Allegro

Poczekaj do jutra. Już powinna być odebrana od nadawcy.
Jeśli ta pierwsza była (promowanym przez Allegro) in-postem to facet nie ściemnia. Tu dochodzi co druga paczka. Dwa tygodnie się bujałam z szukaniem siodła wysłanego do mnie. Cudem się znalazło, prywatnie szukał kolega nadawcy. Niestety, przy drobnych paczkach ludzie często nie zgłaszają tylko odpuszczają.
Makrejsza, to normalny status, po prostu sprzedawca robi w domu zlecenie na odbiór paczki, posiada już nr nadania, ale śledzić paczkę można dopiero wtedy, jak kurier ją odbierze fizycznie od sprzedawcy. Ja bym poczekała jeszcze dzień, sprawdzała status paczki.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
23 maja 2018 11:34
SzalonaBibi, nie korzystam z inPostu, bo zawsze są z nim problemy- za pierwszym razem to był DHL, a teraz DPD- paczka w zasadzie od 48godzin ma numer zlecenia i jest nieodebrana...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 maja 2018 14:39
Z tym trackingiem od firm kurierskich to jest różnie.
30 kwietnia kupiłam talerze, dostałam link do śledzenia (FedEx) i przez tydzień był status "przesyła czeka na odbiór od nadawcy". Po czym dzwoni sprzedający, że paczka moja pobita w drobny mak przez kurierów. Ok, a status, że nadal czeka do odbioru. Wysłali drugą, druga też pobita, za trzecim razem doszło 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 czerwca 2018 13:48
Podbijam.
Miesiąc temu kupiłam przez Allegro aparat fotograficzny, za który zapłaciłam, paczka została do mnie nadana, odebrałam, wszystko działa, wystawiłam komentarz, aparat dałam jako prezent na komunię i o sprawie zapomniałam.
Dwa dni temu dostałam maila od Allegro, że sprzedający twierdzi, iż odstąpiłam od umowy i Allegro prosi o to bym potwierdziła ten fakt. Oczywiście kliknęłam, że nie zgadzam się ze sprzedającym.

I teraz zastanawiam się czy to błąd sprzedającego czy próbuje wyłudzić od Allegro zwrot prowizji?
Obstawiam to drugie, miałam podobnie.
Czy też nie możecie przejść do wyboru opcji dostawy/płatności? Od wczoraj nie mogę a mam jakieś pierdoły do kupienia. U mnie coś nie tak czy u nich błąd?
SzalonaBibi, chyba niestety po Twojej stronie jest błąd - ja wczoraj i przed wczoraj robiłam zakupy na Allegro i nie miałam żadnego błędu ani przy wyborze dostawy, ani przy płatności :kwiatek:
Kupowal ktos w systemie Twisto? Chodzi o ten ze kupuje sie jakas rzecz i placi po 21 dniach?
Jak wyszukać konkretną rzecz u danego sprzedającego??? Kiedyś po wejściu w czyjeś aukcje wyszukiwało tylko u niego... a teraz na całym allegro  😵 Jest na to jakiś patent  👀 bo nie uśmiecha mi się przeszukiwanie kilkuset stron dla jakiejś pierdoły a nie chcę też płacić za kilka przesyłek.
Jak jesteś na aukcji danego użytkownika, wejdź w opcje "Wszystkie przedmioty sprzedającego". Tam w wyszukiwarce wpisz hasło jakie ciebie interesuje (w opcji obok masz nick sprzedającego zamiast standardowych kategorii).
Mi tak zawsze wyszukuje przedmioty w aukcjach danego użytkownika 🙂
Do tej pory też mi tak wyskakiwało... A teraz jakiś kosmos. No szlag mnie trafia, pokombinuję jutro.
Co się dzieje z aukcjami na Allegro? Chciałam wylicytować legowisko dla psa, było za 1,50 i 4 dni do końca, żeby sobie zaznaczyć tą aukcje chciałam zalicytował raz, ale moja oferta jest cały czas przebijana kukunamuniu czy są jakieś programy do nieustannego przebijania ofert? Nie wierze ze akurat w tej chwili co ja ktoś siedzi i licytuje, dodam, ze to nie pierwsza taka sytuacja  coo??
kortina, no np. popularny snajper.net - ustawiasz kwotę maksymalną swoją tam i dopóki jej nie osiągną inni to przebija za ciebie 😉
Uwaga na maile z Allegro:



Przypomina łudząco layout Allegro, nawet odnośniki kierują na stronę regulaminu Allegro, natomiast gdy zalogowałam się na konto okazało się, że nie mam żadnych zaległości.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 marca 2020 12:17
espana, maile z allegro zawsze zawierają login.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 marca 2020 14:31
U mnie wiadomości od Allegro są zawsze oznaczane jako "ta wiadomość pochodzi od Bezpiecznego Nadawcy" i właśnie dziś mi napisali, że przedłużają mi smarta o miesiąc 😉
JARA takiego maila też dostałam  🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 marca 2020 10:11
Też dostałam takiego maila z Allegro co espana. Z tą różnicą, że na inną kwotę i nie mam i nigdy nie miałam konta na allegro 😵 😂
Ja to łatwo można stracić kasę w dzisiejszych czasach  🙄
Mam takie pytanie, czy to naprawdę jest tak, że gdy wykupi się Allegro Smart, to koszt wysyłki jest darmowy? Dotyczy to każdego produktu?
Jezeli sprzedawca również korzysta z tego programu, zrobisz zakupy u niego za minimum 40 zl to tak paczkomat i inne punkty sa za free. Kurierzy chyba maja inny minimalny limit zakupów. Ja kupiłam i sobie bardzo chwale - robie ogrom zakupow przez allegro.
drabcio, czyli musi być minimum za 40 zł towar?
Ja nie drabcio, ale odpowiem, bo też korzystam. Tak, minimalny zakup to 40 zł, ale nie u każdego sprzedawcy. Przy konkretnym zakupie wybieram takiego, który jest w programie. Wykupiłam Smarta na cały rok i już dawno koszty, które zaoszczędziłam na przesyłkach przekroczyły koszt Smarta. Dużo kupuję na Allegro, m.in. ze względu na Smarta.
trusia,  dzięki, już wiem :kwiatek:
Jeny, ja to bez Smarta sobie już życia nie wyobrażam 😉 my bardzo dużo zamawiamy przez internet, na Allegro jest niemal wszystko więc sklepy internetowe poszły w odstawkę.
A zwroty ze Smartem to również warta do podkreślenia opcja! Mam Smarta od 10 miesięcy i na koncie widnieje informacja, że zaoszczędziłam na dostawie 1455zł 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się