Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Macał lub widział ktoś softshell Pikeur Juana z najnowszej kolekcji? Czy ona ma jakieś podszycie? Mam już jeden softshell pikeura i jest na polarze, nigdzie nie znalazłam w internecie informacji czy model Juana też taki posiada.  :kwiatek:
Kiedy będzie wyprzedaż pikeura w equishopie? 👀
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 stycznia 2019 08:52
OGŁOSZENIE !!

SIO do ogłoszeń

CIACH
DodoMod
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] publikowanie ogłoszeń w watkach do tego nie-przeznaczonych
Dziewczyny czy któraś ma może puchowy płaszcz jednej z końskich marek. Szukam czegoś ładnego, dość długiego i niezbyt drogiego (max 500 zł). Może rzuciło Wam się coś w oczy? Bo ja już odpadam (zaczęłam od szukania w niekońskich sieciówkach 😉)
armara może coś z hkm? Patrzyłaś na gnl? 🙂 pare jest  🙂
armara może coś z hkm? Patrzyłaś na gnl? 🙂 pare jest  🙂


Fakt dobry pomysł, miałam bardzo fajną jesienną kurtkę HKM przecież  🙂
Nie znalazłam wątku o skarpetach, a ten wydał mi się najbliższy pytaniu.
Poszukuję skarpet zimowych. Ciepłe, niezsuwające się i też nie uciskające za bardzo. Nie muszą być dedykowane dla jeźdźców. Ktoś ma jakieś sprawdzone 🙂?
Muchozol, poszukaj w narciarskich, z wełną merynosa są ekstra  🙂
Puma dziękuję :kwiatek:. A czy narciarskie są tylko podkolanówki? Szukałam w decathlonie wczoraj i były tylko takie 🙁.
Kupiłam jedne wełniane do saneczkarstwa dla dzieci 😁, bo to były jedyne, które wyglądały, ze spełniają moje wymagania. Ale chciałabym kupić jeszcze jakieś.
Muchozol, - linia termiczna w calzedoni 🙂
keirashara dziękuję :kwiatek:. Na stronie Calzedonii są albo domowe (miałam kiedyś w takim samym kroju i się zsuwały niemiłosiernie, a cieniuteńka gumka strasznie cisnęła), albo wyglądające na zwyczajne cienkie (po opisie też nic specjalnego) 🙁. Chyba w jakimś ich sklepie zapytam, może coś będą wiedzieć 🙂.
ja polecam z mountain warehouse. Z merino. Dziecięce są do rozm chyba 38? i są długości nie narciarskiej
olga96 dziękuję :kwiatek:. Przejrzałam i wyglądają super. Poszperam czy mają jakiś sklep u mnie w mieście albo w Wawie 🙂.
Muchozol, Mountain Warehouse jest w Outlecie na Mełgiewskiej 😉
fin dziękuję 🙂. Google też mi pokazało tam, oby były te co sobie upatrzyłam 🙂.
Ja mam jeździeckie zimowe z deca i są cudowne. Gruba skarpetkach i cienkie na łydki.
kotbury dopóki nie zrzucę nadprogramowych kilogramów to podkolanówki odpadają - za bardzo mnie cisną, a w mojej rodzinie sporo osób ma żylaki. Wolę nie ryzykować.
Kupiłam te z Mountain Warehouse z merynosów i wyglądają super 😀. W weekend test bojowy (stanie na mrozie) skarpet i bryczesów. Nie kupowałam bryczesów ponad 10 lat i zmiana na rynku jest niesamowita 😲. Jak kiedyś na szczupła sylwetkę był problem z dobraniem czegoś (najgorszy ten rzep na dole), tak teraz wzięłam właściwie pierwsze lepsze z deca w moim rozmiarze i pasują jak ulał. A jakie cieplutkie 😀.
Jakiś czas temu zadałam tu pytanie o jakość ciuchów z Premier Equine i nie dostałam odpowiedzi. Więc sprawdziłam na własne ryzyko. :P
Naprawdę bardzo polecam. Na pierwszy strzał poszła bluzka techniczna i zwykła bluza. Bluza miała kilka odstających nitek do przypalenia, ale ja takie nitki znajduję nawet w najdroższych padach, derkach czy bluzach, po prostu jestem chora na takie. Bardzo fajna, ciepła, dobrze skrojona (w końcu damska bluza, a nie worek. Jedyne co, to mogłaby być szersza w barkach.
Bluzki techniczne (teraz już dwie, bo nie mogłam się powstrzymać) są za to zajebioszcze. Wzięłam te z golfem - są cieniutkie i oddychające nie tylko z nazwy, ale wciąż trzymają ciepło w te styczniowe temperatury. Teściowa zażądała do pracy takiej samej, dobrała do tego jeszcze cienką techniczną bluzę i bezrękawnik i wszystko jest naprawdę dobrej jakości, a co najważniejsze rzeczywiście są to ubrania specjalistyczne, a nie tylko skrojone tak, żeby było wygodnie. Oddychają, trzymają ciepło, nadają się do każdej aktywności fizycznej. Już bym miała w rodzinie następne zamówienia, gdyby firma nie produkowała tylko damskiej odzieży specjalistycznej. 😀 Bardzo polecam.
Sivrite,  a jak rozmiarówka? Standardowa?
Sivrite,  a jak rozmiarówka? Standardowa?

Tak, ale sporo rzeczy ma tylko trzy rozmiary. No ale przy górze to raczej nie ma takiego znaczenia. I na mnie i na teściową i na siostrę pasują rzeczy po przełożeniu rozmiarów UE na brytyjskie (bo oni tam mają 8-16 zamiast 36-44). Spodni (jeszcze 😀) żadnych nie sprawdzałam.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 stycznia 2019 06:29
Też mam polar PE i bardzo go lubię, bardzo fajnie skrojony, ciepły. Kupiłam przypadkiem, a super się sprawdza 🙂 Ich 8 to takie 34 raczej niż 36, no i dosyć wąskie w ramionach.
Ma ktoś z Was bryczesy zimowe od True Rider? https://www.truerider.eu/kategoria/bryczesy Rozmiarówka wypada standardowo, czy brać mniejsze/większe? Polecacie ten model?
Chciałam zdać relacje z bluzy Pikeur Thia (zima 2018) kolor black.
Jest przepiękna, super ciepła i leży fantastycznie  😍 udało mi się wyrwać ostatni mały rozmiar na promce, gdyby nie dość wysoka cena to najchętniej wykupiłabym po każdym kolorze z tego modelu 



Moon   #kulistyzajebisty
22 lutego 2019 07:54
Dziewczęta, któraś się może orientuje, w którym sklepie jeździeckim znajdę największy wybór koszul konkursowych Mountain Horse?
Nie wiem czemu, jakoś te mi najbardziej podpasowały... 😉
PatrycjaSzlachecka nie ma bryczesow zimowych z tego co się orientuje, tylko legginsy  👀 ale i to i to wypada standardowo  😉
Moon możesz sprawdzić w www.horseway.pl - mają spory wybór z asortymentu Mountain Horse. Nie wiem co prawda jak z koszulami konkursowymi ale jeśli nie mają na stanie to może mogą zamówić?
Szukam cienkich skarpet/podkolanówek, coś jak Comodo, tylko żeby się nie kurczyły w praniu jak wspomniane 😉 Najchętniej tak do 30zł za parę, ale mogę dać więcej, jak będzie trzeba.
Moon   #kulistyzajebisty
04 marca 2019 09:05
keirashara, o właśnie, zastanawiałam się czy mi łydki się wydłużyły :P czy po praniu mi się skurczyły - szkoda bo są fajne i cienkie, idealne na lato.
Euro - star technical - super cienkie, śliskie, nie zmieniają koloru i nie kurczą się. Najlepsze!
Moon, - ja w dodatku uwielbiam ich wzory. Sówki i jednorożce 😍 Ale no, nie dość, że coraz krótsze, to zaczynają mi dopływ krwi odcinać, a to już większy problem 😉
avee, - dziękuję, idę szukać 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się