierak pracował i z lewej i z prawej na wysięgniku. Wie ktoś coś?
W jakim wątku mogę zapytać, czy ktoś kupował siodło :kwiatek: :kwiatek: od podanego użytkownika ?  :kwiatek:
Hej. Szukam wątku na temat - zagranicznej próby oszustwa. Napisał do mnie jakiś Michaell B który chce kupić odemnie derkę. Wysyłka ma być do Szwecji...

Dostałam takiego maila, nie do końca znam wszystkie słówka a nie jestem pewna czy google dobrze tlumaczy- gościu lub gościówa chce potwierdzenie wysyłki, żeby bank puścił do mnie przelew ?

Hi friend ,

  Am very glad to let you know that i have successfully make the payment and i hope by now you could have received an E-mail Confirmation from my bank by checking your (INBOX,JUNK or SPAM) folder concerning the Approval of the payment that i made.

So, the final procedure now is for you to kindly go ahead and ship out the item right away and contact my bank with the shipment receipt so that they can verify the shipment evidence proof and also for my bank to activate and credited the money into your account immediately okay.

Below is the shipment address okay.

Name.. Anna Branson
Address..Lotsjovagen 21, Sundbyberg
City.. Sundbyberg
Zip Code..17443
Country..Sweden

Nice doing business with you and i will be waiting for the shipment receipt from you okay.

Thanks.

Netaaa, to jest próba oszustwa, uważaj. Kilka osób tutaj i na grupie koniarskiej na FB (już nie pamiętam której) zamieszczalo ostrzeżenia przed takimi oszustami, sprawą dotyczyła wysyłki siodeł. Ogolenie to w mailu, który dostalas chodzi o to, ze oszust chce żebyś wysłała mu już zakupiony przedmiot i przesłała potwierdzenie przesyłki żeby bank, z którego on zrobił przelew mógł puścić te pieniądze do Ciebie. Nie ma takiej procedury bankowej, która by wymagała zamrażania pieniędzy, które zostały już w teorii wysłane (tam jest napisane, ZS takie wstępne potwierdzenie zapłaty powinas miec w spamie albo koszu) i odmrazania ich po przedstawieniu dowodu przesyłki.
Netaaa, to jest próba oszustwa, uważaj. Kilka osób tutaj i na grupie koniarskiej na FB (już nie pamiętam której) zamieszczalo ostrzeżenia przed takimi oszustami, sprawą dotyczyła wysyłki siodeł. Ogolenie to w mailu, który dostalas chodzi o to, ze oszust chce żebyś wysłała mu już zakupiony przedmiot i przesłała potwierdzenie przesyłki żeby bank, z którego on zrobił przelew mógł puścić te pieniądze do Ciebie. Nie ma takiej procedury bankowej, która by wymagała zamrażania pieniędzy, które zostały już w teorii wysłane (tam jest napisane, ZS takie wstępne potwierdzenie zapłaty powinas miec w spamie albo koszu) i odmrazania ich po przedstawieniu dowodu przesyłki.


Czyli dobrze zrozumiałam - dziekuje za odpowiedź. Ehhh jacy ludzie są ekhmeeem..... Kto normalnie wyśle paczkę bez pieniędzy na koncie. Zaraz sobie poczytam o oszuscie. Dzieki
Lotnaa   I'm lovin it! :)
23 stycznia 2019 12:21
Szukam wątku na temat inwestycji (mieszkania, nieruchomości itp.). Był taki i nie mogę znaleźć czy mi się zdawało?
Hmm Kupno - sprzedaż nieruchomości może o to chodzi?
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 stycznia 2019 15:59
Ktoś podeśle linka do tematu zębów końskich, wyszukiwarka nie działa, było chyba Jak dbamy o końskie zęby?
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 stycznia 2019 19:39
Marta_sz  bardzo dziękuję  :kwiatek:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 stycznia 2019 19:16
macbeth, dziękuję! Chociaż coś jeszcze mi się kojarzy...
Czy mamy już wątek o chorobach genetycznych koni?  :kwiatek:
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
27 stycznia 2019 20:00
Szukam wątku na temat jazdy konnej w ciąży i po cesarskim cięciu.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
28 stycznia 2019 11:07
Bizon  wątku bezpośrednio o jeździe konnej w ciąży nie ma. Myślę, że śmiało możesz zapytać tutaj:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,74.0.html
Gdzie mogę link do zbiórki, ale nie dla poszkodowanych dać?  👀 Cały czas walczymy z planami, już nawet nie jednej, ale kilku kopalni na Polesiu i sprawa nabiera tempa, na szczęście.
Witam 😉
szukam wątku/ informacji w jakiej cenie (przedziale cenowym) sprzedawane są półkrewki z Janowa?
Może ktoś wie, albo jakiś dział podrzuci 😉
Szukam surowego 3 latka do 10 tys.
I nie opłaca mi się jechać dosłownie na drugi koniec Polski, (jestem z Wrocławia) aby dowiedzieć się że cena minimalna to np. 20 tysięcy 😉
Może zapytaj/poszukaj w koniach małopolskich albo w kupnie konia? Ewentualnie w wątku arabskim, jeśli powyższe zawiodą? Jest szansa, że odezwie się jakiś bywalec janowskich przetargów, który widział też, za ile szły półkrewki. 
Dziękuję bardzo za podpowiedź 😉
Tak mi się przypomniało, że jest jeszcze wątek o handlowaniu końmi, może tam też coś będzie.

Edit: ale widzę, że już dostałaś info, gdzie się zwrócić, więc chyba ten wątek już niepotrzebny  🙂
Czy mamy jakiś wątek o polskich agroturystykach, albo o jakichś stajniach/miejscach, gdzie można pojechać na urlop i fajnie spędzić czas w towarzystwie koni? Szukam, ale jakoś znaleźć nie mogę.
Reyline, tylko ten wątek przychodzi mi na myśl.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się