Pogoda - Niepogoda -Aktualności

Seksta   brumby drover !
23 czerwca 2009 19:25
u mnie w sumie teraz ladnie.....mega slonce ale wieje tak,ze glowy urywa wiec przynajmniej jest czym oddychac 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 czerwca 2009 19:38
U mnie już grzmi 😅 (wiem dziwna jestem 😉 ) i niestety pada.
Ale pioruny są takie piękne! 😜
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 czerwca 2009 20:11
u mnie galezie lataja (mieszkam w bloku na 1 pietrze)  😁 otworzylam sobie okno i jestem happy  😜 dobrze, ze mamy hale
U mnie też leje, rozpogodziło się na godzinę i znowu burza. A wie ktoś może kiedy przejdzie ta nieszczęsna pogoda?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
24 czerwca 2009 18:32
O kurcze! Jak przez poprzednie dni nie było tak źle, bo co prawda padało, ale nie było jakiejś wielkiej ulewy, to teraz jest taka burza, że jak zagrzmi to normalnie siedząc na krześle czuje ten wstrząs (nie wiem jak to nazwać:P)  😲
Teraz mają być 2 dni kolejnych burz na Dolnym Śląsku :/ W tej chwili nie pada, ale jest tak wilgotno jak w tropikach, hehe.
Graba.   je ne sais pas
24 czerwca 2009 18:41
U mnie pięknie. Słoneczko i chłodny wiaterek. Czuć lato! 😅
u nas upaly i to doslownie :/
detroit, usa...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
25 czerwca 2009 14:38
U mnie jest straaaaasznie duszno, no i mają być burze z gradobiciem  🤔
Przed chwila przeszlo u nas takie gradobicie jakego jeszcze niewidzialam  🤔
Pilki pingpongowe i jajka strzelaly z gory z predkoscia swiatla!!! ja pierdziele co sie dzieje...
A teraz slonkowychodzi powoli - normalnie wariactwo....
Iniestety straty - szyba w aucie poszla sie **** :/
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
25 czerwca 2009 16:00
smerfi, a skąd jesteś? U nas też zapowiadają gradobicie, na razie co jakiś czas świeci słońce, jest duszno i jest tak okropnie wilgotno.. łee...  Jakby chociaż jakiś wiaterek był... Kiedy ta pogoda się poprawi! 😕
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 czerwca 2009 17:02
U mnie właśnie ściana deszczu na przemian z grzmotami i czarną jak sadza chmurą idącą od strony warszawy...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
25 czerwca 2009 17:16
Noo, to ponarzekałam sobie... Tak jak u Notarialnej, ściana deszczu, błyskawice, grzmoty... I tak jest duszno....
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
25 czerwca 2009 17:18
A u mnie pogoda nie moze sie zdecydować. Rano padało, jest strasznie duszno, a od 12 raz słońce, raz deszcz i tak co 5 minut. Mieliśmy też 3 minutową ulewę, bo te 5 minutówki to takie jakby chciało, ale nie mogło.
kolejna ulewa i burzysko a dzionek byl taki piękny....przynajmniej rzodkiewki mi dobrze rosną
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 czerwca 2009 17:52
Przyznam szczerze, ze chyba dawno nie było nad nasza Polską takiej kosmicznej pogody 😁
Ja już mam powoli dosyć tej pogody. Znowu zaczyna padać  🙄  A ja nic tylko latam od wczoraj ze ścierką bo okno mi przecieka  😁 Chyba czas je wymienić  🤣
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
25 czerwca 2009 18:24
kolejna ulewa i burzysko a dzionek byl taki piękny....przynajmniej rzodkiewki mi dobrze rosną

😁 U mnie były takie piękne czereśnie... no i popękały od tego deszczu  😀
Moon   #kulistyzajebisty
25 czerwca 2009 18:46
Nieech ktoś zaczaruje podogę i zapoda jakieś słonko nad pomorzeeee  🙄

Jeden dzień ciepły i co dziś? Kurna rano ulewa jakby ktoś z konewki sikał...
To już zaczyna być nuuudneee... 🙁
Po południu duchota, potem zaczęło grzmieć i na końcu taka ulewa że po chodniku można pływać. Piękne lato  🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 czerwca 2009 19:40
Oto co się działo przez 45 minut nad moim osiedlem:
niewidzialna ja z zachodniej Ukrainy czyli z Chelma 🙂


Notarialna chyba rozpoznaje - to rodzina tych kulek co u mnie lataly 🙂
Lubię burzę ale... dziś piorun walnął w blok. Mój blok. Pierwszy raz widziałam jak budynek się świeci. Po chwili, żebym nie czuła się tak wyróżniona, walnęło w sąsiedni.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 czerwca 2009 20:07
Ciekawa jestem co spowodowało takie a nie inne warunki pogodowe,wiem,ze te fronty itd ale tak naprawde dawno nie było.
Dzisiaj zapowiadali deszcz,a odziwo było ładnie tzn rano troche pokropiło,a pozniej słoneczko i cieplutko.Nagle w to slonce luneło i była tecza 😀
a pozniej znow ladnie-w koncu.Ciekawe jak długo... 🙄bo mnie to juz tez wkurza jak chyba wszystkich.
Proti   małymi kroczkami...
25 czerwca 2009 20:11
U nas nawet pszczoły są wściekłe na pogodę, właścicielka pasieki powiedziała, że hoduje je od 50 lat, a nigdy się tak nie zachowywały....
A ja sie boję, błyska tak strasznie koło mojego domu :/  I ulewa potworna! A cały dzień było tak cieplutko i ładnie...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
25 czerwca 2009 21:10
Branka, nawet nie mów! Wczoraj ta okropna burza od Ciebie do nas przyszła!  🤬  😁
Jak tam podkarpacie?? koniec swiata tam dzisiaj byl  😲
ee u mnie nie było żadnego końca świata 😉

normalnie lało/nie lało/ słońce/ znowu lało/ pogrzmiało itd itp :]

A dziś rano niezła lampa ale już się psuje..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się