Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Proti   małymi kroczkami...
25 czerwca 2009 11:20
po co na siłę szukasz problemu? a skąd wiesz jakie źródło informacji ma Rita?
spokojnie, przecież nikt tu nie pisze nazwisk.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 czerwca 2009 11:24
dokladnie proti, ja przeciez nie mowie ze ten i ten z tym i tym koniem tego i tego przeprowadzja sie tu i tu, po prostu prowadzimy sobie luzna rozmowe, a nie wydajemy wyroki
Proti, ani nie szukam problemu ani nie robię tego na siłę - zwyczajnie wyrażam moje zdanie na snucie takich przypuszczeń i puszczanie ich w eter
tak się zaczyna zabawa w robienie plotek, whatever.. to tak tylko IMO 🙄

eot z mojej strony, może za stara jestem i dlatego nie rozumiem
Proti   małymi kroczkami...
25 czerwca 2009 14:09
Ja też wyraziłam swoje zdanie. Moze jakoś przeżyję, że przeze mnie będą plotki 🙄 (chociaż jakoś nie moge tego zrozumiec, widocznie jestem za młoda)

No tak, ale po co w ogóle taka gówniara jak ja się odzywa. Tylko dziwi mnie, że do tej pory Twoja "starośc" jakoś nie przeszkadzała Ci w rozumieniu różnych spraw.
czyli jednak z zachwytami nalezało by poczekac az się w jakiejś stajni okrzepnie
bo nie ma stajni idealnych
a czytajac niektore wypowiedzi ma się wrazenie ze kazde nowe do ktorego się przenosi jest och i ach a nie mija poł roku zwykle a wychodzą problemy
i piszę bez złosliwosci bo moja stajenka jest 6 w mojej karierze nomada stajennego i trochę wiem jak to szybko opada euforia a złote klamki po prostu zwykle są zwyczajnymi klamkami
Proti, weź lepiej kilka wdechów bo jak na razie to Ty się jedynie ekscytujesz 😉 a chyba nie ma po co
jakiekolwiek różnice wieku ani mi nie przeszkadzały ani teraz nie przeszkadzają, chyba nie pojęłaś sensu wypowiedzi bo piszę zwyczajnie że IMO (In My Opinion) nie rozumiem snucia takich wirtualnych wyliczeń ile koni pójdzie, kiedy tak na prawdę na chwilę obecną w 100% idą tylko dwa a co z resztą wiedzą tylko właściciele - i tyle
i nie ma tu żadnych podtekstów których jak widać się dogrzebałaś  🙄 wrzuć na luzik trochę proti

sznurka, czy ja wiem... stajnia ciągle oferuje warunki lepsze niż w okolicy, i ciągle jest to kwestia pojawienia się czegoś jeszcze lepszego a nie ucieczki bo tam tragedia - co to to nie, koniom krzywda się żadna nie dzieje i mój wciąż wygląda aż za bardzo jak pączek
owszem, polityka prowadzenia stajni się zmieniła ciutkę razem z menadżerką ale koniom krzywda się nie dzieje, małymi krokami idzie do przodu

ja się przenoszę ze względu i na odległość, i na czas, i na jakość łąk jakimi dysponują mińce - w supraślu po zimie więcej chwastu niż trawy mimo kwaterowania - i na chociażby fakt że nie ma dookoła tyle betonu, zaś konia nie trzeba prowadzić przez ruchliwą szosę na wybieg - to też dla mnie istotne
właściwie od początku byłam nastawiona że do mińc się przeniosę jak tylko się otworzą i gdyby nie to, nie wyniosłabym się z supraśla tak szybko 😉
jeśli o mnie chodzi to kupę lat spędziłam w jednej stajni, posypało się to zmieniłam na inną - tam byłam przeszło półtorej roku i zmieniłam ją tylko ze względu na halę za identyczne pieniążki
wiedziałam co powstaje w mińcach i już wcześniej mówiłam nie raz, że nie traktuję tego miejsca jako docelowego, tak też się stało, we wtorek się przenosimy do jeszcze lepszych warunków
w innym wypadku zostałabym w supraślu
bo jak piszesz - wszędzie jakieś wady są, kwestia przebrania w tym co komu pasuje i z jakimi wadami jest skłonny się pogodzić na rzecz plusów - tych mińce mają zdecydowanie więcej i tak, teraz też się bardzo cieszę, że się przenoszę 😉 bo za każdym razem wchodzę w lepsze warunki dla konia i do pracy z nim 

to o czym piszesz mogłoby mieć miejsce jakbym może zaczynała epopeje chwalebne pisać na temat miejsc gdzie rzeczywiście jest źle i żal konia, by go tam wstawić
a tutaj troszkę inna bajka i kolejność rzeczy, mam nadzieję że teraz to jasne
Proti   małymi kroczkami...
25 czerwca 2009 19:40
nie ekscytuję się, bo nie mam czym i jestem bardzo spokojna.
Proti, właśnie wyczytałam, co jak co ale Twój ton troszkę znam 😉 whatever, to najmniejszy problem  :P
Proti   małymi kroczkami...
25 czerwca 2009 19:58
Aktualnie mam tyle spraw na głowie, że ostatnią rzeczą, którą się przejmuję/ekscytuję to dyskusja na forum więc tym razem źle wyczytałaś.
i wiem co to znaczy IMO, serio 😅
to dobrze  😉  :pijacy:
licze ze wstawicie jakies zdjecia -najlepiej i z suprasla i z minc. chybaze sa jakies strony www?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 czerwca 2009 21:00
minc fotki sa na projektach naszych stajni sprzed paru dni ( prace nadal sie posuwaja)

a suprasl tutaj:
http://www.suprasl.edu.pl/galeria.html
Doszły mnie słuchy że w supraślu ma sie podnieć pensjonat  🙄 coś nowego ma być w supraślu czy maja jakiś kryzys?? 🤔
cieciorka   kocioł bałkański
29 czerwca 2009 20:41
chyba 500zl z tego co sie orientowalam
żartujesz chyba  🙇
chyba że mówimy o różnych jaworinach. może tam nagla wyrosło coś nowego, ale jak pare lat temu bylam za czasów nowej włascicielki to chyba 200zł było. za 500 to nawet w warszawie mozna 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 czerwca 2009 20:46
cieciorka tak ta sama jaworina
cieciorka   kocioł bałkański
29 czerwca 2009 20:47
i jestes pewna ze 500? świat na głowie stanął 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 czerwca 2009 20:48
ritka (8-06-2009 18:43)
hej
ritka (8-06-2009 18:43)
moge wiedziec ile placicie w jaworinie za mloda?
X (8-06-2009 20:21)
500 zl miesiecznie 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
29 czerwca 2009 20:52
no to jestem pod wrażeniem 😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 czerwca 2009 21:19
chociaz wolalabym zeby bylo tak jak mowisz i ze to ja sie pomylilam albo cos  🙄
no to kto będzie w supraślu ja będę napewno z dwoma końmi od piątku 🙂
ja się jeszcze zastanawiam ale zrezygnuje z zawodów ze względu na brak czasu  🙁  ale będe jako widz  😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 czerwca 2009 16:33
kto sie wybiera 18 lipca do mińc na pokaz arabow ( i prawdopodobnie oficjalne otwarcie stajni)?


jak na razie poczatek o 11
margaritka, ja  😁
No i ja z pewnością  😉
niestety nie mogę wpaść - wyjeżdżam z końmi 12 na wakacje 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 lipca 2009 15:38
k_cian nie zartuj! w zyciu bym nie pomyslala ze sie tam pojawisz  😁

yasmine zapraszamy zapraszamy!
unicorna - a masz taki duży koniowóz?  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:
wawrek, co za problem jak masz dużo uwiązów i kółek na zewnątrz do podwiązania? nawet przy furze no problemo z zabraniem tylu na raz  😁

swoją drogą też jestem ciekawa kto będzie, no i którzy voltowi arabiarze się ze swoimi wypieszczonymi podopiecznymi pokażą
no i mam nadzieje ze tego pokazu nie będzie trzeba na arce Noego robic
tak blisko to pewnie ja wpadnę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się