Zawody regionalne

Co do Aldragho to ja też byłam, tyle, że bez konia 😉

P.S. Forta widziałyśmy się w Aldragho, tylko Ty nie wiesz, że ja to ja 😉
Ja tez znalazłam swoje zdjęcia na stronie świata koni, bardzo fajne zawody a stajnia prześliczna! 😍 bardzo podobał mi sie też parkur od strony wizualnej.
Też taką bym chciała  🙁

Konik bardzo ładnie się składa..
🚫 Dziękujemy :kwiatek:
Za 2 tygodnie jest Poczernin i KJ Galop Kozienice, gdzie lepiej?
Kozienice są 1 i 2. Jak znajdę tani transport to będę  😁
Bischa   TAFC Polska :)
24 czerwca 2009 21:38
1 i 2 lipca ?
a mi sie wydaje ze zawody sa 4 lipca i nie w kozienicach a w kozlowie k radomia 👀 ?  munky ja chyba bede jechala z okolicy piaseczna i bede miala miejsce w przyczepie jak bys chciala 😀 tu link do kalendarza http://www.swiatkoni.pl/events-calendar/7-2009.html <- tu sa propozycje
4 lipca są w Kozłowie, a w pierwszy weekend sierpnia są w Kozienicach.

Iskrzaczek   oczywiście, że w Kozłowie!!! 😉 A tak serio to zawody w tym ośrodku są raz w roku więc organizatorzy bardzo się starają, zawsze są ciekawe nagrody. No i to są niezbyt drogie zawody 🙂 Polecam 🙂

edit: bo niezbyt po polsku to napisalam 😉
poprawka - sierpnia

edit: kos, nie wiem czy się przygotuję na 4 lipca  😁
munky dawaj do kozlowa nie daleko mamy 😉 dasz rade  🏇
jasne, jasne ;p koń gruby + ja kaleka = klapa 😉 potrenujemy, zobaczymy i dam znać 😉 ale w każdym razie dzięki  :kwiatek:
A ta stajnia ma strone internetową? Szukałam w googlach i chyba jestes slepa.
chodzi o Kozłów czy o Kozienice?
chyba nie ma zreszta w propozycjach jest mail po ktorym mi sie wydaje ze organizuje to jaroslaw platos a topo prostu jest jakis kawalek pola (cos jak w szczypiornie ? pod poznaniem co byl ten piknik) ale lepiej niech sie wypowie ktos kto jz tam starowal 😉 munky wakacje sa wiec do roboty 🤬 konia mozna odchudzic  😉
KJ Galop Kozienice (siedziba w Kozłowie) jako takiej nie ma. Zdjecia można zobaczyć tu: http://www.goliat.radom.pl/jazda
Stadnina Koni Kozienice ma strone: www.skkozienice.dt.pl

Stajnie w Kozłowie znam bardzo dobrze, na PW mogę wysłać fotki. I bynajmniej zawody nie są rozgrywane na "kawałku pola" tylko w normalnym ośrodku jeździeckim.
ja wiem tylko, że 1 i 2 SIERPNIA są w KJ SKARB w Kozienicach. o Kozłowie nic nie wiem 😉

kos, w tydzień konia chyba nie odchudzę, a siebie nie wytrenuję ;p pogadam z 'trenerem' czy damy radę.  😉
nie wiem gdzie to, ale poznaję Zuze Płatos.  🏇
w Kozłowie koło Radomia, 100 km. na południe od Warszawy (Radom to całkiem spore miasto, nie da się na mapie nie zauważyć 😉 )
ewuś dziękuje Ci serdecznie. Decyzja zależy od trenera i pewnie pojedziemy do Poczernina bo bliżej.
Calathea   Czarny Książę
06 lipca 2009 11:38
Ja mam takie pytanie... Nie wiedziałam gdzie to napisać, więc piszę tu...

Wybiera się ktoś jako widz, zawodnik, luzak, ktokolwiek na zawody skokowe w Warce 24-26lipca?
Pytam się, gdyż chciałabym tam pojechać, popatrzeć, a jestem niezmotoryzowana aktualnie i nie za bardzo mogę się tam dostać...
Czy jakaś dobra duszyczka mogła by mnie przygarnąć?
[quote author=ewuś link=topic=1742.msg282682#msg282682 date=1245788609]
P.S. Forta widziałyśmy się w Aldragho, tylko Ty nie wiesz, że ja to ja 😉
[/quote]

Nie ma to jak refleks 😉 ale Ewuś czemu się nie ujawniłaś?  🤬
Bischa   TAFC Polska :)
17 lipca 2009 12:31
Jedzie ktoś jutro do Kuźni ?
Jutro też są w Legionowie 🙂
Proti   małymi kroczkami...
18 lipca 2009 11:26
Czy wybrał się ktoś do Kuźni z aparatem? 🙂
a ja mam takie pytanie czy w mazowieckim, łódzkim świętokrzyskim czy lubelskim są organizowane jakieś zawody w terminie 1-2.08??? W mazowieckim oprócz KJ Skarb Kozienice (których ma nie być) i Legii.
w Skarbie na 90% nie będzie zawodów, ale może zrobią towarzyskie zamiast regionalek.
1.08 w Perzanowie koło Rożana
munky wiem z wiarygodnego źródła, że nie będzie też towarzystkich.
Pod tym adresem zestaw propozycji zawodów regionalnych w ujeżdżeniu i skokach jakie będą organizowane przez KJ ABSOLUT od sierpnia do września:

http://www.kjabsolut.pl/cms/?__page_id=522
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się