Stajnie: kujawsko-pomorskie

Powrót w siodło!  🏇
Po prawie rocznej postanowiłam wróci do jazdy, więc w związku z tym poszukuje stajni w okolicach Bydgoszczy/Osielska +/- 20km od strony północnej najlepiej. Galop, skoki i BOJ mam za sobą ale chciałabym wrócić na spokojnie do jazdy, nie od razu ekstra hiper treningi sportowe (może za jakiś czas tak), ani też przypadkiem w zastęp 10-osobowy. Czy gdzieś w okolicy odbywają się stałe jazdy na zasadzie 2/3/4 osób max podczas danej godziny i nie jeździ się jeden za drugim? Obiekty z halami mile widziane ze względu na porę roku jaką mamy. I jakiego instruktora polecacie w danym miejscu jeśli jest ich kilku?
Liczę na waszą pomoc  :kwiatek:
vissenna   Turecki niewolnik
03 grudnia 2018 00:35
Troche dalej ale pod Naklem stajnia Janowo Mlyn oferuje indywidualne jazdy. Instruktor genialny i na pewno poprawi dosiad oraz wszystko wyjasni. Polecam.
Podłączam się do opinii vissenna, zwiedziłam sporo stajni w okolicach i nie ma lepszej. Mnie z początku odległość odrzucała, ale wcale tego nie odczuwam na dłuższą metę 🙂
Stajnia Janowo Mlyn  🏇 Zdecydowanie. Warto dojechać dalej.  :kwiatek:
Czy jeździł ktoś z Was kiedyś w stajni mieszczącej się w Nowej Wsi Wielkiej? ( stajnia p.Tadeusza ). Szukam info na temat pewnego kuca... 😉
No dobra dziewczyny (i panowie jeśli tu są 😉 ) a coś bliżej niż Janowo Młyn? Niestety aktualnie nie była bym w stanie dojeżdżać aż tam.
Zbieramy zamówienia na pasze Nuba Equi do Bydgoszczy i okolic (możliwy dowóz do stajni od 10 worków), aby uniknąć kosztów wysyłki, jeśli ktoś się chce podłączyć do zamówienia to dajcie znać 🙂
https://www.nubaequi.pl
hhorse a z jakiej stajni jesteście?
Czy jeździł ktoś z Was kiedyś w stajni mieszczącej się w Nowej Wsi Wielkiej? ( stajnia p.Tadeusza ). Szukam info na temat pewnego kuca... 😉


Bardzo fajna i porządna stajnia. Zdecydowanie ją polecam.
Czy mamy w województwie wolno wybiegową stajnię? Poleci ktoś coś?
Olimpia ma jedną stajnię otwartą. Konie mają stały dostęp do siana i wody i dość duży wybieg.
vissenna   Turecki niewolnik
24 grudnia 2018 10:14
Z tego co pamiętam w Cavallino w Brzozie była też taka opcja.
Czy w Bydgoszczy i okolicach, ewentualnie w Toruniu funkcjonuje pralnia jeździecka?
Nirvette   just close your eyes
30 stycznia 2019 15:21
Kogo polecacie do dopasowania siodła w Bydgoszczy? Osteopatka zarządziła, że mamy za wąskie siodło i muszę wymierzyć dobrze konia, żeby dopasować nowe. Potrzeba mi kogoś dobrego, kto do mnie dojedzie 🙂
Nirvette,  Niestety w tym temacie to bieda aż piszczy.
Moze p. Joanna Kruk?
Raczej nie polecam 😉 niestety u nas w województwie jest ciezko o fachowy dobór siodła 🙁
https://klinikasiodla.wordpress.com/trasy/
Właśnie wrzucili post że będą w Toruniu na początku lutego 🙂
16-19 lutego będzie  w ORK Myślęcinek w Bydgoszczy fotograf Jessica Boroń. Jakby ktoś miał ochotę na sesję w okolicach to będzie taka możliwość🙂

https://www.facebook.com/169124796443743/posts/2175835722439297/
Kogo polecacie do dopasowania siodła w Bydgoszczy? Osteopatka zarządziła, że mamy za wąskie siodło i muszę wymierzyć dobrze konia, żeby dopasować nowe. Potrzeba mi kogoś dobrego, kto do mnie dojedzie 🙂


Jeśli chcesz mieć na prawdę dobrze dopasowane siodło to zorientuj się - najlepiej śledź Facebook- kiedy przyjedzie do nas Michał Dobrowolski z MD Siodła.
Jeśli nie mam cieżkiej sklerozy to klinika siodła chyba nie ma dobry opinii?  👀 W sumie nieważne bo ja i tak polecam w tym temacie jedynie pana Michała  🏇
Nirvette   just close your eyes
31 stycznia 2019 13:15
Dzięki! A orientujecie się jaki to jest mniej więcej koszt? Wstępnie u mnie w stajni są chętne dwie osoby na takie dopasowanie i totalnie nie mam pomysłu, jaki jest przedział cenowy przy takich atrakcjach..
MD siodła- koszt pierwszych konsultacji 250 zł plus koszty dojazdu. Pan Michał napisał mi, że w Bydgoszczy bywa co 3/4 miesiące i planuje być na wiosnę. Informacja będzie wcześniej na facebooku 🙂
Nirvette   just close your eyes
02 lutego 2019 11:42
domcia406, super! Dzięki bardzo za info  😍
Czy ktoś wie czy w którymś z bydgoskich lumpeksów są bryczesy?🙂
kalaarepa, na pewno były w Vive Profit na Chodkiewicza 17 i to w dużych ilościach 😉
Niestety byłam wczoraj i ani jednej pary nie było🙁
kalaarepa, uuu, to dziwne. Jak byłam parę miesięcy temu, to wisiały osobno, gdzieś w kącie. Może je wycofali 🙁
vissenna   Turecki niewolnik
10 marca 2019 18:37
W lumpeksie na Błoniu, na przeciwko rynku jest lumpek, gdzie są zawsze jakieś bryczesy. Większość dziecięce, ale trafiają się i duże.

Po drugiej stronie ulicy od rynku, w piętrowym budynku ze schodami na zewnątrz. Od strony poczty. Na pierwszym piętrze.
Dziękuję  :kwiatek:
kalaarepa, przeszłam się dzisiaj do Vive Profit - pani z obsługi powiedziała, że mają być na dostawie w piątek 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się