Warszawskie voltopiry :)

Bischa   TAFC Polska :)
15 września 2018 14:12
Jakiś pomysl gdzie kupie taśmy do kinezjoterapii? Obdzwoniłam chyba ze 30 aptek i nie maja, nawet nie mogą mi zamówić bo nie ma w hurtowniach 🤔 Dziwi mnie to o tyle, ze kolezanka ktora mieszka pod Tomaszowem Maz i bez problemu jej apteka zamówiła a mi nie mogą w Warszawie zamówić? 🤔wirek:
W sklepie internetowym z artykułami dla fizjoterapeutów.
Decathlon ma. Obstawiam że inne sportowe sklepy też mogą mieć
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
17 września 2018 16:04
Bischa  w Tk Maxie widziałam , i w aptece w Centrum Zdrowia Dziecka też na pewno mieli .
Bischa   TAFC Polska :)
18 września 2018 18:32
O dzieki, podjade jutro do Deca :kwiatek:
Która ze szkół policealnych warszawskich najlepsza? Cosinus?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 października 2018 11:37
Ja chodze do Cosinusa na poziomie technika. Wykladowcow mam w wiekszosci spoko, jak w wiekszosci szkol bywa zamieszanie z salami itp, nie jest to szkola idealna ale calkiem spoko jak na razie. Minus taki ze jest darmowa wiec duzo ludzi zapisuje sie tylko dla legitki i tak z grupy G na pierwszym semestrze, na drugim bylam juz w C :/
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 października 2018 11:58
Szukam, szukam i nie bardzo coś mi wychodzi to przychodzę podpytać tutaj 😉

Czy orientujecie się może, czy w okolicach Okęcia są jakieś zadaszone parkingi, na których można zostawić w miarę bezpiecznie samochód na 12 dni w styczniu i nie zbankrutować? 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
09 października 2018 15:44
martva, ja za 10 dni płaciłam chyba 180 zł 2 lata temu. Parking przy samym lotnisku, długoterminowy
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 października 2018 20:27
Ash dzięki za podpowiedź 😉 Pytanie tylko czy był on "krytym" parkingiem? Bo takie pod gołą chmurką to znalazłam i faktycznie cena oscyluje około 180 zł. Natomiast muszę znaleźć jakieś argumenty, żeby pojechać do Warszawy samochodem, ale boję się, że zostawienie samochodu na styczniowej pogodzie pod gołą chmurką raczej nie przejdzie 😉
martva, przy lotnisku jest wielopoziomowy parking https://www.parklot.pl/pl/parking-lotnisko/okecie/p2/
Czy ktoś jest w stanie polecić mi jakiegoś weta dla kota w okolicach Żoliborza/Bemowa/Targówka/Woli? Będę bardzo wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
12 października 2018 07:51
Mo B., ale co się konkretnie dzieje?
Mo.B Marcel 2 na Radiowej (Bemowo)
Emptyline biegunka u kota z niewydolnością nerek
emptyline   Big Milk Straciatella
12 października 2018 11:58
Mo B., to zawsze możesz jechać do Kliniki Weterynaryjnej na Powstańców Śląskich.
Mo B ja polecam dr Milewską albo Żak z Wetlandii na Starzyńskiego wejście od Namysłowskiej. Specjalistki od trudnych przypadków.
A jeśli chodzi o nerki to dr Neska ale to Ursynów albo Wawer.
bawarka, Wawer to nie ta Neska :P od nerek polecam też Lancet.
O a ja zawsze myślałam że to jedna i ta sama osoba. Dzięki za uświadomienie  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 listopada 2018 12:41
Polecicie jakąś fajną, kameralną knajpę na zorganizowanie wigilii firmowej dla kilkunastu osób? Lokalizacja nie ma większego znaczenia, byle było to raczej centrum, Praga itp a nie totalne obrzeża  😉  :kwiatek:
Ja tu kiedyś pytałam o miejsce na trochę większą imprezę i ostatecznie stanęło na "SmoczaFajneMiejsce". Z zewnątrz niepozornie wygląda, wręcz marnie, ale ostatecznie wybór okazał się trafny. Miła sprawna i dyskretna obsługa, smaczne żarcie.
Osobiście polecam rozważyć.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 listopada 2018 13:25
SzalonaBibi zreknęłam na ich stronę, i sama prywatnie z chęcią bym tam poszła, ale obawiam się że nie jest to miejsce na spotkania biznesowe 🙁
Martita   Martita & Orestes Company
16 listopada 2018 14:16
Quatro Qanti?
San Lorenzo przy al. Jana Pawła II
SzalonaBibi zreknęłam na ich stronę, i sama prywatnie z chęcią bym tam poszła, ale obawiam się że nie jest to miejsce na spotkania biznesowe 🙁


Jakoś cię kojarzyłam z uczelnią, nie wiem czemu. I przez to tym bardziej mi to przyszło do głowy 😉
Bischa   TAFC Polska :)
09 grudnia 2018 14:36
Czy ktoś z was wie o co chodzi z tymi, tu i ówdzie porozstawianymi nie  raz be ladu i skladu, opartymi na nóżce zdaje się elektrycznymi hulajnogami? Często widze na środku chodnika nagle taką hulajnoge.
To są hulajnogi na minuty. Obsługuje to aplikacja Lime.
Jazda jest płatna, stacji dokujących nie ma (dlatego stoi toto wszędzie...).
Hej 🙂 polecicie jakąś sensowną przychodnie ortopedyczną w okolicach Ursynowa ? Muszę zrobić zdjęcie kontrolne i zmienić szynę na gips. Mam skierowanie i dobrze byłoby jakby przyjęli mnie w przyszłym tygodniu.
Czy ktoś z Warszawiaków byłby w stanie mi polecić jakiś salon do depilacji laserowej? Kompletnie się na tym nie znam, ale bardzo mi się zamarzyło no i akurat zima to dobry timing na początek walki z owłosieniem 😎 Fajnie byłoby gdzieś w okolicach Żoliborza/Bemowa/Woli/Centrum/Białołęki/Bródna
rybka   Różowe okulary..
30 stycznia 2019 09:59
Czy ktoś z Warszawiaków byłby w stanie mi polecić jakiś salon do depilacji laserowej? Kompletnie się na tym nie znam, ale bardzo mi się zamarzyło no i akurat zima to dobry timing na początek walki z owłosieniem 😎 Fajnie byłoby gdzieś w okolicach Żoliborza/Bemowa/Woli/Centrum/Białołęki/Bródna


Polecam na Szeligowskiej (Bemowo) od 2,5 roku chodzę na różne zabiegi tam i mimo, że od roku mieszkam po drugiej stronie Wawy i próbowałam zmienić to wróciłam skruszona do dziewczyn: https://mderma.versum.com/?trade=62663
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się