KOTY

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
05 stycznia 2019 21:31
MCO nie zaliczyłabym do cichych kotów. Jenny gadała, Doris gada (najchętniej 2-3 w nocy, "Upolowałam zabawkę, bądźcie ze mnie dumni!!!!"😉 i Dafne z Daszą też gadają. Dafne to w ogóle wydaje niesamowite dźwięki, ani to miauczenie ani świergot.
Ja uwielbiam to kocie gadanie  😜 no może nie o 3 nad ranem - mój Puch co noc głosno mnie informuje że chce się przytulić..
DeJotka, masz takiego miłośnika wody? Mój Puch lubi chlapać się w kałużach ale do wanny nigdy mi się nie pchał.
Może nie kocha samych kąpieli, ale zawsze asystuje w łazience, siada na brzegu wanny, sprawdza łapką co w wannie jest 😉 Nie ma też wstrętu do wody, mogę go bez problemu wykąpać bez asysty drugiej osoby, a to kawał byka bo 6 kg kota 😉
Co do tej głośności, to nie chodzi mi o kocie 'gadanie' tylko o nie darcie japy - w tym z kolei chyba specjalizują się (przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń) koty z rodzaju syjamów i tych innych nietoperzokotów.
efeemeryda   no fate but what we make.
06 stycznia 2019 11:24
DeJotka
Znam hodowle z Wrocławia, ma bardzo dobrze zsocjalizowane MC, Anna Pazdro hodowla Cogito - szukaj na fb.
Co jakiś czas zdarzają się tez dorosłe koty, wszystkie koty od nich tolerują inne ponieważ żyją w stadzie plus 4 psy  😉
Dzięki 😉 Już obczajam na fb 😉
Ile dni po wyrwaniu kilku zębów kot może jeść suche?  :kwiatek: Czorty próbowały włamać się do puszki z suchym, a teraz patrzą mi w oczy i proszą o to suche.. Zabieg byl w środę.. Imo powinnam poczekać jeszcze ze 3 dni ale może to nie jest konieczne?
efeemeryda   no fate but what we make.
06 stycznia 2019 16:51
sanna
Od razu jak chce 😉
Efeemeryda  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
Dziura po zepsutym zębie boli mniej (albo wcale) niż zepsuty ząb  😉 Zawsze to powtarzam klientom jak panikuja że kot/pies po ekstrakcji nie będzie mógł jeść.
Horsiaa,  :kwiatek:  czorciki są wciąż na Metacamie i pewnie ich nic nie boli. Bardziej obawiałam się, że chrupek może wbić się w miejsce po zębie, rozerwać szwy.. A zabieg był u obu poważny bo pod w sumie ładnie wyglądającymi ząbkami były dziurawe i zanikające korzenie  🙁
Dałam im troszkę suchego, połkneli w zachwycie  😎
Ja się pochwalę, że zakupiłam taki drapak w zooplus i jakość jest nieprzeciętna naprawdę. Jestem mike zaskoczona, a kotkom bardzo się podoba i śpią w nim chętnie, jak też drapią.


edit: nie wiem czemu zdjęcia w złą stronę mam ....
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
10 stycznia 2019 09:53
Perlica, a który to drapak? XL Premium Edition czy XL Standard? Bo właśnie się zastanawiam, który z tych drapaków kupić do wyprawki :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 stycznia 2019 11:07
Perlica, super wyglada  🙂 nam udało się wylicytować za 250 zł trixie juana i robi szał
bajaderka-zorro, Premium Edition, naprawdę polecam.
safie, koty uwielbiają go.
Z tego co czytałam to bardzo ważne jest miejsce ustawienia , że musi być na codziennej scieżce  kotów I wtedy używają.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 stycznia 2019 19:27
Kupując pierwszy drapak nie doszacowaliśmy, jaki on będzie duży i po miesiącu już był za mały  😵
2 pierwsze zdjęcia stary drapak
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 stycznia 2019 19:28
Przepraszam za post pod postem, ale jeszcze kilka zdjęć  😀iabeł:
safie, cudowny on jest  😍
safie, masz najladniejszego kota na r-v 😍 specjalnie wchodze do watku, zeby na niego paczac :P
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
11 stycznia 2019 06:55
Safie - piękny... i te oczyska!
Wygląda jak brat bliźniak kota Janiny* - też ma taką szeroką twarz 😀

*wyjaśniać kto to Janina, czy wszyscy wiedzą? 😉
Safie, jakie cudo  😍 i te pomarańczowe oczy  😜
Arwilla, kto to jest Janina?  👀
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
11 stycznia 2019 10:43
Sanna - wpisz sobie w google Janina Daily 😉
Na Fejsie też jest...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 stycznia 2019 11:15
Dziękuje  😍
Szkoda, że nie za bardzo potrafię zdjęcia robić.

Aiko to nie tylko ładny, ale jeszcze przytulak straszny
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
11 stycznia 2019 14:17
Zazdroszczę...
Mój nie lubi się przytulać.  Gardzi ludźmi...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 stycznia 2019 16:01
Arwilla, to zdjęcie na moich rękach? Jak wracam z pracy to tak na mnie wisi przez jakieś pół godziny  😜 albo sobie leżymy wieczorkiem i on mruczy, a mruczy głośno  😍

edit: aaa ja jeszcze dostałam zdjęcia Aiko, jak był malutkim kiciusiem  💘
A jak bardzo Wy służycie Waszym futrom?

https://www.facebook.com/IgaFCK/videos/458408191361674
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
17 stycznia 2019 21:13
Safie - jaki cudowny, mały grzdyl był! 🙂

Wistra - właśnie przed chwilą widziałam to na fejsie 🙂
Każda hrabini powinna kolację spożywać w piernatach 😉
Wistra, mój Puch nawet nie schodzi do kuchni na śniadanie, więc ze przyniosę mu do łóżka. Mojego łóżka w którym że mną sypia i na którym spokojnie sobie czeka na to śniadanie  😡  Ale Puch jest niejadek, ma skończone 12 lat i jest moim syneczkiem, więc..  😉
Ciekawe jest to co piszecie, moje koty to biegną galopem jak tylko człowiek idzie w stronę kuchni i krążą jak lwy w momencie szykowania puszki dla nich.
Nie byłoby by opcji że któryś by leżał.
Wasze nie są głodne czy nie lubią tego co jedzą? Czy jak to jest?
Perlica, moje wszystkie koty, oprócz Pucha, lecą do kuchni galopem z zadartymi do góry ogonami. A Puch czeka tam gdzie spał, bo wie, że zaraz będzie miał dostawę pod sam nosek .. Już sama nie wiem, kto kogo tego nauczył, ja jego czy on mnie..  👀 Puch jest na maksa rozpieszczony ale dobrze nam z tym..
sanna, mój najmłodszy jest też rozpieszczony, bo jak np..gadasz przez telefon to skacze na Ciebie jak małe dziecko żebyś nie rozmawiała, bo on się czuje opuszczony ...
Tylko że do jedzenia biegną jak konie do żłobu, bo to zwierzę I ma odruch po prostu, dlatego mnie to dziwi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się