Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

macbeth, niestety tak. Myślałam właśnie, że jak zlecę zapłatę przez PayPal to będzie po problemie..

konieAMI, nie wiedziałam, że można podpiąć kartę bez CVC do PayPal, ale zaraz spróbuję to zrobić!

edit: karta podpięta do PayPal musi mieć CVC kod..
gllosia, a Revolut? 🙂 Ja mam i sobie chwalę 🙂
Pierwsze słyszę 🤣 Ale zaraz sobie wygoogluję  😉
Revolut jest super.
gllosia, a to polecam - apka z wirtualną kartą kredytową (można też zamówić fizyczną). Doładowujesz jak pre-paid, w każdej chwili możesz zablokować/usunąć/stworzyć nową kartę. Ja sobie chwalę 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lutego 2019 23:48
A nie możesz tej polskiej podpiąć pod PayPal?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 lutego 2019 15:51
Ale na Paypala też można przelewać, ja przez jakiś czas w ogóle nie miałam karty podpiętej do PP, no chyba że coś się zmieniło
Na pewno można podpiąć konto bezpośrednio, nawet jeżeli nie ma się do niego karty. Ja tak mam podpięte polskie konto od dawna i działa bez zarzutu :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2019 15:44
Jeśli pójdę do salonu Playa to wydrukują mi wszystkie faktury za ten rok, które zapłaciłam ?
Powinni. Możesz też zadzwonić na infolinię, wyślą je mailem lub pocztą.
desire   Druhu nieoceniony...
06 lutego 2019 13:10
czy ktoś zna mechanizmy paypal i byłby w stanie mi pomóc?
mam konto doładowane (zł) i oczekującą transakcje(ale w euro..), no i.. nie wiem co dalej i jak doprowadzić transakcje do skutku.  😡 😡
majek   zwykle sobie żartuję
06 lutego 2019 13:50
oczekujaca?

Tzn z przesunieta platnoscia (na np za dwa tygodnie, ale chcialabys teraz wyslac?)?
To klikasz te transakcje i wciskasz `zaplac teraz` (pay now)

Ewentualnie czekasz sobie az sie samo zaplaci, wtedy , kiedy mialo.
desire   Druhu nieoceniony...
06 lutego 2019 14:46
majek, to miało sie już wczoraj zapłacić, ale z karty nie potrafiło ściągnąć.. i wisi dalej.  😁
jakoś sobie poradziłam, zapłacone i program śmiga, a to sobie wisi.  🙄
majek   zwykle sobie żartuję
06 lutego 2019 14:57
to podejrzewam, ze zaplacilas wlasnie z ta przesunieta platnoscia. Tzn zamawiasz cos, paypal placi, ale sciaga z twojego konta dopiero po jakims czasie.
Ja bym wyluzowala i zobaczyla, co bedzie.
Ewentualnie mozesz do paypala zadzwonic, oni sa bardzo cierpliwi i mi zawsze pomagali w ciezkich momentach.
desire   Druhu nieoceniony...
06 lutego 2019 15:00
majek, dzięki! :kwiatek:
Czy grożą mi jakieś sankcje za nieważny dowód?  😉
Tak. Grzywna nawet do 5.000 zł.
PIT-y głupie pytanie, ale może ktoś bardziej obeznany mi wytłumaczy: pierwszy raz chcę odliczyć internet, mam faktury i dowody wpłaty ja to mam od razu załączyć do PITa czy dopiero jak ktoś mnie wezwie na jakieś wyjaśnienia czy coś  👀
No i na fakturze mam wyszczególnione ile konkretnie kwoty z faktury jest za internet (całość faktury jest z TV) więc zgodnie z tym co wyczytałam policzyłam sam internet, ale dowody przelewów mam za całą kwotę faktury i tu nie wiem czy to przejdzie... Play twierdzi, że wydrukowana forma e-faktury to wszystko co mogę od nich dostać 🙂
[quote author=Cień na śniegu link=topic=20.msg2843660#msg2843660 date=1549472782]
Tak. Grzywna nawet do 5.000 zł.
[/quote]

O matko  😲 A ja przechodziłam 1,5 miesiąca z nieważnym nic nie wiedząc. Aktualnie dalej mam nieważny, bo czekam na nowy.
Idril nie dołączasz faktur do PIT- u. Jeżeli US cię wezwie, to wtedy przedstawiasz faktury i możesz wytłumaczyć co i jak. 

Kaarina dopóki cię policja nie wylegitymuje, to nie masz się czego obawiać  😉 A jeżeli czekasz na nowy dowód, to w razie czego możesz się wytłumaczyć.
[quote author=Cień na śniegu link=topic=20.msg2843660#msg2843660 date=1549472782]
Tak. Grzywna nawet do 5.000 zł.


O matko  😲 A ja przechodziłam 1,5 miesiąca z nieważnym nic nie wiedząc. Aktualnie dalej mam nieważny, bo czekam na nowy.

[/quote]
Spokojnie, to raczej martwy przepis. Ja swój pierwszy dowód wyrobiłam po 20-tym roku życia, wcześniej jechałam na paszporcie.
Cień na śniegu dziękuję  :kwiatek:
espana gorzej jak paszport też nieważny 😀
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
12 lutego 2019 18:09
Czy ktoś wie jak skończyła się akcja ratunkowa dla chłopca, który wpadł do 100 metrowej studni w Hiszpanii? Mówili o tym w styczniu przez kilka dni a teraz cisza.
Czy ktoś wie jak skończyła się akcja ratunkowa dla chłopca, który wpadł do 100 metrowej studni w Hiszpanii? Mówili o tym w styczniu przez kilka dni a teraz cisza.

znaleziono jego zwłoki
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 lutego 2019 23:48
TRATATA- Nie było szans, żeby tyle czasu dziecko przeżyło bez jedzenia i picia. Ale czytałam, że rodzice chłopca rok czy dwa lata wcześniej stracili nagle inne dziecko.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
13 lutego 2019 07:09
Niestety podejrzewałam, że finał tej akcji będzie smutny bo jednak to zbyt wiele czasu upłynęło.
Ten świat jest porypany, jedni rodzice tragicznie tracą ukochane dziecko albo latami się o nie starają a drudzy rzucają dzieckiem o chodnik, zakopują w ogródku albo wrzucają do kanalizacji. Od kiedy zostałam matką to wk... mnie to jeszcze bardziej niż kiedyś.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 lutego 2019 23:22
Fakt, życie  jest niesprawiedliwe.
Gdzie mogę zgłosić spam smsowy z kasyna, jeżeli nie usuną mojego numeru z bazy?
UOKiK?

madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 lutego 2019 12:59
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się