Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

Ale przeważnie i tak wszyscy wiedzą skąd konie są. U nas np. jest tylko jedna stajnia nadmorska. Kurczę ale aż przeżyłam szok. Bo ja rozumiem jakby jeszcze się ukrywali ale wystarczy podjechać i każdy się dowie i wie, że jazdy nad morze są organizowane  🤔
wątek zamknięty
My będziemy w Nowęcinie i tam właściciel powiedział mi, że ma jakąś wykupioną kartę, że może wjeżdżać i normalnie organizuje takie wyprawy. Dlatego byłam spokojna, ale parę dni temu usłyszałam że nie ma takiej opcji, bo nawet z psem nie można wejść na plażę..
wątek zamknięty
No to nas dawno nie było  🙂

Amzera



Api



i razem

wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
24 czerwca 2009 21:41
wątek zamknięty
Brzask-ślicznie, to zdjęcie było robione dzisiaj? u nas cały czas lało  🙄
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
24 czerwca 2009 21:51
korsik, wczoraj rano, po poludniu zaczelo padac i nie przestało do dzisiaj rana...

one more:

wątek zamknięty
Kejsa - bądź spokojna o swój wyjazd😉 właśnie możliwość terenów po plaży przyciąga wielu chętnych do nadmorskich stadnin😉
tyle że często takie ośrodki mają określone miejsce gdzie mogą a gdzie nie mogą, kiedy itd.
bo na szaleństwa po plaży trzeba mieć pozwolenia okolicznych władz😉

jeśli wybierasz się do Nowęcina to na plażę pojedziesz😉

a Ci co jadą na "dziko" to oczywiście nie muszą być przyłapani, bo przecież straż nie chodzi cały dzień po plaży i nie wyszukuje galopujących brzegiem morza jeźdźców, ale jak już się trafią to są 3 opcje: albo uciekać w las, albo szykować się na mandat, albo liczyć na sympatycznych strażników 😁

wątek zamknięty
Ponia, bajkowe zdjecia  💘
Greeni, swietne laciaki 🙂 jak dorobie sie kiedys jeszcze jednego ogona to tez chce miec krowke  😀
Brzask, ale zazdroszcze jeziorka... u nas jak sie wieksza kaluza trafi to swieto lasu ...

wstawiam dzisiejszego ciapka, lakowo  😉
wątek zamknięty
Greeni jakie śliczne łaciuchy  😀
Brzask lubicie wodę  🤣 a może to rasa konik wodny  😁
itsdd piękne kare
wątek zamknięty
itsdd- piękny ciapek  😀
wątek zamknięty
Greeni świetne łatki! Ile ma maleństwo?
itsdd on jest pięknyyyy 😍

A mi się już udało zaciągnąć koleżankę z aparatem do stajni i się okazało że karty nie ma 😤
Ale już niedługo już za momencik zarzucę was gniadym grubasem
wątek zamknięty
itsdd ale z niego mięśniak🙂
Greeni piękne łaciate.. 😉 a źrebak jak fajnie ma umaszczoną główke
Pinesska widziałam wcześniej Twoje foty.. piękne są, takie artystyczne 🙂🙂

a to z mojej sesji ale mnie nogi strasznie bolały :P


wątek zamknięty
Maluch ma 9mies. i ok.144cm
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 czerwca 2009 12:51
Greeni 9 miechów i 144? 😲 kolos jakis przestan dokarmiać go sterydami i drożdzami 😁
wątek zamknięty
to ciekawe jaki będzie duży jak będzie miał ze 3 lata  😲
wątek zamknięty
kalaarepa, jak hiszpańska "chica"🙂😉 fajnie!🙂

Greeni, ło matko! czym Ty go karmisz?:P hmm co oznacza skrót NS w Twoim "skąd"?:>
wątek zamknięty
Witam  😀 wszystkie Wasze konie są świetne  i cieszą oko  🙂 a ja przedstawiam Wam mojego rudzielca  🏇 pozdrawiamy 🙂
wątek zamknięty
Greeni faktycznie dawno cię tu nie było 🙂 koniska świetne, na pewno rzucają się w oczy takie dwa łaciatki na łące

Brzask zazdroszczę! jak ja tęsknię za pławieniem...

itsdd ale paker!

Kaalarepa ślicznie wyszłaś! pochwal się jeszcze! (tak jak ja  😁 )





wątek zamknięty
Pinesska, Przepiękne zdjęcia! A Ty jak zwykle uśmiechnięta 🙂

wątek zamknięty
kalaarepa , Pinesska świetne foty  😍
wątek zamknięty
Dzięki wszystkim  :kwiatek:
Chciałam dużego konia,więc się cieszę! (zresztą tatuś ma 178cm,więc nic dziwnego).
A karmię go normalnie  😎

P.S. poprawiłam już "skąd"
wątek zamknięty
Pinesska nie mam czym;D tzn mam foty ale ja sie sobie na nich nie podobam;D;D wybrałam te najbardziej znośne;] za to Twoje są fajne.. widze że po drugiej stronie krzaków gdzie ja robiłam;] a Brzachowi widze west służy, taki wielki sie zrobił;]
wątek zamknięty
od końca marca o końca października, ale głowy nie dam uciąć. Jak straż miejska albo policja złapie, kieszeń będzie boleć.


tak jest w sopocie. w gdyni od konca kwietnia to konca wrzesnia.
wątek zamknięty
rude_maleństwo, fajny pączek!

itsdd, niezłe smoczysko, ślązak?
wątek zamknięty
Mia super ujęcie! 😉
wątek zamknięty
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
26 czerwca 2009 10:33
rude_maleństwo, ale fajny rudy rydz! Super się prezentuje!
Pinesska, no no, widzę, że sesje kieckowe elegancko wychodzą, koń piekny, ogłowie jeszcze podkreśla jego zalety wizualne! :-)
wątek zamknięty
Mia, Wiorek, Whisper, Kaalarepa dziękuję za miłe słowa  :kwiatek:
kaalarepa oj tak, nie wiem kiedy on zaczął tak mi rosnąć  👀 ale podoba mi się taka klucha (a jaki fotel się z niego zrobił  😁 )
wątek zamknięty
To i my się meldujemy, bo już w sumie nie wiem czy byliśmy  😡







Mam nadzieję,że nie nabroiłam ilością czy rozmiarem. Niby przeczytałam jakie mogą być, więc powinno być ok  😉
wątek zamknięty
Yasmine, fajne zdjęcia, ostatnie bardzo klimatyczne 🙂
wątek zamknięty
Yasmine w której z podlaskich stajni go trzymasz?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.