Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

hej🙂 ma może ktoś kod rabatowy do pegazshop?? Mógłby się nim podzielić???  ala
Czy kody GNL na 10 % działają wam na pasze??? Bo ja zawsze kupowałam z nimi i zawsze mi liczyło a wczoraj pojawiło sie ze nie obejmuje tych produktów.

w gnl wogóle jakieś promocje obejmuja pasze? to jestem w szoku, mi nigdy żaden rabat nie działą na pasze
No mi te na 10% właśnie działały ale teraz widze ze się skończyło 😉
edit żeby było smieszniej nie nalicza mi nawet mojego rabatu jako stały klient.
kiedyś ten kod działał na paszę, mieli błąd w systemie 🙂
kupiłam dzięki temu z 10 worków z 10% rabatem, dopiero jak odebrałam osobiście i zobaczyli rabat 10% i przy nim #gnl, to parę dni później już nie nabijało rabatu 🙁
edit żeby było smieszniej nie nalicza mi nawet mojego rabatu jako stały klient.

Rabat obrotowy w GNL też nie nalicza się na pasze i suplementy.
Mi w tym momencie na nic nie nalicza 😉
w gnl kupuję tylko paszę, i to nie worek miesięcznie, więc ich rabat stałego klienta mogę sobie wsadzić w d... niektóre pasze zamawiam przez internet, bo taniej jest nawet z przesyłką, ale tam rabat klienta jakoś może obejmować pasze  😤
No niestety, taka polityka sklepu... Najlepsze jest to, że 2 razy zdarzyło mi się zamówić coś z kodem #GNL na -10%, a po odbiorze w punkcie okazało się, że naliczone zostało -6% rabatu obrotowego. Cena do zapłacenia w sklepie wyższa niż na mailu... Także ten. Mam do nich 15 minut, a raczej omijam.
A ja proponowałabym Panią z Gnl-a zająć sie obsluga Klienta i przesyłkami a nie siedzeniem na revolcie!!! (Ewentualnie zaczacznijcie punktualnie przychodzic do pracy bo jak sklep pracuje od 9 a Klientowi udaje sie dodzwonić o 11 to świadczy od klepie tylko niefajne rzeczy)
No ja pasze brałam 2-3 razy do roku zapasy. Mam rodzinę w Łodzi po drodzę w sumie zawsze wpadałam i brałam. Ale tak nie miło jestem zakończona bo wcześniej nie miałam problemów. Ale na szczęście jest w Animalii spory wybór w darmowej wysyłce to się trochę gdzie indziej zamówi 😉
Będzie ktoś może robił zamówienie z Premier Equine ? Mam drobną rzecz i chętnie się przyłączę
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 stycznia 2019 09:38
Też się chętnie dołączę do zamówienia z PE :kwiatek: za 15,99 funta 😉
na FB Jarpol wyprzedaje kolekcję unicorn , derki, czapraki, derki treningowe😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
28 stycznia 2019 15:40
ja chyba robię zamówienie z PE, dawajcie na pw
w Horse-Trade zimowa wyprzedaż - 30% 🙂
Czy posiada ktoś kod rabatowy do salon koński świat.
Mam do oddania do końca stycznia kod rabatowy do equishop. Ważny do 31 stycznia...
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 stycznia 2019 05:18
Hala124, jestem zainteresowana🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 stycznia 2019 05:21
Na cordeo.pl przecenione rzeczy Anky i wiem, że wejdą derki na promocję 😅
Sklep HealthyHorse ma zimową wyprzedaż 🙂
Tylko z tym HealthyHorse to polecam upewniać się czy dany produkt faktycznie jest w ich asortymencie. Ja na swoje zamówienie czekam już 2 miesiące, o tyle dobrze że kontakt jest ok i podobno to wina producenta  😵
jest aktualnie jakiś kod do konika?
czy ktoś jest w posiadaniu kodu rabatowego do bergo? wpisałam widniejące na forum ale nic mi nie działa 🙁
czy ktoś jest w posiadaniu kodu rabatowego do bergo? wpisałam widniejące na forum ale nic mi nie działa 🙁

Ja dostałam do zakupów ulotkę z kodem zima10  i zima15. Spróbuj, może zadziała 🙂
Edit. Nie zauważyłam że ktoś już je podał 🙁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
31 stycznia 2019 07:43
Czy wchodzi wam kod #gnl? U mnie nie działa, próbowałam kilku kompilacji produktów i nie działa na żadną.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 stycznia 2019 10:15
W Crazy Horse Promocja walentynkowa:
Rudzik sprawdziłam przy produkcie jest -10% ale na końcu nie podlicza 🙁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
31 stycznia 2019 13:18
Karina, u mnie cena nie zmienia się po wpisaniu kodu i wyskakuje komunikat ze kod nie ma zastosowania do produktów w koszyku. Nie wybierałam pasz ani supli, ani przecen. Nie wiem co jest grane. Nalicza mi tylko rabat stałego klienta
u mnie u góry przy produkcje i to lizawka jest -10% ale na końcu i tak nie ma 🙁

Szukam dobrej promocji na siatki na siano oraz derki 145  :kwiatek:
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
01 lutego 2019 07:38
Kochani dostałam informacje od sklepu ze kod #gnl już nie obowiazuje
Czy dobrze widzę, że kod do PE, dołączany do zakupów, na -10 funtów przy zamówieniu powyżej 50 funtów to jest kod "ogólny"? Do 30 kwietnia działa. Wywaliłam swój poprzedni, więc nie mogę sprawdzić, ale właśnie wykorzystuję drugi i Google mi go podpowiedział. Oo Więc to chyba jest taki ogólny kod, a nie prywatny?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się