sklepy internetowe

Milla a otworzyłaś opakowania? Miarki zazwyczaj są już w środku, w biotynie np znalazłem jedną zakopaną na dnie jak już kończyłem opakowanie :P
Czy tylko ja mam problemy ze złożeniem zamówienia na Yard equites? Mam 2 rzeczy w koszyku, przechodzę przez ,,Podsumowanie", ,,Zaloguj się" i ,,Adres". W ,,Wysyłce" mam tylko ,,Nośniki nie dostępne" i nie mogę dalej przejść  🤔
Milla a otworzyłaś opakowania? Miarki zazwyczaj są już w środku, w biotynie np znalazłem jedną zakopaną na dnie jak już kończyłem opakowanie :P

Otworzyłam 😉 starałam się też wymacać przez opakowanie, ale nic nie poczułam. Może faktycznie tam są, ale nigdy bym na to nie wpadła. Z ciekawości przesypie jutro suple, może coś na dnie znajdę 😉
Mi się ze 2 czy 3 razy zdarzyło dostać od nich suple bez miarek (mimo, że miały być z miarkami). Regularnie też przychodzą miarki z inną jednostką niż jest to napisane w dawkowaniu na opakowaniach.
Dla mnie nie był to nigdy problem, bo mam odłożony spory zapas starych opakowań i miarek, ale faktycznie w innej sytuacji mogłoby to być słabe.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 grudnia 2018 06:55
Ja u Podkowy zawsze zaznaczam, że nie mają dołączać miarek, bo mam już ich pełno, a z uporem maniaka je dodają 😉
czy komukolwiek udało sie skontaktować telefonicznie z DROMY ? bo ja nigdy nie mogę sie dodzwonić ! trochę to słabe gdy ma sie kilka pytań
blucha, nigdy nie próbowałam, ale zawsze natychmiast odpowiadali na maile (tj tak w ciągu 15 - 20 min w godzinach pracy)
ja pisząc czasami tak zagmatwam że wolę zadzwonić, niestety nigdy nie odebrali, bynajmniej ode mnie, dlatego pytam czy ktokolwiek z nimi sie skontaktował w ten sposób. bo raczej dziwna to by była polityka firmy - nie odbieramy telefonów.
W jakim sklepie internetowym znajdę rzeczy Passiera ? Chyba ślepa jestem, ale szukam szukam i nic. :/
Klami, siodła ma na pewno elfab horse, więc pewnie cały inny sprzęt również mogą sprowadzić.
darolga   L'amore è cieco
15 grudnia 2018 18:38
Klami - w Mustangu, czyli www.sprzetjezdziecki.com  🙂 Mają sporo i mogą zamówić co potrzebujesz - mi kiedyś ściągali bez problemu 🙂
Klami Hidalgo bankowo ma
Puma, darolga, kitty, dzieki dziewczyny.
Czy dacie radę wyszukać sklep Punkt Jeździecki na facebooku? Nie mogę się do nich dodzwonić, nie odpisują na maile.. Wcześniej udało mi się z nimi skontaktować za pomocą fb ale teraz nie mogę ich znaleźć. Zamówienie składałam początkiem października, część zamówienia otrzymałam po miesiącu, druga część okazała się trudno dostępna dlatego też Pani zaproponowała mi wybór innych produktów. Specjalnie wybrałam takie, które miały czas oczekiwania 24-48 h po czym okazało się, że to jednak jest 14 dni. W efekcie minął już miesiąc a ze sklepu zero odpowiedzi kiedy mogę się spodziewać zamówionych (i opłaconych) produktów..  🙁
Też ma problem ze sklepem Punkt Jeździecki. Blondek napisałam pw.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 grudnia 2018 06:30
+ Crazy-horse.pl Za szybką i sprawną obsługę i ściągnięcie produktów z poza oferty.
+ dobry koń Jak zawsze fajny kontakt meilowy i sprawna wysyłka.
Macie jakiś godnych polecenia sprzedawców na Allegro?
Tulipi, zacznij korzystać z wyszukiwarki i czytaj lub zadawaj pytania w odpowiednich wątkqdh. Są wątki i o Allegro i o paszach... (a propos pytania w żółtodziobach).
Duży plus dla PasiKonika - zamówienie złożone w poniedziałek wieczorem (już po zamknięciu sklepu), we wtorek rano wysłane, dziś (środa) już u mnie. I to wszystko w trudnym dla sklepów i kurierów okresie przedświątecznym  😍
Blondek,  jakaś dziewczyna napisała na którejś z grup na fb że też ostrzega przed zakupami u nich. Ja bylam raz. Akurat no rozeznaniowo. I Pani właścicielka wydawała się być ok. Szydło wyszło później. Dziwna sprawa.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 grudnia 2018 14:01
Plusy dla sklepów Animalia, Healthy Horse, Bergo
Plus dla Dobry-kon.
Staje się powoli jednym z moich ulubionych sklepów 😉
anetakajper   Dolata i spółka
20 grudnia 2018 10:47
+ bergo zamówione wczoraj, a dzisiaj o 10 już u mnie 🙂
Gillian   four letter word
21 grudnia 2018 08:36
Dobry-koń! Wczoraj zamówione, dzisiaj paczka u mnie  😅 Coś fantastycznego!
[font=Verdana]+[/font]Pasi-Konik Promocja BF super! Czas realizacji zamawianych rzeczy na stronie (14dni), paczka po 5 dniach już u mnie! Super sklep!
[font=Verdana]+[/font]Salon Koński Świat Złożone zamówienie, a parę minut po tym paczka już wysłana i na następny dzień u mnie!  😅
[font=Verdana]+[/font]PegazShop Pierwsze zakupy w sklepie online, super promocja i jeszcze gratis otrzymałam!. Obsługa jak zawsze przemiła, nie ma co za wiele mówić sklep uwielbiam teraz również internetowo  😡
Wielki plus dla
+ MKsklep
+ konik
+ hippovet
+ equishop
duży minus dla horsetack , dostałem od nich paskudnej jakości halter i linę, a jako chyba jedyny sklep w polsce nie przyjmują zwrotów zamówień z FV, do tego obsługa niemiła i niesłowna
ogromny plus dla your lucky farm i dla sklepu jnbt
Equigrav, teoretycznie zgodnie z plskim prawem sklep internetowy musi przyjąć zwrot, o ile kupujący jest osobą fizyczną (nie firmą)...
Czy ktoś wie co się dzieje w sklepie www.punktjezdziecki.pl  ?
Zamówiłem wędzidła zaprzęgowe cztery miesiące temu- ani wędzideł ani kasy.
Telefon nieczynny, na maile nie odpisują.
pksp ja i kilka innych osób mamy podobny problem, zero kontaktu ze strony sklepu, na facebooku też nie widzę profilu przez który wcześniej udało mi się skontaktować... Czy jest może ktoś z okolic i wie czy stacjonarny sklep funkcjonuje?
Ja chyba wyślę pismo o zwrot pieniędzy za potwierdzeniem odbioru.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się