Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

tajnaa, zwisa mi to co ta pani o mnie napisze lub pomyśli. Jak mi za bardzo zalezie za skórę to w przeciwieństwie do niej stać mnie na prawnika i może się okazać, że puszczając ją z torbami będę bardziej skuteczna niż władze, które powinny się zająć nią i jej biednymi zwierzętami. Tak więc teges .... zapraszam ....  🤣
NK zdemaskowala Indianke, jako rocznik 1978. Jakby nie liczyc - pol wieku temu.
MoniMoni, 2018 - 1978 = 40 (nie 50), przynajmniej wg mojej matematyki 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 grudnia 2018 08:00
Jakbym nie liczyla mi wychodzi 40 lat.
[quote author=_Gaga link=topic=80308.msg2827733#msg2827733 date=1543736431]
MoniMoni, 2018 - 1978 = 40 (nie 50), przynajmniej wg mojej matematyki 😉
[/quote]
Macie racje. Pomylilam daty. Rocznik 1968.
Gdzie najlepiej pozglaszac ten bełkot z bloga?
Zglaszal ktos moze hurtem do organizacji zajmujacych sie tresciami antysemickimi, rasistowskimi, homofobicznymi itp.? Moze macie jakis zestaw przydatnych linkow do kogo z tym pojsc?
Jakby więcej osob zglosilo do konkretnych organizacji to mieli by wieksza motywacje zeby sie zajac tą "panią"
azzawa, może tu www.omzrik.pl ?
Ja zgłosiłam do OMZRIK ale jak widać jej blog dalej działa. Pewnie mają pełne ręce roboty z partią rządzącą i jej przystawkami...
Obrzydliwe jest to, co ona wypisuje o Żydach.  Jak zryty mózg trzeba mieć, żeby tak rzygać nienawiścią.
Te jej wpisy w ogóle przerażają.. masakraaa...
Indianka ma dwie nowe kozy??  🤔   😲 Jak to?!!

Edit: Przepraszam za post pod postem, ale się rozpędziłam i nie zauważyłam tego wyżej..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 grudnia 2018 09:05
Konia trzyma na ganku, sama pod sobą dołki kopie żeby jej te konie czym prędzej odebrać.
Chyba po raz pierwszy przyznała, że konie po okolicy biegają. Konie na ganku to zdecydowanie autorski kreatywny pomysł.

Jako że nigdy nie miałam do czynienia z taką osobą, zastanawiają mnie mechanizmy psychiczne rządzące zachowaniem tej kobiety. Np gdy pisze o swoich „talentach organizacyjnych i wrodzonej przedsiębiorczości” - czy ona w to faktycznie wierzy czy z pełną premedytacją ciemnotę wciska, żeby coś ugrać, np. zwabić kolejnego naiwnego pomagiera lub fundatora. 
Indyk do nowego domu pojechal... tja, do nieba, z przystankiem w psiej paszczy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 grudnia 2018 13:05
Ten Ślązak jeżeli faktycznie istniał to raczej uciekł gdzie pieprz rośnie, bo szybko połapał z kim ma do czynienia.
Chyba po raz pierwszy przyznała, że konie po okolicy biegają. Konie na ganku to zdecydowanie autorski kreatywny pomysł.


Nie, pierwsza była pippi langstrumpf, tylko ona swojego konia umiała znieść na ręcach z ganku 😉
Może to wyjaśnia ból kreatywnej ręki?  Też próbowała, ale coś poszło nie tak  🤣
No i się zaczyna od nowa, już ma nowe 2 kozy, owcę, barana.
No i się zaczyna od nowa, już ma nowe 2 kozy, owcę, barana.

to akurat było do przewidzenia 🙁
A choroba się pogłębia... okazało się, że Indiana ma zdolności nadprzyrodzone, od których jej babcia dostała kiedyś okresu. Jawnie grozi i życzy ludziom śmierci. Czy naprawdę nie da się nic z nią zrobić?
Gillian   four letter word
21 grudnia 2018 08:35
larabarson, uważaj bo okresu dostaniesz, jak Cię tu indiana dojrzy 😀
Jak już nie ma jak pogrozić to zawsze można postraszyć mocami nadprzyrodzonymi.
larabarson, uważaj bo okresu dostaniesz, jak Cię tu indiana dojrzy 😀

Gillian już za późno na to ostrzeżenie  🤣 😂
Utworzyła nową partię. Zapisywać się. " Formalności to rzecz drugoplanowa" Najważniejsze że j strona lider partii czyli ona i postulaty które ma w głowie.
Faaaajnie mają " rolnicy" zimą na wsi. Duuuzo wolnego czasu jak widać.  😜
Moon   #kulistyzajebisty
21 grudnia 2018 09:43
tunrida, "strona" na blogspocie to nie strona, tylko... blog. Bardzo profesjonalnie to wygląda, bardzo  😜 🤣
O matko, coraz z nią gorzej.

Też uważam,, że jej urojenia postępują. Wywołanie na odległość miesiączki u babci to już kompletny odlot.  Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego, że komuś zrobi krzywdę, żeby pokazać, że jej klątwa działa bo jej „energia psychiczna ma wielką, niszczycielską moc. Ściąga na krzywdzicieli przekleństwo”.

Nie sądzice, oprócz wykrzywionego postrzegania ona nie rozumie znaczenia wielu słów? Nie mówię już o tak „skomplikowanym” pojęciu jak stalking, ale też o zwykłych, jak np. spacer.  Niedawno wstawiła film zatytułowany chyba ‘długi spacer z psem’, a film pokazuje psa uwiązanego do drzewa.
Mi się podobało jak napisała że zrobiła grzędę żeby na wiosnę mieć kury. Normalny człowiek najpierw zrobi kurnik. U niej wszystko na głowie i wszystko w kategorii wiecznych planów.
Aż weszłam na bloga, żeby przeczytać i faktycznie przerażające.
Ona na prawdę powinna być pod stałą obserwacją psychiatryczną.
Psychiatra mial wiec racje, ze nalezy Indianke leczyc.
Z drugiej strony - cieszmy sie, ze babcia jedynie dostala miesiaczki, a nie zaszla jednoczesnie w ciaze. Bo wtedy Indianka dorobilaby sie drugiej matki. Z niszczycielska moca.
O cholera dostałem okres


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się