KOCHAM KINO :)

Z niecierpliwością czekam na  "The Sisters Brothers" na naszych ekranach i na kolejne wcielenie J. Phoenixa, którego talent i wszechstronność uwielbiam. Grywa wyłącznie w dobrym, skłaniającym do refleksji kinie, więc spodziewam się kolejnej filmowej uczty  😍
Narodziny Gwiazdy - naprawdę dobry, a szłam bez większych nadziei. Lady Gaga bardzo mnie zaskoczyła, bo gra naturalnie i ma z Bradleyem Cooperem fajną chemię. Że nie wspomnę o uczcie muzycznej - "I'll never love again" po seansie słucha się zupełnie inaczej. Mnie nie przyprawił o łzy, ale wyczuwam bardzo zasłużone nominacje do Oscara 😉

Tak poza tym muszę się wyżalić - leciały zwiastuny polskich komedii romantycznych - chyba 3 albo 4 - i przechodziły mnie ciary żenady... Ciągle te same motywy, te same Adamczykowo-Karolakowe gęby 🙁
Dobra, w końcu mogę napisać:

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda efekty świetne, dużo magii, muzyka *___* Ja ogólnie nie wymagam wiele od takich filmów, mają mi uprzyjemnić wieczór i to właśnie zrobiły. Trochę humoru, napięcia. Dla mnie jak najbardziej na plus 🙂 Ale ja ogólnie lubię takie filmy, więc mogę nie być obiektywna :P

Bohemian Rhapsody niby smutno, bo wiadomo jakie zakończenie, ale film ekstra! Dużo humoru, trochę sprzeczek, cudowna muzyka i świetna gra aktorska! Nie jestem jakimś fanem Queen, więc nie znałam całej historii i rozjazdów względem rzeczywistości, ale film zachęcił mnie do tego, abym poczytała 🙂 Ogólnie wręcz nie chciało się opuszczać kina. Piękny obraz, z chęcią obejrzałabym raz jeszcze!

Teraz muszę wygospodarować czas i iść na Narodziny Gwiazdy bo odkąd pojawił się zwiastun wyczekuję tego filmu jak nie wiem! A po waszych recenzjach nie mogę doczekać się jeszcze bardziej 😀
Byłam wczoraj!

Na Narodzinach Gwiazdy w sensie 🙂

Aaaaalez przyjemny film 🙂 Bardzo fajnie zagrane, klasyczna historia, muzycznie bez zarzutu. Lady gaga! Boziu jaka ona jest urocza jak nie nosi wołowiny 😉 Śliczna dziewczyna, piękne wielkie oczy, no aż miło popatrzeć 🙂
Dzisiaj idziemy  💃 Jaram się strasznie!
Byłam wczoraj i jaram się do dzisiaj  😉 Teraz muszę sobie sprawić mikołajkowy prezent w postaci soundtracku  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
05 grudnia 2018 13:36
My chyba za tydzień idziemy. Poczytałam wasze opinie i usłyszałam wreszcie Shallow (jaki Bradley Cooper ma przyjemny głos!) i nie mogę się doczekać!
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2018 13:47
espana, ja już mam playlistę na spotify i męczę :P (nie słucham tej 'oficjalnej' bo te 3 popowe kawałki są tragiczne, musiałam zrobić swoją i ich nie uwzględnić xD)
robakt   Liczy się jutro.
05 grudnia 2018 21:14
Soundtrack męczyłam od miesiąca, w dniu premiery poszłam, ryczałam na napisach jak bóbr. Troszkę innej historii się spodziewałam po soundtracku, ale zaskoczyła mnie pozytywnie. W sobotę idę drugi raz z mamą 😀
Obejrzałam Romę, o której głośno w filmowym świecie, że pewny Oscar, że dzieło, że niesamowity... i się wynudziłam. Zupełnie do mnie ten film nie trafił. Miałam wrażenie przerostu formy nad treścią, bo zdjęcia faktycznie są dobre, ale przy tej fabule męczą.
Nie mogę się doczekać The House That Jack Built, zwłaszcza, że od ostatniego filmu von Triera trochę czasu minęło.
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 grudnia 2018 13:48
infantil, o, a myślałam właśnie czy by jej sobie nie obejrzeć... trochę się tego obawiałam

My byliśmy ostatnio na 'Krainie Wielkiego Nieba'... dawno żaden film mnie tak nie nie poruszył. Nic, zero. Tylko irytowała mnie głupota głównych bohaterów.
Na Grincha też poszliśmy, przyjemny acz mocno dziecinny, nijak nie dorównuje filmowej wersji z Careyem. No i oczywiście nie da się obejrzeć w oryginale, może kreacja Beneticta jest lepsza niż polska wersja?
Oczywiście nie mam ciagle czasu, aby tu napisać -.-

Narodziny Gwiazdy dla mnie bomba! Cudowna muzyka, z drobnymi wyjątkami, piękne głosy i nawet mi, co nie zdarza sie praktycznie nigdy, zwilżyły się oczy 🙂

Planeta Singli 2, wesoła komedia, idealna na rozchmurzenie dnia 😀 Śmialiśmy sie oboje 🙂

Byliśmy też po raz drugi na Bohemian Rhapsody bo z okazji weekendu kina rzucili znowu na imaxa i usłyszeć te piosenki w takiej technologii BAJKA!!

A teraz w czwartek idziemy na Aquaman 🙂 Czuję, że też może być wesoło 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
17 grudnia 2018 15:48
czy ktoś tu czeka na styczniową premiere 3 częsci Kogla-mogla ?  🤣 😜
Ja też w weekend poszłam w końcu na Bohemian Rhapsody i baaardzo mi się podobało! Jak już wczśniej napisałyście nie dość, że muzyka to jeszcze gra aktorska b. dobra i mam ochotę iść drugi raz.

Koniecznie też w planach Narodziny Gwiazdy🙂
Ja w zeszłym tygodniu obejrzałam

Zabójcze maszyny - byłam mile zaskoczona. Historia trzyma się kupy (nie czytałam książki; widać tu skróty scenariuszowe, ale nie wyrywają dziur w fabule), ładni ludzie i fajne efekty specjalne 🙂 Aż nabrałam ochoty na zakup czerwonego płaszcza i skrócenie włosów XD

Grinch - oczywiście w oryginale nie był nigdzie grany. Uśmiałam się setnie na początku filmu, kiedy Grinch szedł na zakupy do miasteczka. Piesek <3 Potem już bez szału - tradycyjna, nudna przemiana w pozytywnego bohatera :P
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 grudnia 2018 19:58
Achaja, o tak, wycieczka so sklepu jest śmieszna 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 grudnia 2018 19:51
Oprócz "Listy do M", "Planeta singli" oraz "Love Actually"' jakieś fajne świąteczne filmy ?
Zabójcze maszyny świetny! A początek zrobiony mistrzowsko, byłam bardzo zadowolona po wyjściu z kina.
Aquaman szału nie zrobił, poza oczywiście Jasonem Momoa 😜 Bardzo naiwniacka bajeczka. Wygląd podwodnego świata niby fajnie ale jak dla mnie zbyt futurystycznie.
JARA, "Holiday" 🙂
Sylwester w Nowym Jorku, Jak przeżyć święta, Cztery gwiazdki, To właśnie miłość
A dla mnie najlepsze filmy, ktore ogladam w swieta 😡 chociaz nie sa o tematyce światecznej to Chrlie i fabyka czekolady  💘 i Dziewczynka z zapałkami, od dziecka strasznie wzusza mnie ta baśń  😡
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 stycznia 2019 20:22
szukam czegoś do obejrzenia jutro. Macie jakieś polecenia na niedzielny film z netflixa? :kwiatek:
Bumblebee bardzo fajny film. Od samego początku akcja, świetnie zrobione walki autobotów. Kilka razy nawet się wzruszyłam  🙂 Nie liczyłam na coś extra prawde mowiąc ale tutaj bardzo pozytywnie się zaskoczyłam.
Dużo dobrych filmow teraz w kinach. Byłam niedawno na "Oni" o Berlusconim i zrobił na mnie duże wrażenie. Wbrew pozorom, film głęboki, o ważnych rzeczach, daje do myślenia i składnia do zadawania sobie niewygodnych pytań. Do tego zabawny i piękne zdjęcia, polecam!

Teraz koniecznie Roma i Mój piękny syn.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 stycznia 2019 20:07
Polecicie jakiś dobry film w stylu Helikoptera w ogniu?
Może Przełęcz Ocalonych?
Też byłam na Bumblebee i wyszłam pozytywnie zaskoczona 🙂 Po tej sieczce Bay'a naprawdę miła, sensownie-rozrywkowa odmiana, a Bee jest przesłodki <3 I nawet główna bohaterka mnie nie irytowała... 🤣
Aquaman historia jak każda chyba [s]w Marvelu[/s] o superbohaterach. Jest sobie dobry ziomuś, do którego przychodzą inni z innego świata i proszą o ratunek, boom boom, walka, walka i dobro zwycięża :P Myślę, że więcej wymagać nie ma co od takich filmów jednak. Oglądało się miło wizualnie, według mnie Momoa dobrze odegrał swoją rolę poważny kiedy trzeba, trochę głupkowaty i z humorem. Na ten film wybraliśmy się do 4DX, połączenie całości dało piorunujące wrażenie!

Spider-Man Uniwersum bardzo miło się zaskoczyłam. Fajna akcja (chociaż wątek powtarzającego się komiksu - okładki z nową historią - co jakiś czas troszkę mnie na początku irytował :P), bardzo zabawny, ale nie zabrakło tez grozy. Zanim poszłam do kina słyszałam opinie, że jest to najlepszy film Marvela i jestem zdania, że zdecydowanie warto na niego iść! 🙂 Nie sugerować się, że jest to film animowany, niektóre sceny były tak realistyczne, że zaczęłam się zastanawiać czy czasami nie połączyli grafiki z realizmem 🙂

Plany filmowe na przyszłość - Bumblebee, O psie, który wrócił do domu, Ralph Demolka w Internecie, Glass i jak skończę książkę, to z ciekawości pójdę na Nienawiść, którą dajesz 🙂

A na jakąś wolną chwilę (to już w zaciszu domowym) czeka Nie otwieraj oczu 🙂
Ja widziałam Bird Box (Nie otwieraj oczu) i w sumie to mi się podobał  🙂 Najbardziej chyba fakt, że pozostawia tak wiele pytań bez odpowiedzi. Ja się wciągnęłam, fajny film na luźny wieczór.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się