Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Innez ten kod do gnl nie działa już  🙁
Innez ten kod do gnl nie działa już  🙁

Ooo szkoda 🙁 dostałam #gnl na ulotce w zamówieniu z grudnia. Szkoda, myslalam że bedzie działał cały czas dla stałych klientów czy cuś.
Ten do pasi konika tez dostałam na ulotce. Ma działać do 09.02.2019 🙂
Jakieś promocje na sztyblety, ktoś coś? Najlepiej hippica ale niekoniecznie  🙂
ciach (dodoMod)
(ciach) DodoMod
Promocje na bluzy True Rider, a i nawet zimowa kurtka się znajdzie  javascript:void(0); https://www.truerider.eu/kolekcja/sale-2


JAKO MODERATOR WSZECHOBECNY:


Droga klaudiaszaf na 11 Tweoich postów aż 7 zawiera promowanie firmy trurieder... poza tym pod IP z którego się rejestrujesz sa również zarejestrowane inne nicki w tym trurieder

reasumując

REGULAMIN
= Zabronione jest umieszczanie ofert handlowych, przekazów reklamowych, prowadzenie promocji czy reklamy firm, stajni, sklepów i innych przedsięwzięć komercyjnych, zarówno w formie tekstowej jak i graficznej.

= zabrania się "posiadania dwóch kont."

=Szczególnym restrykcjom zostaną poddane osoby, których obecność na forum ogranicza się do działalności promocyjnej

sorry Batory - banuję
majeczka   Galopem przez życie!
18 stycznia 2019 06:50
W Febro zimowa wyprzedaż m.in na equiline i spooksa
Na allegro tez sporo rzeczy przecenionych z equishop
Czy są w sklepach jeździeckich zimowe wyprzedaże? Jeśli tak, to kiedy się zaczynają? A może opłaca się ściągać jakieś rzeczy z zagranicy? Podzielcie się jakimiś pro tipami, chciałabym zakupić parę rzeczy (oficerki na miarę, porządne sztyblety i być może czapsy, strój galowy, jakieś bryczesy i skarpetki do ciurania, galowy komplet dla konia biało - granatowy) ale się nie pali z tym więc chętnie poczekam na jakieś promocje. 🙂
W TackShop niższe ceny na zimową kolekcję PS.
W Pro Linen jest -25% na mesz jakby ktoś potrzebował 🙂
Jakis kodzik do horse-trade? 🙂😉
Jest gdzieś aktualnie jakiś kod, gdzie są siatki na siano Busse?  🙇
Czy jest aktualnie jakiś kod rabatowy do bergo?
tolaa zima10 do 299 zł, zima15 powyżej 299 zł
Bergowe kody dzialaja tylko na nieprzecenione produkty?
Zorilla Wydaje mi się,że tak. Lub po prostu przeceniają je bardziej. Czyli jeśli masz kod na 20% a produkt jest przeceniony na 10% to kod da Ci rabat o 20% ale od ceny wyjściowej a nie od tej już o 10% niższej.
W yard2 www.yard2.pl do każdego zamówienia powyżej 109 zł skarpetki comodo za 1 zł  😜
Info z Facebooka yard equites
i do tego jeszcze -20% na sztylpy z hippici  👀
Czy ostatnie kolekcje Pikeur I Eskadron sa juz dostępne w przecenie?
anil22, przez ostatnie dni oglądałam kolekcję Eskadrona 2018/2019 dość intensywnie i nie widziałam jeszcze żadnych promocji. 🙂
A powiedzcie mi czy Eskadron będzie mieć jeszcze kolekcję wiosna lato 2019?
A co, likwiduje sie marka?
Zorilla, z tego co wiem to nie. 🙂 Ale nie znam cyklu wypuszczania kolekcji dla tej marki, bo niektóre kolekcje np. platinium raz mają napisane 2018/2019, a raz np. 2018 i nie wiem ile razy w roku wychodzi kolekcja (i kiedy 🙂😉.
Teraz wyjdzie kolekcja Classic Wiosna-lato 2019.
Ja już widziałam , żę kręcili film zapowiadający zimową kolekcję 2019, więc letnia będzie na 100% i to niebawem  😉
Na Niemieckich stronach już wszędzie są promocje na Eskadrona i Pikeur, niestety nie ma tego czego szukam  😉
anil22, dzięki za informację! 🙂 A jakie są niemieckie sklepy, w których warto się rozejrzeć za sprzętem? 🙂
anil22, super, zaglądnę tam, dzięki! 🙂
Przeglądając ogłoszenia na re-volcie znalazłam informację o likwidacji sklepu, może się komuś przyda: http://ogloszenia.re-volta.pl/ogloszenia/u/42674/
Czy zna ktos kod rabatowy do konika? Zawsze byl taki jeden działający oprocz wszystkich innych promocji, na 5 lub 10 % ale nie wiem czy jeszcze funkcjonuje bo dawno tam zakupów nie robilam. Ktos cos?  :kwiatek:
Czy ktoś ma może jakiś kod albo zniżkę do Hidalgo i byłby tak miły się podzielić?  :kwiatek:
Czy ma ktoś kod rabatowy do gnl?
Czy kody GNL na 10 % działają wam na pasze??? Bo ja zawsze kupowałam z nimi i zawsze mi liczyło a wczoraj pojawiło sie ze nie obejmuje tych produktów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się