Cavaliada Tour 2018/2019

Pytanie nowicjusza. 😉 Czy na Cavaliadach w sklepikach można np. przymierzać jakiś sprzęt (dopasować kask, rozmiar siodła itd.), czy one są tylko wystawione do "patrzenia" i kupna?
Gillian   four letter word
18 stycznia 2019 10:05
Mierzyłam na koniu siodło Daw Mag, myślę że kwestia dogadania się ze sprzedawcą. Kaski, ubrania - można mierzyć.
Czy ktoś wie czemu w Lublinie czwartkowe ujeżdzenie wyleciało? Kupowałam bilety z uwagi na program i dziś zobaczyłam, że program zmieniono. Mega rozczarowanie.
lostak   raagaguję tylko na Domi
22 stycznia 2019 22:17
Czy ktoś wie czemu w Lublinie czwartkowe ujeżdzenie wyleciało? Kupowałam bilety z uwagi na program i dziś zobaczyłam, że program zmieniono. Mega rozczarowanie.

Ujezdzenie jest piątek i niedziela rano
Czy ktoś wchodził kiedyś na wejściowkę VIP? Mam kilka pytań  :kwiatek:
Kupiłam bilet na piątek w zasadzie na zupełnym spontanie - nie znam Lublina zupełnie, czy trudno jest dostać się z dworca pkp na teren zawodów?
To jest tuż obok 😉 Dosłownie.
3 minuty piechotką... no może 5 😉
A to super 😉 Dzięki 😉
[quote author=bera7 link=topic=102310.msg2839464#msg2839464 date=1548009181]
Czy ktoś wie czemu w Lublinie czwartkowe ujeżdzenie wyleciało? Kupowałam bilety z uwagi na program i dziś zobaczyłam, że program zmieniono. Mega rozczarowanie.

Ujezdzenie jest piątek i niedziela rano
[/quote]

Dzięki, niestety to już wiem. Kupowałam bilety miesiąc wcześniej i program był inny :/
Kupiłam bilet na piątek w zasadzie na zupełnym spontanie - nie znam Lublina zupełnie, czy trudno jest dostać się z dworca pkp na teren zawodów?


dworzec pkp jest dosłownie na przeciwko targów  😀 wystarczy wyjść z terenu dworca tak jak główne wyjscie prowadzi, jak opuścisz teren dworca to wystarczy przejść przez "główniejszą " jezdnię i jesteś na targach  🏇
Dzięki jeszcze raz 😉
Fajnie o tyle, że w takim razie nie będę musiała nigdzie błądzić po nocach bo powrót mam o 23 😉
A w piątek się ktoś wybiera do Lublina? Ja zakręcona jestem ostatnio i dopiero dzisiaj się zorientowałam, że to już w TEN weekend, więc myślę intensywnie bo jestem na miejscu i aż skoda nie iść. Niestety trochę średnio wyszło bo najbardziej mi na piątkowym wkkw zależy, a o 16:30 mam egzamin🙁 zdążyć zdążę, ale jak już się kupuje bilet to wolałabym być dłużej.
Czy będzie gdzieś można obejrzeć relację z Cavaliady w Lublinie? 🙂
Albo płatny stream http://www.live.cavaliada.pl/ albo TVP3 Lublin
Ja chyba się 'szarpnę' na streama jutro, będę miała co w pracy oglądać :P
DeJotka, dzięki! 🙂 Wykupię sobie na jutro i pojutrze stream (bo w weekend mam 3 treningi i imprezę urodzinową  😲). Zaraz zobaczę co tam w programie na 2 dni mają. 🙂
Ja będę w Lublinie w sobotę 🙂.
Czy ktoś wie, jakie są 'uprawnienia' na bilecie VIP? Mogę wejść tylko na trybunę VIP, czy jest możliwość chodzenia w inne zakamarki?
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 stycznia 2019 07:00
Z Poznania stream był bezpłatny  👀 i transmisja z WKKW nie dość, że nie na żywo, to jeszcze skrócona o cały pierwszy nawrót. Jakby to miało być płatne to bym się wkur...a.
Ja będę w Lublinie w sobotę 🙂.
Czy ktoś wie, jakie są 'uprawnienia' na bilecie VIP? Mogę wejść tylko na trybunę VIP, czy jest możliwość chodzenia w inne zakamarki?


A masz bilet na trybunę czy do loży? Bilet uprawnia na pewno do wstępu do strefy VIP (m.in. gastro, na zapleczu),a  poza tym działa jak normalny bilet tj. możesz się z nim przemieszczać po targach 🙂
Czy w tej hali jest bardzo zimno?
Dzisiaj będzie pewnie jeszcze chłodno. W kolejne dni, a już na pewno w sobotę i niedzielę powinno dać się bez problemu siedzieć bez kurtki.
armara szczerze, to nie do końca wiem - tato dostał 4 bilety, więc szkoda nie wykorzystać 😀
Wiem tyle, że jest to bilet bez stolika.
Zapewne nie uprawnia to do łażenia po backstageu, typu stajnie?
a czy przypadkiem ktoś z Was nie ma nadprogramowego biletu na sobotę po południu? Bo widzę, że już wyprzedane;(
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
31 stycznia 2019 21:43
z "zwykłym" vipem nie przejdziesz przez stajnie i rozprężalnie 😉
a czy przypadkiem ktoś z Was nie ma nadprogramowego biletu na sobotę po południu? Bo widzę, że już wyprzedane;(

mam bezpłatną wejściówkę i mogę odstąpić
LSW Już wysłałam PW :kwiatek:
Pati2012 dziękuję za informację  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
01 lutego 2019 15:53
Co prawda biegam ze stajni na halę, więc mogę mieć mylne odczucia, ale melduję, że na hali temperatura w porządku, zimno strasznie nie jest.
kto ma jeszcze wykupioną relacje? Próbuje oglądać, ale tak tnie, że się tylko wściekam  👿
pestka sprobuj na stronie tvp3 Lublin - u mnie dziala 🙂
pestka ja dlatego dzisiaj juz nie wykupilam. Co sie wczoraj nawkurzalam  to moje. 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się