wasze ulubione seriale

[quote author=yegua link=topic=205.msg2833411#msg2833411 date=1546128614]
Ślepnąc od świateł- słaby, nie rozumiem zachwytu nad tym serialem.


Mnie strasznie irytował aktor grający głównego bohatera. A raczej facet, grający głównego bohatera. Miałam nadzieję, że jego koszmarna maniera mówienia to odwzorowanie postaci z książki, ale po sprawdzeniu, kim jest, już wiem, że on tak po prostu ma. Strasznie mi to działało na nerwy! Liczyłam, że może książka się jakoś obroni, ale dotrwałam zaledwie do połowy, bo styl pisania autora (zamierzony, czy nie, nie wiem, nie czytałam nic innego tego gościa) jest jeszcze gorszy, niż gość z serialu.
[/quote]
Miałam podobnie, na początku mnie nie irytował, ale po dwóch odcinkach zaczął.

Cri, Wataha jest świetna! 😍 Obejrzałam dwa razy. 😀 Nie mogę doczekać się kolejnego sezonu!

Najlepszy polski serial ostatnich lat wg mnie.

Ktoś oglądał krótki, brytyjski serial Mrs Wilson?
Czy ktoś wie może na jakiej zasadzie mozna skorzytać z darmowego playera tvn na 14 dni? Przy pakiecie start jest też opcja za 10zł przy zastosowaniu odnawialnej karty płatniczej - cóż to jest? Będę wdzięczna, bo wciągnęło mnie Zaginięcie i chyba się skuszę
Skończyłam pierwszy sezon Homeland. Świetny!!!!  Ciekawa jestem, dlaczego nikt go nie polecał. Znalazłam przez przypadek.

Zaczęlam sezon drugi. 
Ciekawa jestem, dlaczego nikt go nie polecał. Znalazłam przez przypadek.


W tym wątku kilkadziesiąt postów jest o Homelandzie...

Z nowości, które mi przypadły do gustu, polecam:
Tin Star
Bodyguard

The Rookie - kolejny raz bo naprawde przyjemnie się oglada.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 stycznia 2019 20:06
Czy The Rookie jest jakkolwiek powiązany z Castle poza Nathanem?
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
07 stycznia 2019 23:26
yegua - Mrs Wilson ok, gra Ruth swietna (tyle, ze ja ja kocham wiec nie jestem obiektywna :P), historia wciaga, ale mnie bardzo rozczarowalo zakonczenie, czekalam na jakies konkretne wyjasnienie, ktorego w sumie nie dostalam nigdy.
trusia Ja Homeland też bardzo lubiłam, szcególnie pierwsze sezony, ale i tak obejrzałam wszystkie.

W tym wątku kilkadziesiąt postów jest o Homelandzie...


Faktycznie, ciemna masa ze mnie. Na usprawiedliwienie dodam, że w tym okresie w ogóle nie oglądałam seriali, a co za tym idzie ten wątek był mi obcy.

Wobec tego dla „nowszych serialowiczy” jeszcze raz polecam Homeland.


Magdzior, z ostatnich bardzo mi się podobał Bodyguard, ale uważam, że Homeland dużo lepszy. Co prawda jestem dopiero w połowie drugiego sezonu, zobaczymy, jak będzie dalej.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 stycznia 2019 18:58
Zakochałam się w American Horror Story- 5 sezon i Gaga  😍
mils   ig: milen.ju
15 stycznia 2019 14:05
Ogląda ktoś Sex Education? Jak wrażenia?
mils, planuje jak tylko skończę Brooklyn 9-9. Daj znac czy warto!

Musze mega bardzo pochwalić Brooklyn 9-9. Mega fajny, komediowy serial o policjantach. Fantastyczne teksty. Kończymy wlasnie czwarty sezon, każdego wieczora śmiejemy sie do rozpuchu :-) złapaliście jeszcze jakis inny pozytywny serial dla dorosłych nadający sie na wieczor z winem? ;-)
Becia23, dzięki za info 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 stycznia 2019 16:41
Ogląda ktoś Sex Education? Jak wrażenia?


ja właśnie zaczęłam. Muzyka fantastyczna!  😍 zapowiada się bardzo fajnie 😉
mils, z mężem „wciągnęliśmy” pierwszy sezon w 3 dni 🙂. Dawno się tak nie uśmialiśmy  😜! Bardzo polecam  🙂!
emptyline   Big Milk Straciatella
16 stycznia 2019 17:27
My teraz oglądamy Grace and Frankie. Niezobowiązujące do myślenia kino, moim zdaniem dobre do kotleta. 🙂
Ja odpadłam po dwóch czy trzech odcinkach Grace i Frankie.

Zrobiłam sobie przerwę jednoserialową w Homeland (będę nudna i znowu się nim pozachwycam  🙂  ) i oglądam The Sinner. Dobre. Kobieta zabija faceta na plaży na oczach ludzi.  Policjant nie uznaje jednoznacznego obrazu i prowadzi śledztwo. Śledztwo jest przeplatane wspomnieniami sprawczyni z dzieciństwa i późniejszymi.
[b]madmaddie mils ja już widziałam cały sezon. Serial 4/5 jak dla mnie- można się pośmiać, ale muzyka jest czadowa. 😍 A w finałowym odcinku to już w ogóle tyle fajnych kawałków. Scena z tańczącą pewną osobą ( nie będę spoilerować) i piosenka, która chodzi mi po głowie cały czas.
Ja również się podpisuję - wciągnęłam w sumie w 2 dni. Polecam!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 stycznia 2019 16:02
skończyłam  😀 fajny! polecam, dobry na mroźne wieczory 😉
Hmmm... odgrzewanie kotletów trwa. Na HBO właśnie pojawiła się nowa wersja serialu Roswell. Powtarzają się imiona, ogólne motywy. Tylko bohaterowie są nieco starsi... pewnie po to, żeby mogło byś nieco "ostrzej" niż w typowym serialu młodzieżowym. No i wprowadzone aktualne wątki społeczne (vel poprawność polityczna).
Nie obczajam tej tendencji? Brak pomysłów? Tańsze koszty produkcyjne?

Przy okazji - odświeżyłam sobie Buffy w oryginalnej wersji. Tu to przy remake'u nie bardzo mają co podkręcać. 😉 Nie pamiętałam (a może nie oglądałam wszystkich serii?), że ten serial, kręcony łaaadnych parę lat temu, był taki mocny.

 
Za młodzieżowego czasu Roswell to był mój hit serialowy 😉 Obejrzałam sobie w czwartek pierwszy odcinek HBO i... hmmm no co: odgrzewany kotlet :P
Szału nie będzie ale może będzie na czym oko z nudów zawiesić od czasu do czasu :P

Ja w ogóle od jakiegoś czasu mam wykupiony abonament HBO i stwierdzam, że żaden serial mnie specjalnie nie wkręcił żebym chciała go po nocach ciurkiem oglądać... Albo stara jestem albo te produkcje jakieś słabe ostatnio...
Ja właśnie skończyłam netflixowskie You. Trochę oderwane od rzeczywistości postępowanie głównych bohaterów ale mimo to całkiem przyjemnie się oglądało. Teraz jestem w trakcie Sex Education, również bardzo polecam.
mils   ig: milen.ju
20 stycznia 2019 17:23
My też już po Sex Education, bardzo nam się spodobał, także również polecamy! 😀
trusia, jestem już po obejrzeniu 2 sezonu „The Sinner” i jest równie dobry jak pierwszy. Jest ten sam główny bohater, ale akcja dzieje się gdzie indziej, wśród innych ludzi i dotyczy czegoś zupełnie innego. Wciągający i dość zaskakujący na końcu. Bardzo polecam.
Ja też już po Sex Education i bardzo mi się podobał. W ogóle lubię te netflixowe seriale o nastolatkach - mój ukochany Atypical, ale też Everything Sucks. Jedynym potknięciem było 13 Reasons Why. W każdym razie - polecam i ja  😀
infantil no dzięki - właśnie mam kolejne 2 seriale na liście  😁.
trusia, jestem już po obejrzeniu 2 sezonu „The Sinner” i jest równie dobry jak pierwszy. Jest ten sam główny bohater, ale akcja dzieje się gdzie indziej, wśród innych ludzi i dotyczy czegoś zupełnie innego. Wciągający i dość zaskakujący na końcu. Bardzo polecam.


Przegapilam, że jest drugi sezon.
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2019 10:07
trusia, jest na Netflixie? Bo obejrzałam pierwszy jakiś czas temu i właśnie obczajałam dlaczego nie ma drugiego, mimo że wg wujka Google to powinien być... :P
Ja wiem tyle, co z postu czeggry, jeszcze nie sprawdzałam, bo dopiero ten post przeczytałam. Jak oglądalam, nie widzialam drugiego. Skoro pierwszy był na Netflixie, to myślalam, że drugi też. 
My obejrzeliśmy 1 i 2 sezon “The Sinner” na Netflixie, tyle że brytyjskim. Jest trochę różnic  w poszczególnych krajach między Netflixową biblioteką, dostępnością tłumaczeń oraz czasem premier.
Ja np. nie mam Black List i paru innych seriali o których piszecie 🙁.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się