Końska Rewia Mody XIII (2019)

harja dzisiejsza cegła na gniadym maleństwie i dziadostwie, modele wyśmienite  😁 młody jest taki ładny cieply gniady, a ten drugi poszarzały ogolony



wątek zamknięty
Hekate1 jeszcze w Horse Tack mają Equestrian Stocholm.
wątek zamknięty
Mo B., oooo, rewelacja! Bardzo dziękuję! Modele wyglądają super 😀 więc może i mojemu podpasuje, bo kolor fajny 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny wiadomo kiedy będzie przeciek nowej kolekcji eskadrona?
wątek zamknięty
ciapek2010 przecieki jakieś marnej jakości na instagramie już były :/ Kolory według mnie zapowiadają się słabo (ale na jakości instagramowej ciężko stwierdzić) mają być zielony, czerwony, granat.  😕
wątek zamknięty
Ja czekam na jakiś fajny żywy kolor . Zielony I czerwony  mogą być fajne.
wątek zamknięty
Miskaa :kwiatek:
Wiadomo chociaż kiedy można się spodziewać nowej kolekcji?
wątek zamknięty
Gdzie w Pl można kupić czapraki animo?
wątek zamknięty
Widziałam kolekcje nowa, która w kwietniu wychodzi... Zieleń, bez, granat...
wątek zamknięty
I czerwień  😉 już była bardzo podobna kolekcja. Ciekawe jak wyjdzie na żywo.
[/url]
wątek zamknięty
anai, just riding?
wątek zamknięty
Puma, justriding.pl już nie ma chyba nawet polskiej strony. Ceny wyskakują tylko w euro, koszty wysyłki euro, nazwy po polsku lepiej tłumacz Google tłumaczy. Nie wiem o co chodzi z tym sklepem. Equishop miał jakieś animo, ale same starocie.
wątek zamknięty
Mało letni i kolorowy ten nowy Eskadron
wątek zamknięty
Ciężko stwierdzić czy nowa kolekcja eskadrona będzie ładna.. Ja patrząc na te słabe zdjęcia mam tylko takie skojarzenia: Zielony jak midgreen, czerwony grenadine, granat deepblue troche. Jednym słowem NUDA  😫
wątek zamknięty
A możecie wrzucic tu fotki, ci co widzieli?
wątek zamknięty
budyń, no przecież masz w poscie anil.
CS faktycznie nuda, za to kolekcja zamiast nexta będzie fajniejsza, chociaż kolory też oklepane ;-)
wątek zamknięty
Kolory prawie identyczne jak w classicu z 2017 🙄
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 stycznia 2019 23:21
Anai napisz od Equi-Fashion lub Equishop
wątek zamknięty
lusia722, dzięki. 🙂
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
30 stycznia 2019 10:57
protoniasta z tymi ochraniaczami ANKY to była jakaś wadliwa partia, wydaje mi się, że ktoś już o tym pisał. Producent zapewnia, że taka sytuacja nie powinna mieć już miejsca, a wszystkie reklamacje były z automatu uznawane, a więc to dziwne, że nie masz jeszcze odpowiedzi- może przypomnij im się...
wątek zamknięty
Orzeszkowa, przed edycją nie było 😉
wątek zamknięty
anai pisz do Just Riding wiadomość na fb nawet, część rzeczy od nich widziałam w sklepie Parcour sklep i ośrodek jeździecki - znjadziesz ich na fb
wątek zamknięty
https://instagram.com/esstockholm?utm_source=ig_profile_share&igshid=fhtvsrvxvech
Ten nowy Es stockholm nie daje mi żyć  😜 😁
Oba kolory piękne na karych. Kumulacja  😁
wątek zamknięty
anil22, - mi się za to iceblue podoba 😍 No piękny jest! Tylko ponoć turbo nietrwałe są te szmatki 🙁

Jak narazie nic z wiosennych kolekcji mnie nie porwało i nie mówi "kup mnie", uff 😉
wątek zamknięty
keirashara za taką cenę i nietrwałe? 🤔
Moj portfel też odetchnie tej wiosny  😁
wątek zamknięty
Z zimowego Eskadrona Iceblue i Darkblue są przepiękne.  😍 😍
Btw. czy kompletowałyście zestaw galowy dla koni (biały czaprak, czarne/granatowe nauszniki, ochraniacze itd.) jeśli tak to z jakiej firmy? Macie jakieś zdjęcia takiego zestawu (najbardziej bym chciała biały z granatem).
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
01 lutego 2019 09:39
Jak biały to tylko z BR, one się najłatwiej dopierają i są mega ładne  😉

EDIT: Jeszcze te z Anky piękne: http://br-konie.pl/anky-czaprak-deluxe/produkt/1797/
http://br-konie.pl/anky-czaprak-braided/produkt/2535/
wątek zamknięty
UnicornWitch, - białe polecam glossy z eskadrona, super się pierze 🙂 Ja mam też biały schockemohle, ale z różem, bo do odważnych świat należy 😁 Po 3 sezonach dalej wygląda super, wszystkie ślady się dopierają 😀
wątek zamknięty
Ja mam biały z Caballa i go wielbię. 😀

keirashara właśnie też słyszałam, że słabo z trwałością, a i tak kupiłabym wszystko. Żadna marka nie trafia do mnie tak bardzo, jak ta. I to dosłownie ze wszystkim. Kupiłabym konia tylko po to, żeby ich błagać o możliwość bycia ambasadorem. 😂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.