Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 stycznia 2019 10:38
Vanille On to chciał za nimi pobiec 😉 Chłopaki też się już do takich spotkań przyzwyczaili i nie boją się zwierzyny, ale jeszcze 2 lata wstecz to było "olabogamordują!" 😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
03 stycznia 2019 11:59
zembria, koleżanki hucuł ponosił ją goniąc za stadem saren  😀iabeł:
Wreszcie wsiadłam na konia  🏇  ,ze zwierząt spotkałam tylko sarenkę  😀
Jak tam? Korzystacie z zimowej aury? Ja spędziłam weekend w Nielepicach :-) W sobotę całodniowy rajd na wzgórze Kajasówka, w niedzielę teren na rozchodne. Pogoda dopisała, widoki były bajkowe, wszystko pokryte grubą warstwą puchu. Konie radosne 😀 Fotki ze strony stadniny, jeśli ktoś ma ochotę to resztę mozna zobaczyć na fb Stadnina Koni Huculskich Nielepice


Kastorkowa   Szałas na hałas
08 stycznia 2019 10:41
Vanille oj tak pięknie u nas teraz jest. My też w weekend się terenowaliśmy.


Kastorkowa, to musiałyśmy się minąć! Jak odprowadzaliśmy hucki na pastwisko to stała ludzko-końska grupa na drodze, zwróciłam tylko uwagę na hucka bo się wyróżniał na tle sp 😀 W ogóle nie wygląda na swoje lata, a ta zawadiacka grzywka dodatkowo ujmuje mu lat
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 stycznia 2019 10:48
Tak to my byliśmy  😉 Dziękuje w imieniu Gucia
majek   zwykle sobie żartuję
08 stycznia 2019 11:03
jeju, jak cudownie macie, u mnie juz chyba wiosna
A u mnie paskudna mokra jesień  😕
Watrusia, ja też jestem z Wrocka, wróciłam do domu wczoraj i dzisiaj od rana deszcz, szaro, buro i ponuro 😀
Też się minęłyśmy. Byliśmy na spacerze w ręku



vanille, No ja mam dosyć takiej pogody.
izydorex, rzeczywiście jakoś znajomo wyglądał ten gniady przystojniak 😍 świetnie wyglądacie w takim razie! I czapraczek też pieknie dobrany i do konia, i do zimowej aury :-)
Straszny ruch w takim razie w tych Nielepicach 😁 Ale zupełnie się nie dziwię, cudowne tam macie warunki do konnych wypadów
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 stycznia 2019 17:04
Vanille no jest tu trochę stajni w okolicy. W samych Nielepicach dokładnie obok siebie stajnia Izy, Mikołajewicze i my. Zaraz obok ze 2 plus KJ Brzoskwinia, 2 w Nawojowej, leśniczówka we Frywałdzie plus sporo przydomowych stajni na kilka koni  😀 W dobrą pogodę w weekend częściej się konie spotyka niż ludzi w lesie  🤣

vanille, No ja mam dosyć takiej pogody.



tia, wszechogarniające błoto...
Vanille, czaprak back on track, żeby rozgrzać bolące plecy, bo trochę jest z nimi problem. Nie było w bardziej praktycznych kolorach, więc paradujemy w bieli  🤣 Na szczecie dziś nasza fizjo dała pozwolenie na wsiadanie, więc koniec ze spacerami w ręku. Tym bardziej, że ostatnim razem, jak byliśmy już w lesie, Komar postanowił nawiać. Na szczęście dzielna ekipa stajenna z Kastorkową przejęła go przed  asfaltem. 
vanille, wlasnie rano podziwialam te fotki na ich fp.

U nas piekna zimowa aura rowniez, a ja przykuta do łóżka. W niedziele chociaz moja córka na Podce z kolezanka moja pojechaly na spacer.

A w ogole to zmienilysmy stajnie, teraz mamy boskie tereny, (obszar zwany Morzem Chęcińskiem)Juz raz bylam, w Nowy Rok, akurat konkretna ciapa byla i lało.
Ale jestem pelna zapalu terenowego na ten rok. I Wam też tego życzę.
izydorex, bardzo Wam pasuje ta biel 😀 A Komar chyba już nie taki chory, skoro nawiewanie mu w głowie 😁
mam pytanko czy mamy tu kogoś kto był na wyprawie pod tytułem 2 dni w siodle po Kaukazie?
Grzesiek odkrył filmowanie z kamery na patyku :-)

Jejku, skąd Wy macie TYLE pięknego śniegu  😍
U nas szaro,buro i ponuro. Zatem dziś kucynek postarał się,żeby nie było choć nudno. Badał zdolności kucykowych nóżek nad prędkością świetlną  😁.
Ale o pozowaniu zanim zaczął odpalać wrotki, nie zapomniał  😁
No jak to skąd tyle śniegu? Z nieba 🙂 Tak było dziś na ujeżdżalni

Jeeej, że  wam chce sie wsiadać. Kiedyś jako nastolatka to wsiadałam i nic mi nie przeszkadzało, a teraz, szok by wyjść z domu. A zimno , a pada, a słońce za mocno świeci,  zawsze coś. Jednak koń nie pod domem też ma swoje plusy, bo tam idziesz i spędzasz czas z kopytnym. A u siebie to zawsze jest milion innych rzeczy do zrobienia..
Zazdraszczam!
Livia   ...z innego świata
12 stycznia 2019 18:46
U nas też naśnieżyło, jak śniegu nie lubię tak w lesie jest całkiem ładnie 🙂

Tak było wczoraj. Dziś już odwilż
Wreszcie dokładnie w temacie, bo nie tylko gadanie, ale i fotki mam. I nawet jak uszowa, to nie mojego wierzchowca uszy. Młoda sąsiadka, co ją szkolę od lata, już się tak w siodle ogarnęła, że zdjęcia robi  🏇
Udało nam się w południe jeszcze pojechać przed deszczem.

Jaaaakieeee to nieeespraaaawiedliweee  😕  😁
Pięknie macie  😍 ! A u mnie dziś tak lało,że nie sposób było z koniem wyjść na 5 minut  🙄
Mieliśmy. U nas też juz leje 🙁
Halo,halo jak tam u Was terenowcy  🏇 ?

Ja cały tydzień zdychałam,we wtorek jeszcze pojechałam do stajni ale byłam taką wywłoką,że jedynie w ręce zrobiliśmy małe kółeczko w lesie. W środę miałam już gorączkę (nie pamiętam kiedy miałam gorączkę, chyba sto lat temu  🙄 ). Do stajni doczłapałam dopiero dziś i wybraliśmy się z okazji tego,że czuję się już trochę lepiej,do lasu. Pogoda przepiękna. Wreszcie słońce i to naprawdę konkretne. Śniegu 1cm  😁 i wszystko zamarźnięte totalnie na kamień ale i tak było mega przyjemnie sobie poczłapać.





Obiś, fajna pogoda, zimno ale słoneczko
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się