Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Poszukuję dobrego weterynarza ortopedę, dojeżdżającego w okolice Zielonej Góry (lubuskie). Będę wdzięczna za informację 🙂
Poszukuję dla znajomych weta do tarnikowania zębów woj mazowieckie siedlce i okolica?? 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
30 listopada 2018 17:36
[quote author=czarno-czarna link=topic=199.msg2827396#msg2827396 date=1543583873]
Poszukuję dla znajomych weta do tarnikowania zębów woj mazowieckie siedlce i okolica?? 😉
[/quote]

Dr Michał Dziekański . 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
30 listopada 2018 18:30
[quote author=czarno-czarna link=topic=199.msg2827396#msg2827396 date=1543583873]
Poszukuję dla znajomych weta do tarnikowania zębów woj mazowieckie siedlce i okolica?? 😉
[/quote]
Tylko dr Dziekański. Najlepszy a teraz ma jeszcze lepszy sprzęt 🙂
dzięki przekażę 🙂
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
04 grudnia 2018 07:10
Dobra, zapytam jeszcze raz 🙂 szukam CUDOTWÓRCY 🙂
Chciałabym skonsultować moją Seniorke z wetem ortopeda, który wypowie się czy można jej jeszcze jakoś pomóc czy tylko pozostaje zaleczać ból.
Monetka ma zwyrodnienia stawów skokowych,od roku mamy problemy z kolanem. Jest po ostrzykiwaniu tego kolana, jest po komórkach macierzystych, dostaje cały czas suplementy, teraz dołączyła magnetoterapia. Chciałabym żeby ktoś ją zobaczył i ocenił czy coś można zrobić żeby jak najbardziej poprawić komfort życia (na codzień koń ma się dobrze, ale głównie zmiany pogody dają jej popalić).
Do kogo się zwrócić? Znacie kogoś godnego zaufania (nie wchodzi w gre podanie przeciwzapalnych, bo koń ma wrzody i bardzo źle na leki reaguje i niestety nie wchodzą w grę podania dostawowe, bo te najgorsze stawy skokowe są całe pozalewane).
Bardzo Was prosze o porade, stan nóg mojego konia jest dla mnie takim ciosem, że chyba powinnam się leczyć na ciężką depresje 🙁 chce jej pomóc i jeśli nic już się nie da zrobić to usłyszeć, że jedyne co pozostaje to eliminowanie bólu w gorszych momentach. Jestem.tak zdeterminowana, że mogę nawet tego weta na rękach przynieść z drugiego końca Polski. Cena też nie gra roli, bo moge żyć na suchym chlebie. Szukam kogoś z sercem, bo wiem że większość może podejść do sprawy "ona ma 26 lat i jest po sporcie, nic nie można zrobić).
Będę ogromnie wdzięczna 🙂 dodam że koń jest raczej nie do transportowania więc niestety kliniki odpadają
Robaczek M.  Czy konsultowałaś koninę z Olgą Kuleszą?
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
04 grudnia 2018 07:53
Nie nie, a czy ta Pani zajmuje się tylko fizjoterapią czy jest też wetem i podchodzi do sprawy też od strony typowo medycznej? 🙂
Robaczek M. Wpisz sobie na fejsie Oliwet - Olga jest specjalistą zdecydowanie holistycznym i w swoją pracę wkłada całe serducho. Nie jest tylko wetem i nie jest tylko fizjo.
Zakładam, po tym co napisałaś, że spotkałaś już kilku weterynarzy i sporo już próbowali zrobić. Ja długi czas się czaiłam na konsultację. Nie miałam co prawda takiego skomplikowanego problemu jak Ty ale kiedy pojawiła mi się dziwna kulawizna nie zastanawiałam się do kogo się udać.
efeemeryda   no fate but what we make.
04 grudnia 2018 16:00
Robaczek a dr Henklewski ?
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
05 grudnia 2018 07:16
Euphorycznie dziękuje, skontaktuje się w takim razie i zobacze czy zaproponuje nam coś mało inwazyjnego, a choć troche pomocnego 🙂
efeemeryda a ten wet bywa w małopolsce? Wiem że oni działają w którejś klinice ale moja Seniorka raczej nie dojedzie zbyt daleko.
Myślisz, że warto się skonsultować?

Dziękuje za wskazówki, może ma ktoś jeszcze kogoś na myśli? Kogoś typowo od stawów ale patrzącego na całego konia. Nie chce rezygnować ze współpracy z naszą kliniką, jestem bardzo zadowolona ale chciałam jeszcze spojrzenia z zewnątrz, może komuś innemu wpadnie do głowy jakiś lek, kuracja 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
05 grudnia 2018 09:09
Robaczek M dr jeździ po całej Polsce, takze po prostu dzwon, prędzej czy później dotrze  :kwiatek:
POMORZE !

Planuję ściągnąć na pomorze na wizytę doktora Pawła Golonkę (w terminie im szybciej tym lepiej 😉) Jeśli są osoby zainteresowane to zapraszam do kontaktu na pw.
Hej, jakich polecacie weterynarzy do leczenia wrzodów i kolek?
Macie jakiś sprawdzonych?
Robaczek M., Janek Trela 🙂
Berry17, z tego co wiem dr Jolanta Szlapka-Kosarzewska z st.Hippolyt specjalizuje się w tym temacie.
Berry17, Anna Biazik.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 grudnia 2018 19:25
Potrzebny Wet do tuv - okolice między Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim.Mozecie kogoś polecić?
Gillian   four letter word
21 grudnia 2018 19:57
Berry17, Anna Biazik!
Diakonka, Przewozny albo ktoś od niego
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
22 grudnia 2018 05:37
Dziękuje za podpowiedzi, będę się umawiać z kimś po Nowym Roku na bank 🙂
A czy nie orientuje się ktoś z Was kiedy w małopolsce będzie dr Biazik? Lub ewentualnie ktoś inny specjalizujący się w problemach układu pokarmowego?
Dziękuje za podpowiedzi, będę się umawiać z kimś po Nowym Roku na bank 🙂
A czy nie orientuje się ktoś z Was kiedy w małopolsce będzie dr Biazik? Lub ewentualnie ktoś inny specjalizujący się w problemach układu pokarmowego?

ma być w Facimiechu na początku stycznia
[quote author=Robaczek M.

Dziękuje za wskazówki, może ma ktoś jeszcze kogoś na myśli? Kogoś typowo od stawów ale patrzącego na całego konia. Nie chce rezygnować ze współpracy z naszą kliniką, jestem bardzo zadowolona ale chciałam jeszcze spojrzenia z zewnątrz, może komuś innemu wpadnie do głowy jakiś lek, kuracja 🙂
[/quote].
Jak już kogoś zorganizujesz, pochwal się jaka terapię zaproponował.  😉 Nie chce być złym wróżbitą ale myślę że nic nie pomogą.
Jak zaproponują steryd, kwas lub bisfosfoniany to raczej szkoda czasu i pieniędzy.
Zdrowykon, a co mają zaproponować, lewoskretna witaminę C i strukturyzowana wodę?  🤣  🤣 🤣
Gillian   four letter word
24 grudnia 2018 01:28
I czystek koniecznie!
Kogo w okolicach południa Wawy do gastroskopii? :kwiatek:
Kogo w okolicach południa Wawy do gastroskopii? :kwiatek:

Ludmiła Strypikowska
[quote author=olq link=topic=199.msg2835496#msg2835496 date=1546788923]
Kogo w okolicach południa Wawy do gastroskopii? :kwiatek:

Ludmiła Strypikowska
[/quote]

Potwierdzam, jakość zdjęć super, dokładny opis załączony do badania.
POMORZE !

Planuję ściągnąć na pomorze na wizytę doktora Pawła Golonkę (w terminie im szybciej tym lepiej 😉) Jeśli są osoby zainteresowane to zapraszam do kontaktu na pw.


Jeżeli jeszcze ktoś byłby zainteresowany, a tego nie zgłosił, to ma jeszcze szansę. 😉
darolga   L'amore è cieco
09 stycznia 2019 17:53
Czy ktoś ma numer do dr Rojka? Ten w forumowym spisie jest nieaktualny, a koleżanka pilnie potrzebuje się skontaktować.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się