Re-voltowe Lobby Biuściastych

Meise, - w inti do gołych pleców znajdziesz biustonosz naklejany, nie same miseczki silikonowe, a stanik z boczkami, ale bez pleców. Trzyma się rewelacyjnie i robi push-up, ale jak sukienka ma wykrojone boki mocno, to niestety będzie to widać.
Mnie shock absorber trzyma jakby mnie ktos zabandazowal.
Wygladam w sumie tez jak mumia, ksztaltu to on nie robi zadnego. No, ale trzyma.

Mam jeszcze jeden z dectathlonu (taki co mozna spiac w krzyzyk) i on ladnie trzyma i ladnie podnosi. Do biegania zakladam shocka, ale na konia np. ten z deca jest ok.

Ja mam bardzo stary model tego shocka, taki chyba prototyp, sprowadzałam go sobie z Niemiec, bo wtedy w Polsce o czymś takim nie słyszeli 🙂 to było naprawdę daaawno temu, więc na bank się wyrobili. Muszę sprawdzić ich ofertę.

Meise to musisz mieć tego Panache źle dopasowanego...
W życiu mi się żadna gula nie zrobiła, cycki trzyma na miejscu i jeszcze ładnie wyglądają -  nie jak jakaś buła (tak mi robił shock absorber, i wcale nie trzymał)
A cycek mam konkretny: brytyjskie 80 G (czyli polskie J? czy H?) I kształt oraz "konsystencja" skarpetki z piaskiem... 😂

No ale brafitterka mi go na żywo dobierała i włożyła nawet wszystkie palce (pionowo) pod obwód i powiedziała, że jest jak najbardziej ok. A mnie jednak ciśnie. W sklepie było ok, ale jak go dłużej ponoszę to się zaczyna udręka i gula...

Meise, w sumie nie mam z Panache doświadczenia ale jeśli jest podobny do Shock Absorbera, to może brafitterka dobrała Ci taki sam obwód jak w "cywilnym" staniku? Bo np. w Shock Absorberze mam większy obwód w staniku sportowym, niż w zwykłym staniku, ponieważ materiał jest zupełnie inny - nierozciągliwy i w związku z tym inaczej się dobiera. Ja np. normalne staniki noszę w rozmiarze 70F/G, a sportowy mam 75E.

Właśnie ona nie dobierała w oparciu o mój standardowy rozmiar, tylko na żywo, patrząc jak się biust układa i trzyma i sprawdzając własnoręcznie obwód, czy nie za ciasny/nie za luźny 🙂

Meise, jakoś nie sądzę żebyś nosiła rozmiar 75 - chyba masz źle dopasowany rozmiar.
Tutaj masz opinie na temat tego biustonosza - niepochlebne:
https://www.zalando.pl/magic-bodyfashion-biustonosz-bardotka-latte-mq581a00w-j11.html

Poczytaj sobie też przy pozostałych tego typu - generalnie niepochlebne.

Ja już głupieję, jak to z tymi rozmiarami jest. Teraz w Esotiq kupiłam sobie biustonosz 65E. Możliwe, ze coś schudłam w obwodzie, albo teraz taka rozmiarówka jest dziwna.
Dzięki za link, chyba sobie podaruję i poszukam za tym co proponuje keirashara  🙂

Szkoda mi tej wtopy z Panache, używam do biegania tylko, jak wszystkie pozostałe są w praniu. Ale w połowie już mam gulę i bardzo się męczę. Udaje mi się to przełknąć dopiero po 10 min od zdjęcia biustonosza w domu.

busch   Mad god's blessing.
08 września 2018 09:34
Meise, wiesz, tak naprawdę brafitterki to też ludzie i mogą coś źle dobrać 🙂. Mi np. na początku mojej przygody z dobranymi stanikami brafitterka dobrała obwód 65, który też mnie bardzo cisnął i lepiej się czuję w 70 do noszenia na co dzień. Na początku nie wiedziałam jakie to uczucie mieć dobrze dobrany stanik, więc dopiero po kilku miesiącach byłam w stanie stwierdzić, że 65 to jednak dla mnie za ciasno, a jednocześnie 70 daje mi wystarczająco dużo wsparcia 🙂 Jeśli masz jakieś gule itd. po tym staniku, to ja bym już go nie nosiła i po prostu sobie zamieniła na większy obwód - bez sensu jest szkodzić swojemu ciału w ten sposób.
Scottie   Cicha obserwatorka
08 września 2018 10:18
Meise, ten Panache tylko w obwodzie jest za ciasny, czy coś jeszcze Ci w nim nie psuje? Bo jeśli winą jest tylko obwód stanika, to kup do niego przedłużki, powinno być o niebo lepiej 🙂
Meise, wiesz, tak naprawdę brafitterki to też ludzie i mogą coś źle dobrać 🙂. Mi np. na początku mojej przygody z dobranymi stanikami brafitterka dobrała obwód 65, który też mnie bardzo cisnął i lepiej się czuję w 70 do noszenia na co dzień. Na początku nie wiedziałam jakie to uczucie mieć dobrze dobrany stanik, więc dopiero po kilku miesiącach byłam w stanie stwierdzić, że 65 to jednak dla mnie za ciasno, a jednocześnie 70 daje mi wystarczająco dużo wsparcia 🙂 Jeśli masz jakieś gule itd. po tym staniku, to ja bym już go nie nosiła i po prostu sobie zamieniła na większy obwód - bez sensu jest szkodzić swojemu ciału w ten sposób.


No ja go bardzo rzadko zakładam. Od wielkiego święta, czyt. jak wszystko inne w praniu ^^ To jest właśnie dziwne w tym staniku, że wchodzą 4 palce pionowo, a mi w nim ciasno. Szkoda mi, bo tyle pieniędzy, a satysfakcja jak widać niegwarantowana... >:
Może kupię te przedłużki jak Scottie radzi  🙂
Bo ogólnie miski są ok, ramiączka można elegancko dopasować, z tyłu jest taka szlufka do zapięcia na krzyż. Fajny, tylko ten ucisk i gula.
Może ta gula z czegoś innego się bierze. Ale ewidentnie nie jest w stanie przejść poniżej obwodu stanika jak biegnę. Utyka na wysokości mostka i tam rośnie. To taka gula ze śliny chyba (fuj, wiem)....
Graba.   je ne sais pas
26 grudnia 2018 15:34
Polecicie braffiterke w Krakowie? Szukam kogoś sprawdzonego dla mamy, żeby się nie zraziła. Całe życie chodzi w niedopasowanymi staniku i chce, żeby zobaczyła jak to zmienia komfort życia :kwiatek:
Graba zdecydowanie polecam Anatsazje z Etincelle. Profil na fb to Etincelle - [b]profesjonalna usługa braffitngu[/b] . Można się umówić u siebie  w domki albo w jej atelier 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 czerwca 2019 15:24
Odkopuję 🙂

Dziewczyny, jak to jest z Shock Absorberami? Kupiłam stanik z obwodem, jak w normalnej "cywilnej" bieliźnie (65) i... mogę tylko pomarzyć o tym, żeby się w nim dopiąć. Spokojnie ponad 5 cm brakuje. Nie wiem, je się bierze jakieś większe niż normalne, czy jak? 👀
majek   zwykle sobie żartuję
10 czerwca 2019 15:32
Ale piszesz o oryginalym shock absorberze czy jakims innym sportowym?
Ja mam ten sam rozmiar SA co normalnego stanika.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 czerwca 2019 15:33
martva, ja mam 70-tkę, a staniki 65.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 czerwca 2019 15:40
O oryginalnym. Czyli w sumie wychodziłoby to co u emptyline, że jednak obwód nieco większy niż normalnie. Dzięki za pomoc! :kwiatek:
martva, - jeszcze zależy, gdzie kupujesz normalny, bo z doświadczenia widzę, że nie tylko na miseczki każda firma ma swój pogląd, na obwody też. Na mnie potrafiły analogicznie leżeć staniki z obwodem 60 i 75, przecież to jest jakiś dramat. Widać cm to nie zawsze cm dla producentów bielizny 🙄
busch   Mad god's blessing.
11 czerwca 2019 16:09
martva, ja też oryginalny shock absorber mam 5cm szerszy w obwodzie niż "cywilny" stanik. Kupowałam w odstępie kilkuletnim dwa shock absorbery, za każdym razem to samo zjawisko.
Laski, bo ja się totalnie gubię jeżeli o rozmiarówki chodzi  👀
Jeżeli noszę 65E, ale jednak potrzebuję 60 w obwodzie, to w jaką celować miskę?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 czerwca 2019 08:32
Najprawdopodobniej F, dla większości standardowych rozmiarówek.

Nie wliczając w to Esotiqa, bo taki rozmiar stamtąd to ja noszę a jestem płaska  😁
Nie wliczając w to Esotiqa, bo taki rozmiar stamtąd to ja noszę a jestem płaska  😁

ja już też jestem  😁
Esotiq ma 60? Na stronie widzę od 65...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 czerwca 2019 11:26
Niestety ponoć tylko sporadycznie mają, pojedyncze modele - a  przynajmniej takie info dostałam od pani w sklepie, ja wszystkie kupuję 65 i zapinam na najciaśniejszą haftkę, ale jak tylko minimalnie się rozciągną to są za duże  🤔 także jeśli znajdziesz gdzieś 60 w rozsądnych cenach to będę wdzięczna za informację  :kwiatek:
Hej babole, powiedzcie mi, czy takie coś ma sens i trzyma cokolwiek, czy tylko i wyłącznie ładnie wygląda na zdjęciach? :P

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 lipca 2019 19:24
budyń podejrzewam, że trzyma się tak samo jak stanik bez ramiączek, czyli na silikonowych wstawkach od środka, a tasiemka na szyję jest tylko ozdobą 🙂


Obeszlam wczoraj wszystkie sieciówki w poszukiwaniu czarnej braletki, i nie ma nic, ale to absolutnie nic w moim rozmiarze  😵 a wszędzie wyprzedaże. W Oysho piękne braletki, ale rozmiary od 70.. W intimissimi niby mogą zawęzić, ale nie było nic ładnego, no i nie wiem czy po zwężeniu biustonosz będzie leżał dobrze, skoro nie mogę go teraz dobrze dopasować, bo jest znacznie za szeroki  🤔wirek:

Czy ktoś widział czarne, ładne braletki o obwodzie 60?  👀
Martita   Martita & Orestes Company
13 lipca 2019 22:08
smarcik H&M ? Jak byłam około 3 tygodnie temu mieli dużo takich drobniutkich. Były też takie na gumce dookoła, nie rozpinane.
smarcik, - White rvbbit? 🙂 Mają cudowne koronki i ogromny wybór braletek. Fajne rzeczy szyje "Grubą nicią szyte", znajdziesz na fb, szyte na wymiar za niewielkie pieniądze, pod tym względem super, ale co do jakości koronek mam mieszane uczucia. Nie jest źle, ale czasami są szorstkie, szwy też nie zawsze są perfect. H&M też ma czasem fajne, ale niestety dużo wciąganych zamiast zapinanych, a szkoda, bo mam jedną i wielbię, super model.
Co do Inti, to ja mam bieliznę głównie od nich, sporo zwężałam i nie ma problemów. Jeśli miska i model leży, to zmienia się tylko obwód i ma prawo leżeć tylko jeszcze lepiej 😀 Ta bielizna uzależnia, pierwszy stanik kupiłam jakieś 1,5 roku temu, teraz mam ich... jakieś 13, z czego 5 to model Monica 😵 No moje cycki nie znają wygodniejszych staników, szczególnie monica jest jak robiona na mnie - mam niewielki biust, mały obwód, ale sporą przerwę między piersiami, szeroko są rozstawione. Zwykle staniki kończą mi się w połowie cycka, albo są właśnie kilometrowe obwodem, a tu biorę sobie moniczkę 75C, zwężam i elegancja francja 😀 Miękkich też mam kilka i uwielbiam.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 lipca 2019 06:49
Martita ooo, obeszłam sklepy z bielizną, a na takie "ogólne" nie wpadłam  😁 zajrzę do H&M, dziękuję! 🙂

keirashara a jak działa White rvbbit? Weszłam na ich stronę, wybrałam jakiś biustonosz i pokazuje mi, że rozmiar S jest dobry na osoby od 60d do 75a - jak to możliwe? Oni to jakoś dopasowują?
smarcik, - zależy od modelu - ale no, jak masz samą koronkę to ona jest dość elastyczna rozmiarem. 60D to przecież będzie ta sama miska co 75A, jest tylko kwestia obwodu, pewnie zaznaczyłaś model z regulowanym 🙂
Na fb jest ich grupa, gdzie babeczki wrzucają często zdjęcia w tych stanikach, można podejrzeć jak leżą na różnych biustach. Sama marka jest dość kontaktowa i odpowiada na wszystkie pytania.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 lipca 2019 14:51
keirashara dzięki, wysłałam prośbę o dołączenie do tej grupy 🙂 miska miską, właśnie z obwodem mam problem, bo mimo że jestem wielkim kawałem baby to mam jakieś zadziwiająco wąskie zebra  🤔wirek: No nic, pooglądam dziewczyny w grupie  :kwiatek:

Zamówiłam na próbę dwa modele z Etam z wyprzedaży, jak będę odbierać to od razu obskoczę też H&M. Ale to jest irytujące, że na każdym kroku widzę zdjęcia kobiet w pięknych biustonoszach, a wszystkie są na mnie za szerokie   :emot4:


Edit: bardzo podoba mi się komplet kiss me softly z white rvbbit  💘
Ja jestem zakochana w queen od sweets, te poziomki 💘 Tylko kompletnie nie wiem gdzie bym go nosiła, bo cóż, większość moich ciuchów jest czarna. W dodatku strasznie mnie wkurza, że nie robią normalnych fig lub chociaż brazylian, bo nie noszę typowych stringów, a uwielbiam mieć komplety.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 lipca 2019 17:56
Ja z kolei noszę tylko stringi, bo nie znoszę jak majtki mi się odznaczają pod ubraniem  😂 rzeczywiście Queen of sweets byłoby ciężko ukryć pod jakimkolwiek ubraniem - to piękny komplet do sypialni  😁
smarcik, - wszystko kwestia dobrej koronki 😀 Dla tego kocham basicową z inti, bo jest płaska i spokojnie mogę nosić koronkowe biustonosze pod cienkimi bluzkami. Tak samo majtki, w dodaku ich koronkowe figi nie sa szyte na pośladkach, wiec nic się nie odcina - choć pod takie mocno ryzykowne rzeczy wybieram raczej bezszwowe brazylanki, albo takie, które z tylu mają microfibre, a z przodu koronkę. Nic nie widać, też mam świra na tym punkcie 😉
A polecicie jakies sportowe fasony, ale do noszenia na co dzien?
Ja mam taka prace, ze nie wydole w koronkach, ani nawet w przecetnym kroju innym niz sportowy. Mam shock absorbery do biegania i powazniejszych aktywnosci, ale potrzebuje wersje light na co dzien. Rozmiar bardzo przecietny 65 DD - E, ale sa pokiereszowane przez zycie, bo w czasach nastoletnich skoczyly do G i potem doslownie spadly z rozmiaru...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 lipca 2019 08:31
keirashara dla mnie wszystkie są widoczne pod obcisłą spodnicą albo legginsami  😁 nie ważne jak dobrej jakości by nie były. Nie widać tylko tych, których nie ma, dlatego wybieram stringi  😉 ale ja mam wyjątkowo okrągły i odstający tył, może dlatego. Oczywiście nie chodzi mi o majtki wrzynające się w połowie pośladka, tylko ogólny fakt odznaczania się podczas ruchu  😉 zabudowane majtki zostawiam do luźnych, zwiewnych sukienek, no i czasem w zimie w góry  😁
smarcik, - wg. mnie brazyliany bezszwowe są mniej widoczne niż stringi 😉 Ale ja nie jestem do końca fit, może dlatego. Leginsy noszę tylko jak biegam i wtedy mam serdecznie wyflaczone czy coś widać, ma być wygodnie 🤣
honey, - co masz na myśli mówiąc sportowe, ale na codzień? Może coś bez fiszbin albo miękkie na fiszbinie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się