R.I.P wydzielony DYWAGACJE po śmierci Prezydenta Gdańska

[quote author=espana link=topic=102537.msg2838032#msg2838032 date=1547631470]
...żeby jedna gówniara z mikrym pojęciem o pojęciu debilnymi wpisami to dyskredytowała, pomijając to, że krytyka w tej sytuacji jest nie na miejscu.
Gówniary nie znam osobiście, ale wyrobiłam sobie zdanie na jej temat po przeczytaniu tego co udostępnia na forum.

Jeszcze ostatni raz wracając do kwestii hejtu: To co powyżej jest właśnie dla mnie hejtem, próbą zdyskredytowania innego człowieka bo pokazał że ma inne zdanie. Wychodzi na to, że jak sama w swoim sumieniu uznam że ktoś kogoś hejtuje to mogę go już wyzywać od gówniar które nic nie wiedzą tak?
[/quote]
Tak, ucinam w zarodku. Niech się to młode pokolenie ogarnie, bo umieją tylko klepać w klawiaturkę nie do końca po polsku.

[quote author=Kasija link=topic=102537.msg2838044#msg2838044 date=1547632841]
Nawet katastrofę w Smoleńsku ludzie potrafili uszanować.

Poważnie? A krzyż zbity z puszek po piwie lech? a sikanie do zniczy ustawionych pod pałacem prezydenckim? Trochę kiepskie porównanie znalazłaś.
[/quote]

Usłyszałaś o tym w jedynie słusznej TVPiS?
Wyobraź sobie, że nie w jedynie słusznej. Nie oglądam telewizji od lat. Ale jak jak nie znasz sytuacji to poszukaj w necie, pełno jest filmików które te zachowania pokazują.
Widzę, że skoro też nie podzielam twojego "jedynie słusznego" zdania to dostałam już łatkę pisowca zapatrzonego w obrazki które wyświetla Kurski?  🤔wirek:
Jeszcze ostatni raz wracając do kwestii hejtu: To co powyżej jest właśnie dla mnie hejtem, próbą zdyskredytowania innego człowieka bo pokazał że ma inne zdanie. Wychodzi na to, że jak sama w swoim sumieniu uznam że ktoś kogoś hejtuje to mogę go już wyzywać od gówniar które nic nie wiedzą tak?


Epitety nigdzie i nigdy nie są potrzebne, to prawda. Tylko trochę ciężko do Was trafić
Oczekujecie zrozumienia, nie próbując zrozumieć, że jest ŻAŁOBA. To zmienia absolutnie wszystko. Możecie robić co chcecie i mówić co chcecie, ale nad trumną ma być cisza. To proste. O ten brak empatii chodzi. Po prostu wystarczy nauczyć się trochę kultury świata w którym żyjecie. Tak jak oczywistym jest dla Was, że facet musi Was puścić w drzwiach, bo inaczej wydaje Wam się po prostu niewychowany (lekko mówiąc), tak właśnie teraz należy zachować ciszę i wyłącznie dobre wspomnienia.
Człowiek tragicznie zginął, rozumiecie czym jest śmierć? To jest absolutny koniec jego życia. Ból bliskich, pustka, żal i niedowierzanie, że można tak bezsensownie zginąć ( tylko dlatego, że ktoś tak sobie wymyślił). Ten człowiek będzie wzbudzać w ludziach współczucie i empatię, którą chcą okazać. Nie ma tu czego nie rozumieć.
To nie jest obłudne.
To jest normalne.
[quote author=Kasija link=topic=102537.msg2838044#msg2838044 date=1547632841]
Nawet katastrofę w Smoleńsku ludzie potrafili uszanować.

Poważnie? A krzyż zbity z puszek po piwie lech? a sikanie do zniczy ustawionych pod pałacem prezydenckim? Trochę kiepskie porównanie znalazłaś.
[/quote]

Nie slyszalam  o tych incydentach. Wybacz, ale jesli były to aż ciezko to skomentować. Myslalam, ze użytkownicy revolty to maja jednak więcej klasy, honoru i wychowania. Ale skoro proponujesz....ze wtedy ktoś tak robił tp teraz przykre incydenty z Adamowiczem są ok ? Bo przy Smolensku ktoś robił takie rzeczy? No błagam... Miejmy jakąś klase i honor większa od takich chuliganów
rosallie zgadzam się z tobą w 100%, doskonale wiem czym jest śmierć i strata bliskiej osoby. Nie przypisujcie mi łatki kogoś kto krytykuje P. Adamowicza bo złego słowa na niego nie napisałam. Ja tylko sprzeciwiam się temu, że w imię obrony jednej wartości można zapominać o innych i mieszać człowieka z błotem. Macie inne zdanie niż ta dziewczyna? Ok. Nie powinna pisać takich rzeczy w czasie żałoby? Jasne (chociaż nadal twierdzę że nie zrozumiałyście dobrze tego co miała na myśli). Ale nietaktowne zachowanie jednego człowieka nie usprawiedliwia atakowania go w chamski, niewybredny sposób. Do czego to doprowadzi?

[/quote]Nie slyszalam  o tych incydentach. Wybacz, ale jesli były to aż ciezko to skomentować. Myslalam, ze użytkownicy revolty to maja jednak więcej klasy, honoru i wychowania. Ale skoro proponujesz....ze wtedy ktoś tak robił tp teraz przykre incydenty z Adamowiczem są ok ? Bo przy Smolensku ktoś robił takie rzeczy? No błagam... Miejmy jakąś klase i honor większa od takich chuliganów"

Nie ja zaczęłam ze Smoleńskiem, napisałam ci o tych przypadkach bo twierdziłaś że wtedy było wszystko cacy. I znowu powtarzam to nie jest żadne usprawiedliwienie i nigdy nie będzie i gdzie niby zaproponowałam że skoro tak było wtedy to teraz też można? Wciskanie mi w usta słów których nie powiedziałam to jest według ciebie klasa?
Moon   #kulistyzajebisty
16 stycznia 2019 10:31
Obiecałam sobie, że nie będę się tu wypowiadać, bo szkoda oczu i klawiatury...
Ale, od kilku dni przecieram oczy i nie wiem, czy to ogół zwariował, czy ja - Ludzie, do cholery! Co z Wami?!
Generalnie uchodzę za osobę mało empatyczną, ale to co się dzieje od poniedziałku wszędzie to przechodzi granice wszystkiego.

Wg mnie temat powinien zostać zamknięty i nigdy nie wydzielony.
nefferet Ludzie czytają to co chcą przeczytać a nie to co jest napisane. W związku z tym, ja cisnę na prezydenta a ty każesz sikać na znicze  😵 😂
Tak to właśnie wygląda. Jedni drugich nie słuchają, strach napisać cokolwiek bo inna osoba dopisze do tego swoją teorię wmówi wszystkim że to moje słowa.
espana, brawo.

Mellsii, a ty czytasz co sama piszesz?

Jako rodowita Gdańszczanka nie kumam skąd się biorą takie chwalebne opinie na temat Adamowicza. Za jego życia połowa Gdańszczan go nie trawiła, szczególnie młode pokolenie po decyzji o likwidacji kilku szkół i pałacu młodzieży.

Wymieniłam 2 konkretne powodu dla których uważam, że ten człowiek nie zasługuje na wychwalanie go pod niebiosa tak jak wielu to teraz robi.

To nie są żadne konkrety. Bo coś stało za takimi decyzjami i konkretem by było przedstawienie całości sytuacji, z powodami, dla których te szkoły zostały zamknięte. Sympatie czy antypatie młodego pokolenia to nie jest konkret. Klepanie o zamkniętej szkole, pokrzywdzonych uczniach i nauczycielach tracących pracę to też nie konkret, bo wszystko ma swoją przyczynę. 

"Połowa Gdańszczan go nie trawiła" – jakoś ta teoria nie znajduje potwierdzenia w wynikach wyborów, ale jesteś tak zapiekła, że nawet tak oczywisty fakt umyka twojej uwadze. 

A „nachapał sie niemiłosiernie na mieszkańcach” czy ironiczne „szanowny pan ZAPOMNIAŁ” to nic innego jak powielanie oficjalnego przekazu PiSu, że to aferzysta o nieudokumentowanym majątku. Wiadomo, jak ktoś coś ma, to jest aferzystą, na takiej ludzkiej zawiści żeruje PiS.   

Poczytałam o panu Wojciechu – przedstawiłaś tę sytuację jednostronnie.  Na pewno był to dramat – tylko gdzie tam wina Adamowicza?

Mam wrażenie, że z jakiś powodów nie potrafisz się pogodzić, że ludzie mu ufali (bo inaczej by na niego nie głosowali) i znalazłaś sobie pretekst na wylewanie pomyj na człowieka,  w momencie, kiedy powinnaś pochylić głowę nad tym, co się stało.

Kaczyński i Terlecki nie wzięli udziału w minucie pamięci dla P. Adamowicza.
Więc w sumie co się dziwić, że przeciętni ludzie nie potrafią uszanować takiej tragedii, skoro, niestety, najważniejsze osoby w państwie także nie potrafią tego zrobić.
nefferet Ludzie czytają to co chcą przeczytać a nie to co jest napisane. W związku z tym, ja cisnę na prezydenta a ty każesz sikać na znicze  😵 😂


Ewidentnie widać po swoim zamknięciu na świat i świętej racji, jaką masz postawę w swoim własnym życiu i bardzo, ale to bardzo Ci współczuję. Po prostu mi Cię najzwyczajniej w świecie żal 🙄

edt: Widzę po Twoich wiadomościach, że "chcesz uciec z tego piekielnego kraju" do pracy za granicą. Niestety od wewnętrznego piekła nie ma ucieczki. A ten sam kraj, dla mnie super. Znam tu wielu obcokrajowców, którzy są zachwyceni życiem tu, w tym Londyńczyków, Kanadyjczyków. Wszystko zależy od sposobu patrzenia na swiat. Nigdzie nie będzie Ci dobrze, przykro mi.
trusia zgadzam sie z Tobą. Zresztą 2,3 przykłady jaki to zły prezydent...na ponad 20 lat rządzenia ?
Tak powiem cos politycznie. Ale 2,3.przykłady jak ktoś źle rzadzi to można teraz dziennie wymienić  😁

Kaczyński i Terlecki nie wzięli udziału w minucie pamięci dla P. Adamowicza.
Więc w sumie co się dziwić, że przeciętni ludzie nie potrafią uszanować takiej tragedii, skoro, niestety, najważniejsze osoby w państwie także nie potrafią tego zrobić.


No i oczywiście jeszcze Pawłowicz ze swoimi paskudnymi wpisami...
trusia przykład postawy '' Nie wiem to sie wypowiem '' Nie kochana, szkoły nie zostały zamknięte po burzy jaka sie rozpętała. Jeżeli masz tak samo dokładne informacje na temat Pana Wojciecha to nawet nie zaczynam dyskusji. A i przepraszam nie 50% procent Gdańszczan tyko 48,64372846278562175... Mówisz jakbyś nie wiedziała jak działają wybory, 100% społeczeństwa brała w nich udział i nikt nie szedł tam zaznaczyć ''kogokolwiek'' bo i tacy sie bardzo czesto zdarzają. Pomijam ludzki strach przed nowościami a nowy prezydent zawsze jest nowością i wiąże się z tym społeczny strach co teraz bedzie.

Kasija naigrawasz się z 2/3 przykładów... ile padło kontrprzykładów po mojej nie jednej prośbie o nie? Nie mam czasu (checi tez z resztą nie) by spedzić kilka godzin jak nie dni na wypisywaniu wszystkich złych decyzji  czy działań Pana Prezydenta.

Nie mniej powtórzę się, ludzie czytają to co chcą przeczytać a nie to co jest napisane.

EDIT> rosallie Jakie mam/miałam/ będę miała powody do ''ucieczki'' z tego kraju są ci nie znane, wypowiadanie sie na ten temat w tym wątku... serio? teraz zaczniemy jechać po Polakach siedzących za granica?  😵
Mellsii22, dziewczyno, zrozum wreszcie, że ludzie nie atakują Twoich poglądów tylko Twoje zachowanie. Nikt nie ma zamiaru przeprowadzać teraz dyskusji czy był dobrym prezydentem czy nie - to jest NIE NA MIEJSCU I JEST OZNAKĄ BRAKU SZACUNKU ORAZ SKRAJNYM BRAKIEM EMPATII, o tym Ci wszyscy mówią! Nie fakt takich czy innych poglądów, ale potrzeby ich wygłaszania WŁAŚNIE TERAZ. Odpuść. Trochę pokory. Naprawdę. To, co robisz teraz budzi we mnie taki smutek i gniew, i niezrozumienie... jak można się w takiej chwili tak zacietrzewiać, być tak ślepym i skupionym na sobie? 🙁 Stała się tragedia. To czas żałoby, nie rozliczania. Zrozum to, dziewczyno. Nie pisz więcej. Uszanuj chociaż ludzi, którzy to rozumieją i nie pisz już nic w takim klimacie... 🙁
Nie mniej powtórzę się, ludzie czytają to co chcą przeczytać a nie to co jest napisane.

Trochę wtopa, bo należysz do tego samego gatunku ludzkiego, co inni ludzie.  🤔wirek: 

Ja nie mam takich doświadczeń, raczej nie zdarza się, żeby ktoś nie rozumiał tego co piszę, jak widać masz w tym większe doświadczenia  😉
Mellsii22, nikt z nas nie mówi, że prezydent był genialnym działaczem i wszystko zrobił dobrze. Większość z nas nie ma z Gdańskiem i jego sprawami zbyt wiele wspólnego, nie ma pojęcia na temat rządów p. prezydenta. I WCALE NIE O TO CHODZI. Masz prawo oceniać, w tym oceniac negatywnie, czyjąś działalność. Na pewno się lepiej orientujesz. ALE. NIE CZAS I NIE MIEJSCE. Umarł człowiek. Został zamordowany. Przepraszam za brutalność, ale. Wyobraź sobie, że w wyniku takiego ataku ginie Twój ojciec, a ludzie dookoła zaczynają wygłaszać negatywne opinie na temat jego jako pracownika/szefa. Ty jesteś zagubiona, pogrążona w żałobie, a ludzie obok toczą dysputy na temat jego działalności. Uważasz, że to na miejscu? Nie widzisz różnicy między prawem do własnych poglądów a stosownością co do miejsca i czasu do ich wygłaszania?

Mellsii22, nikt z nas nie mówi, że prezydent był genialnym działaczem i wszystko zrobił dobrze. Większość z nas nie ma z Gdańskiem i jego sprawami zbyt wiele wspólnego, nie ma pojęcia na temat rządów p. prezydenta. I WCALE NIE O TO CHODZI. Masz prawo oceniać, w tym oceniac negatywnie, czyjąś działalność. Na pewno się lepiej orientujesz. ALE. NIE CZAS I NIE MIEJSCE. Umarł człowiek. Został zamordowany. Przepraszam za brutalność, ale. Wyobraź sobie, że w wyniku takiego ataku ginie Twój ojciec, a ludzie dookoła zaczynają wygłaszać negatywne opinie na temat jego jako pracownika/szefa. Ty jesteś zagubiona, pogrążona w żałobie, a ludzie obok toczą dysputy na temat jego działalności. Uważasz, że to na miejscu? Nie widzisz różnicy między prawem do własnych poglądów a stosownością co do miejsca i czasu do ich wygłaszania?


amen. Idealne podsumowanie. I na tym temat powinien sie skończyć. 🙂
[quote author=Mellsii22]rollnick i zresztą większość z was... Twierdzicie, ze zapanowała w kraju mowa nienawiści, polak polakowi polakiem itp. [/quote]

Nigdzie w tym wątku tego nie twierdziłem. Twierdzę natomiast to, co większość: zamilknij, bo to, co mówisz, to nie jest tylko prezentowanie swoich NIE popartych argumentami poglądów ale też (a raczej: przede wszystkim) arogancja i werbalna agresja. Piszesz: "Nie potraficie ludzie rozmawiać." - to policz, ile osób wypowiadających sie w tym wątku nie potrafi z toba rozmawiać, a ile potrafi. Jak już policzysz, to zastanów się, czy to inni mają problem w zrozumieniu ciebiez tobą, czy może raczej to ty masz jakiś problem komunikacyjny ze znakomitą większością ludzi. I "pamiętaj, że zmiany zaczyną się od siebie", "polko" przez małe "p".

[quote author=infantil] Przez 8 lat w kraju odwalana była szopka w związku z 10 kwietnia. Teraz ludzie nie są w stanie uszanować tragedii na kilka dni po! [/quote]

I należałoby się zastanowić, jaki był wpływ tej kretyńskiej szopki na zmiany w zachowaniu ludzi na wieść o zwykłej ludzkiej tragedii.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
16 stycznia 2019 12:05
Poprosiłam o wydzielenie wątku, bo wątek R.I.P. służy do dodawania wpisów o śmierci znanych ludzi (nie brzmi to najlepiej, ale tak jest) i pozostawieniu ewentualnie kilku postów wspomnieniowych. Od dnia śmierci prezydenta Gdańska wywiązała się dyskusja o jego mordercy, hejcie, zaburzeniach psychicznych i ich wpływie na odpowiedzialność karną, o niereagowaniu na akcje typu "Akt zgonu...". I uważam, że ta dyskusja w tym momencie była potrzebna, ale nie w samym wątku R.I.P., bo go zaśmiecała. Była tak samo potrzebna jak dyskusja o Smoleńsku. Do tego też był wątek wydzielony czy nawet założony od razu w tym celu. I do momentu, w którym pojawiła się Mellsii22 ten wątek miał sens. A jeden krzykacz, który nie zna definicji pojęcia "ciszej nad tą trumną" ją popsuł.
Bardzo Państwa przepraszam! za zamordowanie sensu wątku dyskusyjnego rozpoczęciem dyskusji na temat zachowania ludzi po tym incydencie, który został potraktowany jako hejt na prezydenta  🙇 😂
Kaczyński i Terlecki nie wzięli udziału w minucie pamięci dla P. Adamowicza.
Więc w sumie co się dziwić, że przeciętni ludzie nie potrafią uszanować takiej tragedii, skoro, niestety, najważniejsze osoby w państwie także nie potrafią tego zrobić.


Jeszcze Mazurek. I biedacy chcieli być, ale się spóźnili, a ogrodnik, skaczący na czterech łapkach wokół prezesa, nie poczekał na przezesa, jak to wielokrotnie robił.
 
Małostkowy obłudnik. Niczego nie potrafi uszanować. 


trusia przykład postawy '' Nie wiem to sie wypowiem '' Nie kochana, szkoły nie zostały zamknięte po burzy jaka sie rozpętała. Jeżeli masz tak samo dokładne informacje na temat Pana Wojciecha to nawet nie zaczynam dyskusji. A i przepraszam nie 50% procent Gdańszczan tyko 48,64372846278562175...
Kobieto, ja w ogóle nie wiem, o jakiej burzy co się rozpętala mówisz.   Odnioslam się tylko do twoich wpisów, z ktorych wynika, że uzurpujesz sobie prawo do rozliczania człowieka, w dodatku w takim momencie, nie mając do tego podstaw ani wiedzy (tak wynika z tych wpisów).

Mówisz jakbyś nie wiedziała jak działają wybory, 100% społeczeństwa brała w nich udział i nikt nie szedł tam zaznaczyć ''kogokolwiek'' bo i tacy sie bardzo czesto zdarzają
Argument kompletnie od czapy. Mam nadzieję, że zrozumiesz jak się zastanowisz.

O panu Wojciechu wiem tyle, co znalazłam w necie, czyli: Wojciech Dąbrowski został eksmitowany na podstawie wyroku sądu za niepłacenie czynszu. Dąbrowskim proponowano miejsce w Centrum Treningu Umiejętności Społecznych w Nowym Porcie, gdzie trafiają eksmitowani z gminnych mieszkań, ale odmówił.
Tyle wiem i nie wiem, gdzie tu wina Adamowicza. A nawet gdyby jakaś była, to nie moment żeby wyciągać pana Wojciecha, prawie 50% Gdańszczan czy zamykanie szkół. Odpuść. Zastanów się nad tym, co się stało, a nie nad tym, co chcesz wywlekać To nie czas na roztrząsanie tego, co było. Naprawdę, świat nie kęci się wokól tego, co masz ochotę powiedzieć. Dla swojego dobra powinnaś postarać się to zrozumieć.


Edit:

Bardzo Państwa przepraszam! za zamordowanie sensu wątku dyskusyjnego rozpoczęciem dyskusji na temat zachowania ludzi po tym incydencie, który został potraktowany jako hejt na prezydenta  🙇 😂


Jednak nic nie zrozumiałaś. Za dobór emotek gratulacje.

Żenada.


Jako moderator:

Ciszej nad tą trumną!

Proszę zachować kulturę wypowiedzi!!
Mellsii22,  mnie do Gdańska mocno nie po drodze, ale raczej nie był złym gospodarzem skoro prezydentem był od 1998 roku. To nie wioska, gdzie na wójta startuje jedna osoba w każdych wyborach i nie ma kontrkandydata.
Szkoły i przedszkola likwiduje się wszędzie i wiadomo, że głównym zainteresowanym, tak jak i każdy inny zakład pracy.



Trochę tak, trochę nie. Urodziłam sie w Gdańsku, potem mieszkałam w Gdyni, a od blisko 10 lat w Sopocie. Każde z 3 miast 3miasta ma prezydenta "wielokadencyjnego". W tym czasie wszyscy oni zrobili wiele dobrego dla rozwoju swoich miast, ale też dużo było rozwoju i inwestycji, których nie byli "ojcami chrzestnymi". Podobnie jak w innych miastach w Polsce, szczególnie tych, które gościły Euro 2012. Od nastu lat czytam też z uwagą lokalny portal i prawda jest taka, że mnóstwo ludzi na prezydentów narzeka, a w wyborach i tak potem na nich głosuje. Pomimo spraw w prokuraturze (prezydent Adamowicz miał notoryczne problemy z doliczeniem się swoich mieszkań w oświadczeniach majątkowych, prezydent Karnowski był oskarżany o przyjmowanie łapówek, chyba tylko prezydent Szczurek nie miał przygód z wymiarem sprawiedliwości), wielu zarzutów i narzekań, ludzie jednak i tym razem na tę "trójcę" głosowali. Dlaczego? Część z braku sensownej alternatywy. Kontrkandydaci dla kogoś, kto rządzi miastem od wielu lat, często wydają się mało wiarygodni i bez pomysłu. Fakt, w ostatnich wyborach w Gdańsku nawet doszło do drugiej tury, ale to niczego nie zmieniło. Część uważa, że 3miasta nie stać na zmiany u sterów, bo koszty będą wyższe, niż zyski. Dla mnie to trochę dziwna opinia, ale wielu ludzi tak uważało i uważa.
Faktem jest, że Gdańsk podczas prezydentury Adamowicza zmienił się nie do poznania. Bardzo częstymi były jednak opinie, że rozwój wszelakiego budownictwa jest niewspółmiernie szybki do rozwoju reszty infrastruktury. To jest duże miasto i ściera się w nim wiele różnych interesów. Deweloperów, polityków, różnych grup interesów, zwykłych ludzi. Konflikty są nieuniknione i sposób ich rozwiązywania przez prezydenta nie wszystkim się podobał, ale nadal tysiące ludzi go popierało i na niego głosowało. Chyba to taka polska specyfika.
Nigdy na niego nie głosowałam, bo wymeldowałam się z Gdańska w wieku 15 lat. Raziły mnie bardzo te zarzuty o fałszowanie oświadczeń majątkowych, bo z racji wykonywanego zawodu bardzo przykładam wagę do uczciwości i transparetntości. Niemniej jednak wpisał się na zawsze w kawał historii Gdańska i z pewnością zrobił też i wiele dobrych rzeczy (dla mieszkańców, nie deweloperów, jak złośliwi często mówili). Bardzo liczyłam na to, że w bieżącej kadencji będzie miał okazję znowu popchnąć do przodu to miasto oraz oczyścić się z zarzutów. Szkoda, że go już nie ma, bo mimo wszystko nie widzę alternatywy 🙁
Czytam i nie dowierzam. Zgadzam się z anai
Ludzie opanujcie się..
A propos mowy nienawiści: jakim [#######] trzeba być, żeby negować zasadność zajęć mających dzieciakom uświadomić szkodliwość takiej mowy ?
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24370195,ordo-iuris-zacheca-rodzicow-by-nie-godzili-sie-na-szkolne-zajecia.html

A zamiast dalszego ujadania i bardziej konstruktywnie:

"Pamiętajcie, Paweł został zamordowany na "Światełku do nieba". Ja proszę, żeby Jurek Owsiak kierował Orkiestrą dalej. Bo on zawsze obiecywał, że gra do końca świata i jeden dzień dłużej. W niedzielę ten świat skończył się dla Pawła, mienił się dla naszej rodziny, ale on się nie skończył. Jurku, zmień swoją decyzję i graj z nami dalej. Zwyciężymy, siema !" - powiedziała żona Pawła Adamowicza w Gdańsku.

I w związku z tym:

https://www.facebook.com/events/326197468226625/

Tak będzie w wielu miejscach. Ja zamierzam być, a Wy - "róbta, co chceta".
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 05:51
Całe Ordo Iuris powinno zostać zdelegalizowane...
Historia zatacza koło. To jest piękne  💘 klik
Serio ???? Ten wątek jeszcze trwa ???
Za dwa dni pogrzeb.
Dyskutanci mają to w d....e.
Najważniejsze to nasikać i oznaczyć teren.....co niniejszym i ja czynię.
Historia zatacza koło. To jest piękne  💘 klik

Z tego co czytam w artykule, to jest to na razie tylko propozycja 😉 Ale był by to miły gest, biorąc pod uwagę, że w Gdańsku po śmierci Havla nazwano jego imieniem dużą ulicę na Ujeścisku.
Jakoś język niektórych bojowników  z językiem nienawiści , dziwnie go przypomina  👀 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się