... ślub :) ...

yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 stycznia 2019 23:36
Robakt, a które masz z sensatiano?
efeemeryda   no fate but what we make.
16 stycznia 2019 07:54
rtk
dzięki !  😉
robakt   Liczy się jutro.
16 stycznia 2019 09:18
yga, mam model Holly, na początku chciałam z zakrytym palcem, ale te wyglądają o wiele zgrabniej i jak druga skóra. Wzięłam całe skórzane, podeszwa do tańca i chodzenia, wkładka komfort, kolor pudrowy róż i srebrne wykończenia. Ja miałam okazję być w Krakowie i je przymierzyć, jeżeli ktoś nie ma daleko, to polecam podjechać do salonu, poprzymierzać, Pani mi doradziła, potwierdziła tęgość stopy. Trzeba wziąć pod uwagę, że to nie są buty na wymiar, tylko na konkretny rozmiar i tęgość stopy w wybranych kolorach.
yga, wysokie? Ja miałam z kotyla, ale zamówiłam dwie podobne pary i w jednych przetańczyłam całe wesele, a w drugich kroku nie szło zrobić


mogłabyś tu lub na pw wrzucić, które to buty? :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 stycznia 2019 19:02
calore, kiedyś wrzucałam

moje ślubne
te niewygodne

niby niewiele się różniły wizualnie i byłam przekonana, że powinny być tak samo wygodne
Scottie   Cicha obserwatorka
16 stycznia 2019 19:27
yga, Robakt napisała, ze ma model Holly 🙂 Ja miałam Anette z Sensatiano i chociaż dalej utrzymuje, ze były mega wygodne, to nie wyglądają.
Były wygodne przy obcasie 6cm, nie wiem jak przy wyższym. Wyższego nie mogłam wziąć, bo już i tak byłam wyższa od męża 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
16 stycznia 2019 20:03
Safie, te niewygodne mają wyższy obcas. Niewiele, ale robi różnicę. Przynajmniej mój kręgosłup tak uważa.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 stycznia 2019 20:06
Lanka_Cathar, dla mnie to one były źle wyprofilowane - obcas nie jest dla mnie problemem, bo biegam w dużo wyższych.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
16 stycznia 2019 20:17
Ok. Podziwiam dziewczyny, które potrafią chodzić w szpilkach. Mnie to przeraża.  😁
Dziewczyny, help!
Czy miał ktoś z Was drukowane etykiety na wódkę weselną? Takie samoprzylepne, jak w papierniczym można kupić, tylko martwię się że podczas chłodzenia, to wszystko szlag trafi i się porozmazuje...

Poza tym zaczyna mnie przerażać ile rzeczy jeszcze jest do załatwienia, w porównaniu do tego ile czasu zostało...  😵
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 12:08
m2nika, drukuj na folii, będzie wtedy ok.
Właśnie kupiłam etykiety, całą paczkę, a jakże 😵, bo te gotowce do kupienia na necie, w większości mają "wydruk na papierze samoprzylepnym", ale teraz mnie naszła refleksja, że może być kanał...  🙄
Nic, zrobię test, okleję kilka i zrobię próby, wodno-lodówkowo-zamrażarkowe.
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 12:38
m2nika, jeśli będzie schodzilo to możesz na wierzch przykleić przeźroczystą, szeroką taśmę. Tylko to dużo zabawy, żeby ładnie wyglądało, ja bym pewnie zamówiła wydruk na folii. 🙂
Albo zrób z nich zawieszki.Więcej teraz na weselach zawieszek niż etykiet.
Właśnie wahamy się między etykietami a zawieszkami. Nic, zobaczymy po testach  🙂
calore, kiedyś wrzucałam

moje ślubne
te niewygodne

niby niewiele się różniły wizualnie i byłam przekonana, że powinny być tak samo wygodne


dzięki! :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 stycznia 2019 07:33
Robakt, no właśnie i ja się na te Holly czailam 🙂 podoba mi się te łączenie kolorów (foto). Tylko troche szkoda mi kasy na buty, które zapewne założę raz, bo do wyjściowych sukienek jako tako ich nie widzę :-P
robakt   Liczy się jutro.
19 stycznia 2019 13:25
No są to dosyć specyficzne buty, ale ja je chce na inne wesela wykorzystać.
Scottie   Cicha obserwatorka
19 stycznia 2019 20:23
yga, no właśnie- bedziesz miała na inne potańcówki „na przebranie”.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2019 16:43
Doradzicie? 😉 zostałam zaproszona na ślub i wesele, które odbędą się  w lutym i kompletnie nie wiem w co się ubrać. Po pierwsze w ogóle nie bywam na weselach i nie wiem co wypada a co nie (poza oczywiście tymi utartymi stereotypami o czerni itp) a po drugie jest zima, ślub jest w jednej miejscowości, sala weselna w innej.. Myślałam o prostej, turkusowej sukni do ziemi, ale długa suknia chyba jest kiepskim pomysłem na zimę?  🤔 w ogóle wypada iść na wesele w długiej sukni? Nie ukrywam, że najchętniej to kupiłabym coś uniwersalnego, co mogłabym założyć też na inne okazje, ale kompletnie nie mam pomysłu co. Help!  🙇
efeemeryda   no fate but what we make.
20 stycznia 2019 16:56
smarcik
Ja byłam na kilku weselach w długiej sukni, ale były to bardzo bliskie mi osoby i pytałam wprost czy nie maja coś przeciw.
Generalnie myśle, ze długa jest Ok.
Btw kupiłam trzy sukienki weselne ma Ali, w ostatniej obskoczyłam już dwie imprezy i na tym nie koniec  😁
taka o za 70zl
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2019 17:08
Po wejściu w link wyświetla mi się jakaś torba, robię coś źle?  😡

Panna młoda nie ma nic przeciwko długiej, pytałam, to taka osoba że w ogóle nie ma nic przeciwko czemukolwiek 😉 bardziej martwię się, że długa zamoczy mi się od śniegu i będzie brzydko wyglądała 🙁 na takich zimowych ślubach zmienia się buty?  👀 czy raczej trzeba iść do kościoła w szpilkach?  😵 te wszystkie ślubne kwestie są mi zupełnie obce.
smarcik, zależy od pogody i od drogi jaką musisz przebyć. Jeśli będziesz jechać autem i wysiadać bezpośrednio pod kościołem, a potem pod miejscem gdzie odbywa się wesele, to nie przejmowałabym się śniegiem. Chyba, że to jakieś miejsce, gdzie istnieje zagrożenie nieodśnieżonego chodnika albo w ogóle braku chodnika, czy jakaś kompletna dzicz.
Ja na jednym z wesel, gdzie ciężko było dostać się w szpilkach do miejsca docelowego ubrałam na czas jazdy i dojścia pod kościół wygodne buty i zmieniłam je na obcasy będąc dopiero pod kościołem.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2019 17:34
Wesele na wsi, a ślub zupełnie gdzie indziej  👀 i pozostaje mi chyba tylko dojazd podstawionym autobusem, bo taksówki tam nie jeżdżą. Przeszłam już dwa centra handlowe, przejrzałam cały internet i totalnie nic nie wpadło mi w oko  😵 za stara jestem na chodzenie w króciutkich kieckach, w dodatku ostatnio doceniam ubrania nie opinające ciała, zwłaszcza na brzuchu  😂 a z drugiej strony chciałabym wyglądać ładnie a nie jak w worku. Przepraszam, że wypisuję głupoty, ale tak rzadko bywam na tego typu imprezach, czy w ogóle jakichkolwiek imprezach, że nawet wybór sukienki jest dla mnie nie lada wyzwaniem 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
20 stycznia 2019 17:43
smarcik
Mnie się normalnie wyświetla, może ktoś jeszcze sprawdzić ?
Ja nie zmieniałam butów nigdy, dopiero w trakcie wesela, gdy już nogi maja dość  🏇
No chyba, ze śnieg po kostki, wtedy bez wahania poszłabym w kozakach i przebrała na lżejsze na sali 
efeemeryda, dla mnie treść niedostępna 😀
efeemeryda   no fate but what we make.
20 stycznia 2019 17:51
Dobra, zmieniłam ustawienia, teraz ?  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2019 17:55
Teraz wyświetla mi się poszukiwany pies. Nie dałaś przypadkiem odwołania do jakiejś swojej indywidualnej strony, i każdemu będzie pokazywać jego treści? 🙂


Edit: o, chyba mam! Długa butelkowo zielona? Piękna!
efeemeryda, teraz widać, bardzo ładny krój i kolor
efeemeryda   no fate but what we make.
20 stycznia 2019 18:10
smarcik
To link do zdjęcia na fb  :kwiatek:
Taaak to ta 😀
link do Ali

Naprawdę polecam, prezentuje się super, jest wygodna, nie gniecie się i nie wyglada na kiecke w tej cenie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się