Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Jak te cudze ciąże szybko mijają... 😁

bobek, ogromne gratulacje! 😅
gratulacje bobek!  😅 😅
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 stycznia 2019 19:10
O, kolejna Kalina
Gratsy bobku, multi matko!
bobek, gratuluję! Super data i super imię 🙂
Dzion wysle Ci na fejsusiu 🙂 Masakra, jeszcze 6 tygodni... przedwczoraj zaczely sie chyba przepowiadajace.. krzyz i podbrzusze zaczely przypominac mi jak to bylo i jak to bedzie.. aaaaaaaaaaa, nie chce!!!  😜  🤣

Aa w ogole w Lidlu sa Trudne emocje u dzieci i Dodaj mi skrzydel po 15 zl szt.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 stycznia 2019 09:13
To czyli co, teraz następna nerechta, potem Madness, ktoś jeszcze w kolejce? Coś mi się kołacze nick horsiaa, ale nie pamiętam dobrze. Tylko trzy ciężarówki mamy???
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
03 stycznia 2019 09:26
bobek gratulacje!
My się wkrótce rozpakowujemy. Żona żartuje, że dała Bronkowi wymówienie mieszkania do końca stycznia.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 stycznia 2019 09:59
jkobus, o wow, a to ci news! No to zatem mamy co najmniej 3 ciężarówki i jednego ciężarówka 😉
maleństwo, jeszcze Cenciakos z takim terminem jak ja z tego co pamiętam.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 stycznia 2019 10:55
Ach, no fakt, bliźniory!
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
03 stycznia 2019 11:58
bobek ale wiadomość  😅 gratuluje ogromnie multimamo!  🏇
oo jkobus, gratki!! Jaka będzie u was różnica wieku?

No no, czekamy na wysyp, ale i tak coś mało zaciążonych - do roboty re-volto ;P

Pochwalę sie, że Hela przespała dziś noc. Za mieiąc jedziemy na 3 dni bez dzieci i uznałam, że jej pobudki co 2 godziny na kp nie ułatwią jej zostania z moimi rodzicami, więc już teraz się wziełam - 2 dni na próbę i dziś spałam do 7:30 nie wycbodząc z łóżka - dziwne uczucie, jeszcze nie wiem jak mi z tym 😉
Witam mamuśki! Pozwólcie, że się przedstawię jestem Aga i moja córcia skończyła 19msc,  chyba będzie kolejny miłośnik koni w rodzinie. Już na sam widok kopytnego aż podskakuje ze szczęścia  😉
bobek gratulacje 🙂

Ja to jeszcze długo nieplanuje się rozpakować 😀 dopiero 15 tydzień.
Swoją drogą co polecacie na przeziębienie? Gardło i zatoki mam zawalone. Wit C już mi uszami wychodzi, zatoki płucze solą, a gardło szałwią. Ulga jest na 30 min i znowu umieram. Gorączki nie mam więc antybiotyku nie chce póki co. Mam prenalen gardło.
Żeby było zabawniej wczoraj byłam u swojej gin i stwierdziła że jestem okazem zdrowia. Mam wrócić do lekkiego truchtania i wprowadzić ćwiczenia ogólne dla ciężarnych. A dzisiaj rano obudziłam się ledwie żywa 😵
ash   Sukces jest koloru blond....
03 stycznia 2019 16:24
Horsiaa, płucz gardło woda z solą i psikaj tantum verde.
Herbata z miodem i cytryna plus świeży imbir. Stawia na nogi. Zdrowka

Bobek GRATULACJE!!!!!!
Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 stycznia 2019 16:46
Dzionka, wow! Super, ciężko było? My jesteśmy coraz bardziej załamani. Dostałam na święta w prezencie opaskę monitorującą m.in. sen i tego głębokiego mam grubo poniżej godzinę na dobę... Razem coś koło 4 w porywach do 5, ale przeorane to jest dziesiątkami pobudek. Jeszcze 1,5 miesiąca i muszę ruszyć z NSZ, bo naprawdę osiwieję.

Horsiaa, mnie teraz pomógł Angocin. Tanie to nie jest, ale czysto roślinny skład i kumpele farmaceutka mówiła, że w ciąży też ok.
NSZ? Oj bidulo...
Gratulacje Bobek!

Dziewczyny, co to jest NSZ?
Nauka samodzielnego zasypiania 🙂
Dzięki Dzion  :kwiatek:, to jest ta metoda wg Tracy Hogg?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 stycznia 2019 19:05
yegua, nieeeeee!!!
yegua, nieeeeee!!!

Ufff 😉, a napiszesz proszę co masz na myśli pisząc NSZ?
Agnes98, witaj 🙂

jkobus, gratsy!

Dziękujemy za gratulacje.

Zdjęcia będą jak złapię chwilkę 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
03 stycznia 2019 21:23
Dzięki Dzion  :kwiatek:, to jest ta metoda wg Tracy Hogg?


Dostałam książkę zaklinaczka dzieci chwile przed porodem, nie przebrnęłam przez całość!
Za to polecam do rozpalania ogniska, dobrze się  zajęła ogniem🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
04 stycznia 2019 03:57
bobek, gratulacje!! Czekam na zdjęcia maluszka 🙂

Dzionka, ja nie ogarniam. Nie karmiłaś Heli, tylko robił to mąż butelką czy jak?

Lotnaa, jak w takim razie to NSZ wygląda? Bo mi się samo określenie właśnie kojarzy z zostawianiem płaczącego dziecka w łóżeczku. Natomiast wiem, że niektóre „doradczynie od snu” z tego w ogóle nie korzystają.

Powiedzcie mi, że nie wszystkie dzieci mają regres snu po 4 miesiącu, błagam 😉 przesypiam całe noce ostatnio (no, może mamy jedną pobudkę jak Kinga wcześnie zaśnie) i nie wyobrażam sobie inaczej...


maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 stycznia 2019 05:56
Scottie, nie, nie wszystkie. Niektóre mają później 😉
A serio, niestety, przy dziecku jedyna pewność, to brak pewności, to jeszcze się zmieni tysiąc razy. Moja ma 4,5 roku i ma fazy, że śpi sama u siebie jak zabita, aż rano sprawdzam, czy żyje, a potem ma np tydzień czy dwa, że musi spać ze mną, ląduje u nas o północy, bo inaczej pobudka co chwilę.
Ja tez Cie nie pociesze, naprawde przespanych calych nocy (mam na mysli takich bez zadnej w ogole pobudki = zero wstawania do Igi) mam bardzo malo, raczej sa to wyjatki od reguly. Ale do tego da sie przyzwyczaic, z czasem tez jest lepiej (z reguly). Jak bedzie Ci ciezko to wpomnij sobie mnie - przez pierwsze pare mcy karmilam co 2h jak w zegarku, a potem przez pol roku dziecko budzilo sie co pol godziny - godzine codziennie. Nie wiem sama jak to przetrwalam, ale przezylam 🙂
Twoja dzidzia jest jeszcze bardzo mala, nie przywiazywalabym sie do takiego trybu ale tez nie jest wykluczone ze tak nie bedzie - latwiej po prostu psychicznie przetrwac trudne chwile nie nastawiajac sie na nic. Ja tez zdaje sobie sprawe ze mialam dosc nietypowy przypadek wiec to tez nie jest wyrocznia.

Ej, naprawde sa duzo gorsze metody na dzieci niz Tracy Hogg - nie mowie teraz o nauce zasypiania ani o niczym szczegolnym bo czytalam pobieznie fragmenty tylko i szczerze juz nie pamietam jak to wszystko brzmialo, ale ogolne zalozenie jakie wyoczylam czyli zeby calej rodzinie bylo dobrze przeciez nie jest jakas herezja. Na pewno mozna znalezc cos dla siebie, rozni sa ludzie, rozne potrzeby, kazdy wybiera dla siebie co mu pasuje.

Boze, musze zaczac przygotowywac jakas wyprawke i rzeczy do szpitala... dobrze ze mam ubrania i sporo innych rzeczy po Idze, ale tego jest tak duzo!  😜
Bobek Gratulacje  :kwiatek:

O masz.... to przesypianie całych nocy może zniknąć?  U nas od 3 tygodni Lilaczek śpi od 20 do 6-7 rano i oboje z mężem cieszymy się jak głupi. Nie chcemy inaczej  😕 😜
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
04 stycznia 2019 09:47
Scottie u nas były 2 noce byle jakie a teraz wszystko wróciło do normy. Nie będę się chwalić bo znów się rypnie 🙂 ale jest ok, te 3 pobudki mogę jakoś wytrzymać. Żeby ona chciała zjeść tak porządnie to może by całą noc spała a ona ledwie 120ml na posiłek zjada.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się