Sylwester 2017-2018 na Re-Volcie

Najlepszego dla was wszystkich.  :kwiatek:
szczęśliwego! samych dobrych dni!  🥂
Szczęśliwego Nowego Roku!  :winko:
Szczęśliwego Nowego Roku 2018
Szczęścia i zdrowia wszystkim w 2018 roku i w następnych latach 🙂
Szczęśliwego nowego roku! 😉
Volto Szczęśliwego Nowego Roku! Samych szczęśliwych chwil, osiągnięcia wszystkich postawionych celów i spokoju dla zwierzaków🙂
Kto siedzi przed kompem ewentualnie przed tv?   😁
( Ja będę zaraz kiblować w pracy)
Ja przed kompem w pracy...
Ja.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 grudnia 2018 16:54
ja nie  będę siedzieć, bo pójdę spać  😂
Ja też planuję, ale obawiam się że wystrzałami i tak obudzą. Albo SMS-a mi czy wiadomościami w telefonie. O..albo mąż zadzwoni. ( Mam nadzieję że zadzwoni  😉 )
Ja będę grać w grę. Ale nie tomb raider 🤣 Jutro mam do roboty, to mi się nawet nic nie chce robić dzisiaj. Zwłaszcza, że niechlubne gastro, także aż się boję co będzie jutro za dramat, bo będę ja i pomocnik, a pomocnik to jakaś 60? co najmniej, babulka, więc zapomina, robi mega wolno i generalnie 95% roboty na moich barkach  🙄
Masz jakoś ekstra płatne czy normalnie?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2018 17:17
Jestem, jak co roku. W tym się wycwaniłam i... kupiłam piżamę 🙂
Pozamiatali mnie w tym roku w pracy. Właśnie zastanawiam się nad sensem życia  😵 😂 😁
A na poważnie to zbieram w sobie, aby coś ugotować.

Witajcie wszyscy  :kwiatek:
Ja muszę ogarnąć wszystko co możliwe bo na dniówkę przychodzi nowa pracownica, która tak nie do końca ogarnia... A koło 23 wpadnie do mnie do pracy mój M z butelką piccolo :P
Mam butelkę musującego Martini, które dostałam od przyszłego zięcia, ale nie mam z kim wypić 🙁
Syn nie pije, a samej jakiś głupio...
tunrida, 😂
Pocieszam się tylko, że jestem już na wypowiedzeniu i maksymalnie robię do ostatniego weekendu stycznia, a jak się uda im kogoś znaleźć, to odbiorę urlop i wyjdę jeszcze szybciej. Fakt, że kosztem kasy, ale te kilkaset zł chyba nie jest warte moich nerwów.

Ja dziś tylko mała whisky z colą i pas, niedawno pierwszy raz w życiu przesadziłam z alkoholem i mam nauczkę do końca życia 😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 grudnia 2018 17:30
Ja się melduję, jak co roku siedzę doma i pilnuję aby psy zawału nie dostały. Rozwiesiłam serpentyny, dziecko założyło suknię bakową, mamy chipsy i prosecco na później.
Ja tez tradycyjnie jak co roku sie melduje. Tak jak malenstwo, glownie przez psa.  Chociaz on ogluchl troche w tym roku i jest jakby lepiej 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
31 grudnia 2018 17:33
Martini Asti w lodówce, sałatka z tuńczyka również. Za chwilę skończy się gotować zupa ziemniaczkowa, a mąż dorobi sałatkę jarzynową. Tort kawowy się chłodzi. Wpadamy tradycyjnie do Babci z małym szampanem, sałatkami i tortem, potem do mojej mamy i do domu niańczyć koty. Budzik na 00😲0 ustawiony, bo już raz przespaliśmy.  😁
Witam i ja, Szczęśliwego Nowego Roku życzę.
U mnie piccolo się mrozi, chipsy i popcorn mam. Dobre filmy zgrane. Czyli Sylwestra zacząć czas
Ja również się melduję, spędzam przed tv z mężem,  obym nie przespała 00.00 😉
Wszystkiego dobrego w Nowym roku!
cień na śniegu a niby dlaczego głupio? Alkoholikiem nie jesteś, to w czym problem? Napij się kobieto i poczuj klimat.
Ja się napiję jutro. Kupismy dziecku na 18-ke szampana i takie z nas pijaki, że stoi. Będzie na jutro jak znalazł. Dziś nie da rady. Za godzinę melduje się w oddziale. Bez jedzenia, bo już mi się dziś nie należy.
Dołączam. Strój balowy w postaci bamboszy, getrów i bluzy dresowej jest. Flaszka kwasu chlebowego jest. Chipsy są. Tunrida, nie krzycz  😜
Ja chciałam się już zadomowić w piżamie i kołdrze, ale dopiero 19 i jakoś tak głupio 😁
No to ja idę się wykąpać i siadam z Wami. Mam salatkę, sledzika jakies inne zagryzki, chipsy i wino (nie ma co menu)
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2018 18:13
cień na śniegu a niby dlaczego głupio? Alkoholikiem nie jesteś, to w czym problem? Napij się kobieto i poczuj klimat.



Miałam pisać to samo.
Na zdrowie !
Jestem i ja, pod kocykiem z chipsami i psem na kolanach. Strzelają już od jakiejś godziny🙁( ja rozumiem już nawet tą godzinę przed ale po co teraz. Pies do tej pory się nie bał i gdyby to było te kilka strzałów byłoby ok a tak to robi się niespokojny i zaczyna mi spacerować po pokoju po którymś strzale.

Jakby się komuś nudziło to polecam serial Bodyguard słyszałam o nim już wcześniej ale nie było kiedy zacząć, zapowiada sięcałkie fajnie.
[quote author=tunrida link=topic=101618.msg2833807#msg2833807 date=1546278674]
cień na śniegu a niby dlaczego głupio? Alkoholikiem nie jesteś, to w czym problem? Napij się kobieto i poczuj klimat.



Miałam pisać to samo.
Na zdrowie !
[/quote] 

Dzięki dziewczyny!  🥂  :allcoholic:  :winko:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się