Konie czystej krwi arabskiej

Odnośnie potomstwa Donnera.

Ogier Belldon 2014, 155 cm, gniady? ( Donner, Belleza po Piaff), kariera wyścigowa 2017-2018 plus zaczął startować w rajdach, Mistrz Polski Koni 4 Letnich w Rajdach 2018. Poniżej zdjęcia autorstwa Marta Wałach - Walach Art z MPMK. Inny syn Donnera Duero prawdopodobnie w tym sezonie zacznie również karierę rajdowa, ukończył pozytywnie 1 sezon wyścigowy.
Marengo, oprócz Belldona (piękny koń, ciemnogniady, ale możliwe, że brat Twojego w kwestii problemów papierologicznych :P) jest jeszcze Pagani, Duero i Dominer. Siostra Duero i Dominera - D'Amma biega rajdy w Emiratach, tak jak kilka sztuk potomstwa Etona, a nie ma ich jakoś od groma, więc bardzo duży ich procent. Duero widziałam, że był na sprzedaż i chyba się sprzedał, bo już go nie ma. Pagani aktualnie wisi w ogłoszeniach. Jeśli do Pana Szpara masz blisko, to nic, tylko na zawody jeździć z Twoim nowym nabytkiem. 🙂
Duero w I sezonie życia na wyścigach był pokazywany... no taki "wesoły" konik  😉  Ogólnie te konie są raczej "do przodu" ,żeby nie powiedzieć pullerki ,ale trzymamy kciuki..powodzenia...  :kwiatek:
Marengo Przepiękny! 😀
Ja mam fotki Agilastego sprzed dwóch tygodni. Ostatnio nie miałam czasu go odwiedzać zbytnio ale mam nadzieję, że się to niedługo zmieni. Ogólnie zaczęliśmy się lepiej dogadywać i jak trochę zluzuje mi się w pracy i przebrnę przez sesję spróbujemy sił pod siodłem  🏇



Wielka parówka...  😁
dairoxroxi ślicznie...ale jedzenia to mu nie żałujesz  🤣  :kwiatek:
RatinaZ kurczę od rana do wieczora jest na dworze i dostaje tylko 2x dziennie siano  👀
Dairoxroxi, śliczny zimowy potwór. 😀

To może i ja swojego niedźwiedzia zimowego wrzucę. Trochę się chłopak rozszalał tamtego dnia. :P







Sivrite swietnie wygląda 🙂
Sivrite swietnie wygląda 🙂

Dzięki! Trochę nerwów zjadłam na próbie odchudzania, a i tak ksywa Bąbel nadal pasuje jak ulał. 😀 Niech już się skończy ta gruda, to pójdzie w obroty. Gruby, się na pewno szczęśliwy w swojej... czwartej stajni. 😀
Ależ te araby świetnie wykorzystują pasze  🤣Piękne te wasze koniki.
Sivrite super fryz mu zrobiłaś, pasuje mu 🙂
Ależ te araby świetnie wykorzystują pasze  🤣Piękne te wasze koniki.
Sivrite super fryz mu zrobiłaś, pasuje mu 🙂

Mam wrażenie, że pasował o wiele lepiej, jak był szczuplejszy. Wtedy dawał efekt wielkiej szyi, ale bez przeginki. Na grubasie wygląda, jakbym mu skróciła szyję o połowę. 😀

Nooo, wykorzystuje. Ale tak naprawdę to dopiero teraz, po roku, przestał jeść "na zaś". Pamiętliwy jest, skubaniec. W boksie siatka, ale na padoku balot, więc bardzo szybko łapał kilogramy. Teraz się trochę uspokoił i już potrafi się oderwać, żeby się pobawić czy po prostu postać i się ponudzić. Wcześniej nie było możliwości, żarcie non stop, z krótkimi przerwami na bieganie jak głupek.
Z dodatków dostaje tylko ziółka na puchnięcie i witaminy. Nawet z wysłodków zrezygnowałam... No bo widać, jak jest. 😀
Spoko, zaraz wiosna (mam nadzieję 🙄 ) to będzie miał z czego gubić i rzeźbić  😉
Zazdrość mnie zżera, bo ja mam niestety przeciwnie z moim koniem, muszę  non stop kombinować żeby nie wyglądal jak szkielet.
Pozdrawiamy styczniowi 😉


Spoko, zaraz wiosna (mam nadzieję 🙄 ) to będzie miał z czego gubić i rzeźbić  😉
Zazdrość mnie zżera, bo ja mam niestety przeciwnie z moim koniem, muszę  non stop kombinować żeby nie wyglądal jak szkielet.

Nie wiem, czy jest czego zazdrościć. Ja nie mam już z czego odjąć. 😀 Ale możemy obie zazdrościć właścicielom, którzy karmią sianem i owsem i mają konie w idealnej kondycji. 😀

Ogurek
, gratulacje!
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
31 stycznia 2019 19:20
Ogurek cóż się urodziło i po czym? 🙂
Kocham wszystkie piękne źrebaki  😍 gratulacje  😅
Ogurek cóż się urodziło i po czym? 🙂
klaczka od Emli, nie pamiętam po czym
zgroza, wątek na 4 stronie


Chciałam się pochwalić, że zajęliśmy z Cynobrem III miejsce w Rankingu Ujeżdżenia w kategorii Senior Open za sezon 2018  🏇
Wierzcie w swoje araby 🙂
Epikea, gratulacje!!!
W „M” wyźrebienia już z górki, od wczoraj 5😲 dla klaczek, na ostatni poród jeszcze czekamy. Jeździecko ostatnie dwa lata w plecy.
To może jakaś fotka na ożywienie?
Jany jakie cudeńko  😍 😍 😍 ogromne gratulację ... niech rośnie zdrowo i wrzucaj zdjęcia jak najczęściej  🙂
majek   zwykle sobie żartuję
18 marca 2019 10:51
Piekne te wasze malenstwa ...
Ja niestety nie mam dobrych wiesci, jakos sie nie moge zebrac na dopisanie sie do watku in memorian. Zaraz zrobie to tez.

W czwartek musialam pozegnac mojego konia. Esent tym roku obchodzilby 24 urodziny.


I mam pytanie techniczne: czy do Polish Jockey Club mam wyslac jakies potwierdzenie eutanazji? Mailem wystarczy? Czy paszport musze tez wysylac poczta?
Współczucia,trzymaj się cieplutko :przytul:...znałam Esenta jak był jeszcze w Łodzi,wspaniały to był koń  😕
Kiedy wiosna uderzy zbyt mocno  🏇 😂


Aktualizacje na stronie, to odkopię wątek
https://marabians.pl/index2.php?option=news&lang=pl
Wiecie coś o stajni w Annopolu??  🏇
wątek arabski przez miesiąc nieaktywny???
Halo halo jak Wasze arabiszcza? Wiosna już w pełni, uderza go głowy 😉
A no wiosna, wiosna... Nam to się nawet schudnąć już udało z tej okazji, to się pochwalimy, że przestaliśmy się toczyć. 😀





Sport Pony w odrastającej grzywie, nie ma co.
haha widzę pewne podobieństwo w sportowej grzywie 8)
i promocja w PE 😉 ja nawet komplet upolowałam
haha widzę pewne podobieństwo w sportowej grzywie 8)
i promocja w PE 😉 ja nawet komplet upolowałam

Sportowa grzywa tylko ze względu na odrastanie z irokeza, nie cierpię jej i staram się oglądać tylko z góry lub lewego profilu. :P
Też mam komplet! Ale tyły zakładam tylko na skoki. On ogólnie bardzo szeroko nosi tyły, więc żeby o coś nimi walnąć, to musiałby się naprawdę postarać. Na spacery, mniejsze skoki i treningi płaskie wystarczają mu w zupełności przody.
Takim małym offtopem... Kij tam ich ochraniacze, ale ich koszulki termoaktywne...! Moje loff.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się