Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Najlepsze, że ona też się nie zna i sama nie wie co sadzi. Znaczy wie, czosnek 😂
Na ozimy, też za późno🙂
Moim zdaniem dopóki męczy czosnek i zakopuje go na umarcie, to jej osobista sprawa. Czosnek raczej nie cierpi. Gorzej kiedy zabiera się z taką podobną logiką za opiekę nad zwierzętami.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
01 stycznia 2019 10:57
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku...


Moim zdaniem dopóki męczy czosnek i zakopuje go na umarcie, to jej osobista sprawa. Czosnek raczej nie cierpi. Gorzej kiedy zabiera się z taką podobną logiką za opiekę nad zwierzętami.


Otóż to!

Alkoholizmu nikt jej raczej nie wmawia.
To po prostu reakcja na to co robi i wypisuje.
Ludzie jednak częściej mają do czynienia z nałogiem alkoholowym niż chorobą psychiczną czy innymi zaburzeniami.
Więc tłumaczą sobie pewne zachowania Izki po swojemu.



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 stycznia 2019 13:11
Wmawiaja i to bardzo mocno.
PumCass   zachowaj zimną krew!
01 stycznia 2019 13:22
Tez bez przesady, że ktoś ma gorszy humor i wydoi całą krowę czystej to nie znaczy, że jest alkoholikiem. Wszystko jest dla ludzi. Gorzej jak takie zachowanie zaczyna być notoryczne i bezpodstawne - wtedy możemy mówić o chorobie alkoholowej.
Kreatywną czytuje regularnie i może czasami nieźle odlatuje w swoich opowieściach ale nie sadze aby pisała je pod wpływem.
Bardzo dobrze, niech sadzi czosnek, może nową odmianę wyhoduje. Już dawno temu sugerowałam, żeby skupiła się na hodowli roślin zamiast zwierząt. Dla niej mniej kłopotliwe, a też można się chwalić “byciem hodowczynią”. Bo chyba o to jej chodzi, przecież żadnych realnych korzyści z tego, co nazywa hodowlą, a w rzeczywistości jest przypadkowym zapładnianiem, nie ma. 

Ja w ogóle nie kojarzę jej wpisów alkoholowych (poza kupowaniem piwa małolatowi, do którego się śliniła), ale nawet gdyby była alkoholiczką, to co z tego? Niech sobie będzie albo nie będzie, jej życie i jej zdrowie.
No to chyba jeszcze gorzej swiadczy, ze Indianka tak na trzezwo, bez alkoholu, tworzy swe wypowiedzi. To moze jej dyktowac ciezka choroba psychiczna. Nie wiem juz, co gorsze.
desire   Druhu nieoceniony...
14 stycznia 2019 13:01
Uwaga! Sprawa sądowa 6 lutego!
https://www.facebook.com/molosyadopcje/posts/1727856830653808

Dla niefejsbukowych:
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą, prośbą w imieniu zwierząt skrzywdzonych i uśmierconych w gospodarstwie w Czuktach, Gmina Kowale Oleckie. Jak zapewne Państwo Pamiętacie w dniu 02.05.2018 r. przeprowadzaliśmy działania interwencyjne wraz z Gminą, Policją, Prokuraturą i PiW w miejscowości Czukty. Z Gospodarstwa odebrana została część zwierząt, zdziczałych koni z kryjącym ogierem nie udało nam się odebrać (postępowanie trwa i zwierzęta zostaną zabezpieczone jak tylko zostanie wydana stosowna decyzja w tej sprawie). Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań by oprawca odpowiedział za każde skrzywdzone, zagłodzone, skatowane, poranione i cierpiące u niego zwierzę, za prawie 40 szt. zwierząt gospodarskich, które zamordował przez ostatnie naście lat, za owce i kozy, które pod jego cudowną "opieką" były w stanie, z którego nie było możliwości ich odratować, za psy i koty (ile ich było Bóg jeden wie), które przez te wszystkie lata straciły u niego życie, za klacz, którą wypchnął do rzeźni kłamiąc wszystkim dookoła, że poszła do hodowli - notabene najpierw tę klacz trwale okaleczył, za ogiera, który padł z głodu, za źrebaka, który padł z powodu zaniedbań, za krowę, której nie udzielił pomocy po wycieleniu się, która konała dni całe, za owce, które padły z głodu a on wybielałaś się twierdząc, że zagryzły je psy znienawidzonych przez niego sąsiadów, za kozę, która udusiła się powieszona na ogrodzeniu, które przeskakiwała w poszukiwaniu pożywienia, bo nie chciało się "ranczerce" zdjąć kozie linki, na której palował ją by nie uciekała... Izabela R. odpowie za wiele przestępstw wobec zwierząt, jakich się dopuściła, JUŻ NIEBAWEM.

Potrzebujemy Państwa pomocy w zebraniu środków na pełnomocnika, który będzie reprezentował prawa pokrzywdzonych, w gospodarstwie w Czuktach, zwierząt. Posiadamy przygotowanie prawne jednak jest ono zbyt ogólne byśmy mogli profesjonalnie prowadzić postępowanie sądowe i doprowadzić do skazania, i zakazu posiadania zwierząt, dla oprawcy, który naście lat znęcał się ze szczególnym okrucieństwem nad bezbronnymi zwierzętami w jego gospodarstwie okaleczając je, głodząc, skazując na śmierć w męczarniach. Dokumentacja sięga nastu lat, oprawca nadal znęca się nad zwierzętami, które jeszcze zostały w gospodarstwie (nie można ich było zabezpieczyć gdyż podczas odławiania oprawca złośliwe straszył zwierzęta - półdzikie konie z ogierem kryjącym), oprawca nadal te zwierzęta kolekcjonuje i nabywa nowe (nie wiemy skąd i od kogo, ale zastanawia nas jak ludzie mogą być tak podli, by jakiekolwiek zwierzę przekazać Izabeli R., wiedząc, że niewątpliwie tam padną, zginą, bądź sama je okaleczy i uśmierci). Potrzebne są nam środki finansowe na Prawnika, który raz na zawsze zakończy gehennę zwierząt w tym gospodarstwie, gospodarstwie będącym Auschwitz dla zwierząt.

Poniżej link do zbiórki, będziemy wdzięczni za każdą złotówkę dla Mecenasa, który będzie głosem tych, które same mówić nie potrafią....\
Kwota jest powiększona o należną portalowi prowizję.

[img]https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49949041_1727853863987438_1291319223628333056_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=fe9c7f86c84bc62bd69a4dc79fd0e8ee&oe=5CCA5194[/img]

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/prawnikzwierzat
Ma odpowiadac za klacz wysłaną do rzeźni?
Wysłałam ile mogłam i mam nadzieję, że się w końcu nią zajmą jak należy i otrzyma to na co sobie zasłużyła.
desire   Druhu nieoceniony...
14 stycznia 2019 13:52
marysia550, nie, za jej trwałe okaleczenie, przez co finalnie skończyła w rzeźni.
larabarson,  :kwiatek:
zbiórka na prawnika, zróbmy to !!!

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/prawnikzwierzat?fbclid=IwAR2JZa0lvK_WiuU2CxYf2_eUIKsx12S2Nn-BKRsMNP5m1DjweaDKOFO17wo

wpłaciłam bardzo spontanicznie ale tak myślę...kurde..w sprawie karnej nie wystarczy sam prokurator???? 
Edit- już wiadomo. Fundacja występuje jako oskarżyciel posiłkowy i potrzebuje prawnika.
jestem zdruzgotana tym, co indiana pisze na swoim blogu 😵 zero szacunku i godności, mam nadzieję, że jej bezkarność niedługo się skończy
Ale Szmacisko.  🍴
Mogą sobie ze Stefanem piątkę przybić. Mogliby siedzieć w jednej celi.
PumCass   zachowaj zimną krew!
14 stycznia 2019 17:13
Ja tam się nie znam, ale czy to dobrze że się ktoś pochwalił w komentarzach u Indiankii tą zbiórką?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 stycznia 2019 17:18
Ona ma fejsbuja, śledzi stronę fundacji, śledzi swój "fanpejdż". I tak by się dowiedziała 😉
desire   Druhu nieoceniony...
14 stycznia 2019 17:42
tunrida, prawnik jest potrzebny. Fundacja będzie występowac jako oskarżyciel posiłkowy i potrzebuje dobrego prawnika żeby Indiana była pozamiatana.
tunrida, prawnik jest potrzebny. Fundacja będzie występowac jako oskarżyciel posiłkowy i potrzebuje dobrego prawnika żeby Indiana była pozamiatana.


Ok, a co w przypadku jeśli ona się nie zjawi na rozprawie? Albo oleje to, tak samo jak Olala badania?  ( nie znam polskiego prawa na tyle, a ciekawi mnie to). Dalej będzie sobie tak żyła bez konsekwencji?
desire   Druhu nieoceniony...
14 stycznia 2019 17:50
el_infierno, to nie jest sprawa cywilna. Zarzuty są prokuratorskie, z kk. Są dwie możliwości ale nie bede tu ich opisywac, bo jej przyjaciele stad zaraz jej podesla..
Pierwszy raz mnie tak naprawdę wyprowadziła z równowagi, że aż wpłacę kasę. Mam nadzieję, że ją zamkną jak nie w więzieniu, to w zakładzie. Za te nienawistne komentarze.
Trochę niemrawo myślę, bo grypa mnie dopadła, ale czy dobrze rozumuję, ona będzie miała prawnika z urzędu, więc żeby została pokonana, fundacja musi mieć lepsiejszego prawnika, opłaconego, nie znam się na tym, ale chyba o to chodzi?  Teraz Ślązak wszedł jej za skórę, jakim cudem ta Brunhilda z nią tyle wytrzymuje?. 
Już sam prokurator "atakuje". Fundacja ma być " wsparciem" dodatkowym dla prokuratora. A że fundacja nie zna mowy prawa, wystawi prawnika, którego my możemy pomóc opłacić.
tunrida, dzięki :kwiatek:
Wpłaciłam z wielką nadzieją i będę sprawdzać ile jeszcze brakuje. Mam nadzieję, że szybko uzbierają.
No właśnie coś słabo się zbiera. A ja myślę, że te wszystkie osoby, które pisały "niech ktoś coś z tym w końcu zrobi?" "niech ktoś ją zgłosi" "czemu to tyle trwa", teraz właśnie powinny wpłacić i tym samym pokazać same przed sobą, że nie są tylko od komentowania pracy innych ale i od czynów.
Jak nie przepadam za fundacjami i zbiórkami tak w tym szczególnym przypadku dorzucam się z chęcią.
efeemeryda   no fate but what we make.
15 stycznia 2019 08:11
wpłacone  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2019 08:13
Teraz znow bloga zaleja pochwalne wpisy o tym jakie ma cenne zwierzeta i ja, biedna kobiete napadli i okradli. Az do znudzenia.
Co to w ogóle jest "świadectwo zdrowia"? Ona oczywiście nic takiego nie ma, tylko pisze, że ma. Jakby miała, to by pokazała zdjęcia.

Niewiele mogę dać, bo sama niewiele mam... Ale co mogłam, to dałam. Czyńcie to samo, nawet z niewielkich kwot się uzbiera.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się