Ogłowia

Nie wiem czy mają stronkę www, ja zamawiałam przez fejsa Bling Bling Stirnriemen. Bardzo dobry, stały kontakt z Panią i ma wszystkie kryształy.
Chyba ktoś tu z revolty robił od niej zamowienie grupowe, chyba quanta od niej zamawiała też
adriena Kavalkade xfull - na wielkim czole mojego pięknie opada (o ile dobrze pamiętam 46 albo 47cm?)
No i Schockemohle xfull
adriena Kavalkade xfull - na wielkim czole mojego pięknie opada (o ile dobrze pamiętam 46 albo 47cm?)
No i Schockemohle xfull
dzięki za info  :kwiatek:
Młody jest dość problematyczny bo łeb na razie ma jeszcze pod ogłowie full, ale strasznie jakieś szerokie czoło mu się robi..
Moon   #kulistyzajebisty
10 stycznia 2019 06:54
Dziewczątka, nie wiem czy dobrze pamiętam, że tu było pisane - ogłowia Schockemohle wypadają naprawdę wielgachne?
Typowy fullowy łeb, utopi się w fullu od Schocke?
Moon, w mojej siodlarni wisi moje meksykańskie ogłowie schockemohle, przymierz na Kula. Jest duże, bo pasuje bez problemu na Collario 😉 ale ma sporą regulację.
Moon Kiedyś były wielgachne  👀 Teraz są duże, ale standardowy full wejdzie bez problemu i zostaną "marginesy" w 2 strony  🙂
Moon właśnie wymieniłam Equitus Schockemohle z full na xfull, bo w fulla jednak mój panicz się nie zmieścił - na długość było na styk ( a mój koń we wszystkie fulle na długość bez problemu wchodzi), a nachrapnik się nie zapiął...
Natomiast w xfull mamy dużo miejsca  na długość i troszkę na szerokość
Być może to specyfika tego ogłowia trochę...
Moon, nie wiem jak teraz, ale jak kupiłam sobie Schockemohle full ze 4 lata temu, to nawet na mojego Smoczka z łbem jak wiadro to ogłowie było spore. Może teraz sa mniejsze, tego nie wiem.
Moon   #kulistyzajebisty
10 stycznia 2019 10:16
Hmm, to mi nie ułatwiło sprawy :P Ale dzięki Anai, przymierzę na pewno, bo właśnie mexykan mi chodzi po głowie, więc byłoby akurat ;-)
Moon, widzę, że dziewczyny piszą, że spasowali z tą rozmiarówką i sa mniejsze także pozostaje tylko sprawdzić.
wiecie może gdzie mogę kupić haczyk/bolec?  

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 stycznia 2019 13:53
Szukam miękkiego ogłowia z białym podszyciem,nachrapnik szwedzki ze skosnikiem,polećcie coś pliss.Rozm full
ash   Sukces jest koloru blond....
16 stycznia 2019 14:09
Diakonka, zerknij w sklepie u Quanty.
My mamy Premiere i Br i oba są bardzo fajne. Nachrapniki lakierowane lub matowe z białym podszyciem.
edit: hola hola, OGŁOSZENIA TO NIE TU!!

DodoMod
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie !!
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 stycznia 2019 17:33
Już któreś ogłowie, które oglądam ma zapięcia pasków trzymających wędzidło od strony pyska, czemu to ma służyć?  👀

Już któreś ogłowie, które oglądam ma zapięcia pasków trzymających wędzidło od strony pyska, czemu to ma służyć?  👀

Niewidoczności sprzączek. Też się temu bardzo dziwiłam gdzieś tak rok temu. Myślałam, że te haczyki są na zewnątrz normalnie. Teraz sama mam te do wewnątrz, nic się nie dzieje, koń się nie obciera.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 stycznia 2019 17:39
A nie wbija się?  🤔wirek:
A nie wbija się?  🤔wirek:

Nope. Też to widziałam oczyma duszy. 😀 Nie przeszkadza koniowi. Właściwie to i tak nie dotyka skóry, bo tam jest nachrapnik. :P

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
16 stycznia 2019 17:46
Diakonka nic się martw, mam takie ogłowie od kilku lat i nie ma problemu. Te haczyki nie wystają ponad paski po zapięciu wędzidła.
Wyszukiwarka nic nie wypluła, ale może ktoś z was ma ogłowie Schöckemohle Delaware w kolorze brązowym?  👀
Albo możecie polecić jakieś ogłowie w jasniejszym brązie, ale nie aż tak jasnym jak "london". Orzechowy, nieciemny brąz? Cośkolwiek?
Zorilla mogę Ci jutro zrobić zdjęcia Delaware na żywo.
Czardasz, poprosze i tak  :kwiatek:

cervus, dzięki, ale nie jest takie najaśniejsze jak "naturalna" skóra? Mam brązowe ogłowie ale wygląda na czarne z daleka, na każdym zdjęciu, ale równocześnie nie chce takiego totalnie jasnego bo też mi nie będzie pasowało do siodła. Nie dogodzisz babie 😀
Zorilla nie, aż takie jasne nie jest. Bardzo ładny jest ten kolor, ale jeśli szukasz czegoś ciemniejszego od london to nie wiem, czy spełni Twoje wymagania. Z daleka nie da się pomylić z czarnym to na pewno 😉

Ma ktoś może zdjęcia na koniu ogłowi Br Burford i Andover? 🙂
Dzięki dziewczyny, a jakość super świetna? I ono bez wodzy jest sprzedawane no nie?
Zorilla, Schockemohle Delaware w brązie na Vimto:


Tak, one są sprzedawane bez wodzy. Jakość bardzo fajna. Poprzedniego Schocka Vimto miał 3 lata. Ogłowie dalej było w super stanie, mimo że używane niemal codziennie. Niestety koń mi porwał je.
czeggra1 o dzięki za zdjęcie, lepiej widać naczółek 😀 ale ty masz widzę je w ciemniejszym brązie, nawet nie widziałam takiego w sklepach.  👀
Powiem wam że chyba skończy się na zamówieniu na zamówienie, bo nie dogodzisz :P
Kolor tego mojego to espresso.
To moje poprzednie ogłowie schocke było tego samego koloru. Pasuje mi on wyjątkowo dobrze do reszty sprzętu i do brudnego kasztana 🙂.
Co sądzicie o jakości ogłowi z kavalkade??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się