wasze ulubione seriale

Nieopatrznie zaczęłam "Dom z papieru". Czy ktoś może zdradzić czy w drugiej serii wreszcie skończyli ten napad? Nie pamiętam bardziej rozciągniętego w czasie serialu, całą treść dałoby się zmieścić w połowie odcinków. Mimo wszystko dowiedziałabym się jak rozwiązali sytuację, ale jeśli to się nie skończy drugiej serii, to chyba sobie odpuszczę.
jestemzlasu, skończyli.
Cricetidae  😅 Dzięki. Czyli oglądam.
Chyba nawet ten drugi sezon bardziej mi się podobał, ale zgadzam się, dałoby się to zrobić w jeden sezon 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 stycznia 2019 14:21
Ja ruszyłam Sex Education i w ogóle do mnie nie przemawia 🙄
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 stycznia 2019 15:16
A my zaczęliśmy i się zaśmiewamy do rozpuku.
A ja oglądam Real Detective - serial dokumentalny o zbrodniach różnych i osobach, ktore prowadziły śledztwa, wciągnął mnie.

Obejrzę chyba potem to Sex Education z ciekawosci, skoro tyle osób pisze o tym serialu.
My obejrzeliśmy 1 i 2 sezon “The Sinner” na Netflixie, tyle że brytyjskim. Jest trochę różnic  w poszczególnych krajach między Netflixową biblioteką, dostępnością tłumaczeń oraz czasem premier.
Ja np. nie mam Black List i paru innych seriali o których piszecie 🙁.


Faktycznie, u nas drugiego sezonu nie ma.  Z tymi różnicami zetknęłam się w Hiszpanii. Jechałam z nastawieniem, że będę kontynuować jakiś serial zaczęty w Polsce, ale kicha wyszła z tych planów.

Myślalam, że ten Neflix w hotelu w Hiszpanii to był jakiś wyjątek, ale odkryłam, że chyba powoli robi się standardem, jak wi-fi.  Robiliśmy właśnie rezerwacje w hotelach/domach w Australli i większość miała w ofercie Netflixa.   
Skończyliśmy Sex Education, zaczepiste 😀 Polecam i ja.
jestem na 7 odc The Rookie - taaaaaaaaki naciagany, ale lekko sie oglada. Zaczelam tez Yummy Mummies i tutaj nie wiem czy mam sie smiac czy plakac - polecam wszystkim ktorzy chca zobaczyc jak zyja totalne kosmitki  😜 A potem zabieram sie za 3 sezon This is us i 1wszy Million little things w podobnym klimacie  😍
Mi się podobał Sex Education, rzadko kiedy śmieję się na głos na filmach  😀 Z Netflixowych produkcji polecam jeszcze Pachnidło.
A True Detective 3 sezon oglądacie?
Proszę o rekomendacje.  :kwiatek:  Przede mną dużo czasu w samolocie i jakiś serial bym chciala ściągnąć, który pomoże mi czas zabić, więc żadne ambitne z przemyślaniami w rachubę nie wchodzą. Miałam kilka pomysłów (TY, dalszy ciąg Homeland, Orange is the New Black), ale spaliły się, bo nie wszystko daje się ściagnąć. 

Jakieś pomysły? Z Netflixa, bo tylko Netlixa mam.      :kwiatek:
trusia, - jakieś gatunki? 🙂
W sumie wszystko jedno, byle nie komedia i “dziwadło” typu ten niemiecki serial o chłopcu, co w czasie się przeniósł (nie pamiętam, jaki to był tytuł)

Na pierwszym miejscu sensacyjne/thrillery, byle nie o katastrofie lotniczej, bo w samolocie źle to zniosę  😉
trusia A oglądałaś Safe? Bo to taki zagadkowy-thrillerowy, ale niezbyt ambitny, lekko się ogląda, myślę że dobry na długi lot. 
Tak, oglądałam.

Oglądałam Modliszkę, Ozark, Body Guard, Bloodline, Most (ten skandynawski), Narcos, Dom z Papieru przerwałam, w ogóle mi się nie podobał. Reszty nie pamiętam.    

Przypomniałam sobie ten niemiecki - Dark.

edit:
c.d. obejrzanych: Peaky Blinders, Broadchurch, Marcella, Schody.
Mindhunter, Unabomber,
Good Wife, Suits
Polecam The Killing i The 100.
tereska, dzięki. W domu sprawdzę, czy da się ściągnąć.  :kwiatek:

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, chętnie skorzystam, bo długo będę w tych samolotach.  :kwiatek:
tereska The 100 też mi się podobalo, ale nie wiem czy nie podpadnie trusi pod "dziwadło"  😉

Mnie Dom z papieru wciągnął bardzo. Podobno ma być 3 sezon na jesieni?

Safe, Homeland (szczególnie pierwsze sezony), Mindhunter, Manhunt: Unabomber... te mi się podobały 😉
trusia, - Mindhunter (ale to trochę cięższy), z lekkich to może Sons of Anarchy?
Dzięki za sugestie. Mindhunter i Unabomer widzialam, tylko zapomnialam, że widziałam.  🙂   Dopisuję do sprawdzenia Sons of Anarchy.

Nawiązując do seriali opartych na prawdziwych wydarzeniach. Oglądam drugi sezon American Crime Story. Mocne.  Pierwszy był o O.J. Simposnie, ten jest o zabójstwie Versace.  I nie tylko Versace, bo jak się okazuje (ja nie wiedziałam), Versace nie był jedną ofiarą tego sprawcy.   

Nie wiecie może, dlaczego niektóre seriale mają opcję ściągnięcia, a inne nie?
Sons of Anarchy zdecydowanie polecam. 😍
Obejrzałam właśnie oba sezony 'Opowieść podręcznej' i muszę przyznać, że się wkręciłam 😀 Ma być w tym roku 3. sezon. Przed rozpoczęciem oglądania przeczytałam książkę, bo lubię zachować tą kolejność (jakoś łatwiej mi się wkręcić w serial, nawet jak wiernie odwzorowuje akcję w książce niż w książkę, kiedy już oglądałam film/serial) i przyznam, że faktycznie to jeden z tych przypadków, kiedy książka zdaje się... gorsza? Tzn może nawet nie gorsza, bo jednak autorka wymyśliła tą rzeczywistość, fabułę etc ale dla mnie było jednak zbyt wiele niedokończonych wątków, zbyt wiele znaków zapytania. Ciekawy świat, który został tylko muśnięty. Czułam niedosyt.

Szukam teraz czegoś innego do oglądania, wprawdzie został mi jeszcze do obejrzenia jeden sezon Orange is the new black ale chyba obejrzę najpierw Tabu, bo mnie zaintrygował. A potem może Sex Education bo też zawiesiłam na chwilę oko, a skoro piszecie, że można się pośmiać to może będzie to jakaś dobra odmiana 😀
vanille, a Orange is the new black jak oceniasz? Bo chyba to będzie następne do obejrzenia.
A Sex Education właśnie kończymy i spoko, taki luźny do wieczornego winka 😉
Cricetidae, nie jest to nic szczególnie ambitnego ale przyznam, że ja się wkręciłam. Większość postaci jest bardzo barwna i bardzo charakterystyczna, w mojej opinii większość aktorek - bo są tam jednak głównie kobitki - jest naprawdę bezbłędnie dobranych (swoją drogą przynajmniej dwie aktorki z tej stawki są też w 'Opowieści Podręcznej' co mnie niezmiernie ucieszyło). Całość jest osadzona w kontekście żeńskiego więzienia, więc już z tego powodu dla mnie to było ciekawe, fabuła również trzyma się kupy i co chwile wyskakuje coś nowego. Jest wszystkiego po trochu - trochę śmiechu, trochę smutku, trochę stresu i nerwów. Jak zaczęłam oglądać to miałam dużo wolnego, więc naprawdę ciurkiem mi pękło kilka sezonów, ostatniego tylko nie dokończyłam. Ja polecam
trusia dlugodystansowce maja zawsze filmy i seriale do ogladania, takze nawet jak nie uda Ci sie nic sciagnac to sie nie martw. Zawsze cos fajnego maja.

Dla mnie Orange po kilku odcinkach byl zbyt oblesny 🙂 A co myslicie o Ty?
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 lutego 2019 08:16
Nerechta skończyłam You w dwa dni. Koleżanka mi poleciła i no mi się bardzo podobał. Niektóre decyzje bohaterów i to co nimi kieruję dość dziwne i kontrowersyjne, może trochę przerysowane. Nie mniej jednak bardzo fajny.

Obejrzałam też w końcu 3 sezon Riverdale i no jak 1 i 2 to jeszcze był w sumie okej, tak ten to no nieźle popłynęli...

Jeśli komuś podoba się Orange is the new black to ja polecam za to Wentworth więzienie dla kobiet dla mnie o niebo lepszy bo orange mi totalnie nie przypadło jakoś.
Muszę też się zabrać za skończenie Glow  😍
W wakacje za to przeleciałam calutkie Pretty Little Liars i mi też się podobał, choć końcowe sezony już na nie bardziej.
Kastorkowa napiszesz mi proszę, jak skończył się PLL? Bo za nic nie mogę sobie przypomnieć, gdzie skończyłam to oglądać, a straciłam wszystko z dysku, więc już się nie dowiem, a drugi raz przez te głupoty mi się nie chce przedzierać. 🤣
nerechta, tak, to prawda. Dla mnie też momentami był obleśny. Najbardziej w sumie nie lubię głównej bohaterki i jej 'dziewczyny' 😀 . Za to bardzo lubiłam wątek Rudej (i jej boski akcent 😀 ), Szalonookiej i bandy czarnoskórych osadzonych i w sumie dla nich to oglądałam 😀 Moja ulubiona aktorka z bandy, taka drobna, która pracowała w bibliotece, jak się okazało gra też w Opowieści Podręcznej. Bardzo mnie to ucieszyło
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się