Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Kurta schockemohle w kolorze merlot  😍 😍 😍 Przepiękny ten kolor, uwielbiam te kurtkę  💘
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
09 grudnia 2018 13:01
charlieeee, czy ta kurtka jest bardzo ciepla? Czy masz porównanie z ta druga z futrem na kapturze?
Diakonka ta to taka bardziej jesienna, ta z futrem przy kapturze jest cieplejsza  😉 jak się robi chłodniej na te zakładam kamizelkę  😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
09 grudnia 2018 21:17
Zachorowałam na tą kurtkę. Właśnie teraz, gdy nigdzie jej nie ma! 🙁 🙁 🙁
Schockemohle Vanity Merlot - poszukuje rozpaczliwie w rozmiarze S 🙇 🙇 🙇
Rozmiarówka jest standardowa?
Diakonka powiedziałabym, że raczej trochę [s]zaniżona[/s] zawyżona.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
09 grudnia 2018 21:29
cervus, seeeerioooo? Czyli powinnam brać xs jak noszę s? No xs jeszcze są. 😅
Diankonka miałam na myśli to, ze wypadają dosyć małe. Więc raczej nie brałabym XS na Twoim miejscu 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
09 grudnia 2018 22:22
cervus, czyli rozmiarowka jest zawyżona 🙂 Powinnam wziąć M, bo to zawyżone S😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
09 grudnia 2018 22:31
charlieeee, który Ty masz model?
Diakonka, https://djangozd.pl/pl/p/SCHOCKEMOHLE-Kurtka-VANITY-Merlot/1943
Tutaj jest S. W opcjach wyboru przynajmniej 😉
Diakonka ja mam Mke, czyli tak jak wszystkie moje kurtki, ale rzeczywiście z pikeura M mi bardziej wisi  😁 ja mam model Stefanie o ile dobrze kojarzę  😉
Diakonka, mierzyłam tę kurtkę,  noszę xs/s. Weszłam w xs, ale lepiej się czułam w S. Także jeśli nosisz S, szukaj S.
Ja mam tą kurtkę http://cavallo.szczecin.pl/Kurtka_Schockemohle_Divina_dark_navy-4140.html i mam rozmiar S (a często muszę brać trochę wyższy rozmiar) i jest optymalna.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
10 grudnia 2018 13:52
uff, znalazłam ją w jakimś niemieckim sklepie, chyba ostatnia sztuka na świecie 😉
Pytałam już w wątku o bryczesach,ale liczę równiez na wasze opinie i stylizacje... 👀 co do tych bryczesów byście nosiły? klasyczna czerń?
Ma ktoś kurtkę albo ją mierzył?
Vanille
Ja tej kurtki nie widzialam,  ale po Twoim poscie wlazlam na Krämera i o...

Fajna ta kamizelka,  chociaz cienka dosyc. Nieporownywalna ze Spooksem ,  ale tez mocno roznia sie cena. Co nie zmienia faktu ze fajnie lezy i fajnie wyglada. A ja uwielbiam kamizelki 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 grudnia 2018 13:16
Kiedy i jak uzywacie kamizelek? Przy jakiej temp? Zdejmujecie podczas treningu?
Diakonka
Ja caly czas. Zakladam na kamizelke kurtke zimowa. I jezdze w tych 2 warstwach albo sciagam kurtke i jezdze w kamizelce. Czesto zakladam windstopera a na to kamizelke. A na to czasem kurtke zimowa 😉 Ale ja jestem zmarzluch okropny. Latem tylko jak jest zimno to zakladam kamizelke na jakis cienki sweterek/koszulke z dlugim rekawem. Jesien/wiosna non stop. Zmieniam tylko gramature kamizelki.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 grudnia 2018 13:35
Ja strasznie lubię kamizelki i też noszę przy każdej pogodzie praktycznie, poza latem jak jest ciepło. Na kurtkę zimową czasem jal bardzo zimno, na softszel, na polar, mam tez taką fajną kurteczkę z decathlonu co ma ocieplane lekko tylko rękawy, a dopasowana na tułowiu, typowo pod kamizelki przewidziana  🙂 kufajki rządzą 😁
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 grudnia 2018 13:35
Właśnie mi się kamizelki te ciepłe niepraktyczne wydaja, w mróz w samej kamizelce plus czymś pod spodem za zimno, jak trochę cieplej to za gorąca kamizelka...
Gillian   four letter word
21 grudnia 2018 13:37
Mam jedną kamizelkę z Felixa, z ciuchlandu za 12 zyla :P
Uratowała mi życie na Cavaliadzie, bo było minus milion i wiatr. Skubana, jest tak puchowa, że wystarczyła mi bluza, cienka kurtka i kamizelka, mega ciepła. Uwielbiam kamizelki, mogłabym w nich chodzić cały rok 🙂
Diakonka
Mam bardzo gruba, zimowa ze Spooksa. I przy minusowych temp. zakladam ja pod kurtke i jestem szczesliwa. Wole kamizelke niz np 2 dlugie rekawy,  bo sie wtedy poce pod pachami strasznie ( mimo antyperspirantu ) i po jednym koniu musze sie przebierac.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 grudnia 2018 13:43
Muszę się nauczyć swoją używać,bo leży cały czas.
KaNie, to się cieszę, że zaliczyłaś dzięki mojemu wpisowi korzystne zakupy 😀 fajna ta kamizelka
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 grudnia 2018 14:49
A ja zakupiłam na prezent świąteczny  kurtkę z Tackshop.pl
Jestem pod wrażeniem, bo na żywo jest jeszcze piękniejsza  😍
lusia722, to pochwal się 😀
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 grudnia 2018 14:55
lusia722, bez zdjęcia się nie liczy :p
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 grudnia 2018 14:58
Jak już dostanę zdjęcie to wstawię 🙂
Vanille
Ciekawe czy moj maz tez bedzie ucieszony 😉  😁 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się