Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Wielkopolska -zęby Monika Olejniczak. Wiertło ma petarda. Szybko i dokladnie.
lillid, najlepsza Agata Kamionka
darolga

Napisałam Ci PW
Wysłany przez: Burza
lillid, najlepsza Agata Kamionka


:kwiatek: już wyśledziłam dr. Kamionkę i nawet zdążyłam się umówić🙂
POMORSKIE, Jakie opinie macie na temat pana Huberta Bojek bodajże z Sierakowic? Osoby korzystające z usług jak z umawianiem się, terminami?  :kwiatek: z racji mieszkania teraz z końmi na zadu... mało który wet z trójmiasta chce do Nas przyjechać...
WIELKOPOLSKA - dr Bartosz Antczak - 577 997 727. Polecam z całą pewnością, specjalista ortopeda. Głownie zajmuje się ortopedią, medycyną sportową, zęby ale również praktyka w terenie no i nagłe przypadki. Polecam, w końcu mam pełną diagnozę u mojej klaczy. :kwiatek:
Śląsk, Małopolska HELP!

Poszukuję kompetentnego weta, który zrobi dobre rtg/usg nogi i zlokalizuje powód, przez który moja kobyła lekko znaczy.
Wiem, że polecacie dr Golonkę, ale może jest ktoś równie polecany, a bardziej, szybciej dostępny??
olgen a dr Henklewski? Bardzo polecany ortopeda. Z tego co się orientuję to często bywa na śląsku. Może akurat wstrzelisz się w termin 🙂 Ja ze swojej strony bardzo polecam.
A jeśli zależy Ci na czasie to może dr Szymon Gracka? Ostatnio korzystałam z jego usług przy opuchliźnie przedniej nogi. Szybko dojechał i bardzo rzeczowo podszedł do tematu.
olgen   może Michał Kornaszewski
Henklewski oprócz tego, że bardzo dobry ortopeda, to i z dotarciem nie ma problemu. Jak się umówi, tak przyjedzie.
Za to o Szymonie Gracka nie mam dobrych opinii, przynajmniej w dziale ortopedii.
Również bardzo polecam doktora Henklewskiego. Oddzwania, przyjeżdża punktualnie na umówioną wizytę, wiedza ogromna i przede wszystkim chęć dzielenia się tą wiedzą  😍 Podczas wykonywania danego zabiegu cały czas mówi co robi, co widzi, co to może oznaczać itp. I utrzymuje potem kontakt, interesuje się pacjentem po wizycie.
olgen, Polecam dr Henklewskiego, aczkolwiek jak dla mnie dużo bierze, ale często jest na Śląsku.
Nie licząc Golonki to polecam dr Grackę - jestem bardzo zadowolona również jeśli chodzi o ortopedie.

rox, dlaczego nie masz dobrych opinii? Może być na priv.
Również bardzo polecam doktora Henklewskiego. Oddzwania, przyjeżdża punktualnie na umówioną wizytę, wiedza ogromna i przede wszystkim chęć dzielenia się tą wiedzą  😍 Podczas wykonywania danego zabiegu cały czas mówi co robi, co widzi, co to może oznaczać itp. I utrzymuje potem kontakt, interesuje się pacjentem po wizycie.


Oo właśnie! Nigdy nie zapomnę mojego zdziwienia (pozytywnego oczywiście) jak doktor sam z siebie zadzwonił i spytał jak się czuje mój koń, jak idzie rehabilitacja i czy wszystko jest w porządku.  🙂

rox jakby Ci się chciało to mi też możesz skrobnąć na pw, zawsze to dodatkowa wiedza na co zwrócić uwagę  :kwiatek:
megi007, o to to, właśnie! I w trakcie badania, np przy próbach znieczuleniowych też pyta się właściciela czy wg niego jest jakakolwiek poprawa czy nie. To jest mega fajne.
Ja z doktorem mam kontakt cały czas, był u nas ostatnio w wakacje, ale relację filmową i zdjęciową dostaje cały czas. I to sam kazał wysyłać. Zawsze odpisze i wyrazi opinie.
Konia miałam w stanie ciężkim i jak mi coś nie dawało spokoju, pisałam smsa o dziwnych, późnych godzinach (nawet nie licząc na odpowiedź tego samego dnia), to zawsze dzwonił sam o jeszcze bardziej nieludzkim czasie i wszystko tłumaczył  :kwiatek:
No i jako jedyny dał szansę na dalszy żywot mojego konia, za co jestem bardzo wdzięczna..

W okolicach masz jeszcze dr Kalinowskiego, którego uwielbiam ponad wszystko, robił mi konie 6 lat non stop. Niestety do znaczącego konia na pewno nie przyjedzie na cito  😁 Ciężki typ do umówienia się, ale też wiem jak wygląda jego żywot, bo trochę z nim jeździłam. Zaczynaliśmy świtkiem rankiem w Żywcu, kończyliśmy o 2 w nocy za Częstochową. Także nie można mieć mu za złe  😁

Blondek, Melanie, , Podeślę info na pw  😉
Dzięki serdeczne  :kwiatek:

A czy miał ktoś styczność dr Łukasz Gątkiewicz?? Słyszałam, że specjalista od kulawizn, ale znam tylko jedną dobrą opinię nic więcej  🤔
olgen, niestety też ja  😁 Polecam bardzo. Umawia się szybko, przyjeżdża na czas, bardzo rzeczowy. Mocno siedzi w temacie szyi/pleców. Robi świetne USG.
Witam, miał ktoś do czynienia z dr Grunwaldem z Wielkopolski ?? Jakie wrażenia ? Może opisywał u kogoś źrebaka ( araba/anglika) ?
Witam

Planuję zakup konia sportowego. Dokonaliśmy wstępnego wyboru koni i tak 1 koń jest w województwie zachodniopomorskim, 2 w Wielkopolsce.
Czy możecie polecić godnego zaufania weta do kompleksowego badania kupno-sprzedaż w tych regionach?

pozdrawiam

Bernard
Zachpom: Paulina Landsberg www.leczeniekoni.com.pl
desire   Druhu nieoceniony...
05 lutego 2019 11:00


W okolicach masz jeszcze dr Kalinowskiego, którego uwielbiam ponad wszystko, robił mi konie 6 lat non stop. Niestety do znaczącego konia na pewno nie przyjedzie na cito  😁 Ciężki typ do umówienia się, ale też wiem jak wygląda jego żywot, bo trochę z nim jeździłam. Zaczynaliśmy świtkiem rankiem w Żywcu, kończyliśmy o 2 w nocy za Częstochową. Także nie można mieć mu za złe  😁


Ja znowu nie polecam, zbyt długo się czeka i ostatnio coś z diagnozami nie tak.. 🙁 
u nas wyszły takie kwiatki, że sie odechciało. 😉 jak coś to mogę napisać na pw.
Witam
...
i tak 1 koń jest w województwie zachodniopomorskim, 2 w Wielkopolsce.
....
w tych regionach?


Wielkopolska to duży region.
ogurek Okolice Kościana, na południe od Poznania
b.kostrzewa dr Antczak ma być w zachodniopomorskim w przyszłym tygodniu. Skontaktuj się z nim może znajdzie dla ciebie jeszcze miejsce. On jest z wlkp to może i nawet wszystkie 3 tobie zrobi....
luzak za dojazd trochę wychodzi, ale Doktor często jeździ po Polsce i wtedy można się do kogoś dołączyć. Jeśli chodzi o cenę wizyty i badać, czasami wydaje mi się, że u mojego weta drożej 🙂 a sprzęt dużo lepszy. To tak a propos Dr. Henklewskiego 🙂
Szukam koniecznie dobrego końskiego okulisty, Polska południowa lub centralna  🤔 🤔 🤔 Kto godny polecenia, a kto wręcz odwrotnie?
Czy mamy na revolcie wątek typowo okulistyczny?
Tylko Kasia Paschalis-Trela
dea   primum non nocere
12 lutego 2019 21:31
Wątek okulistyczny: klik
Nas okresowo konsultuje Marta Warzecha i też pozytywne wrażenia.
Potwierdzam tylko Kasia Paschalis-Trela! choć od leczenia mojego ślepaka mineło już prawie 3 lata Pani doktor wciąż nas pamięta i pyta o zdrowie! nigdy nie spotkalam tak konkretnego lekarza, prawie setka wiadomości e-mail i godziny spędzone na telefonie, każdy dzień leczenia dokładnie kontrolowany , nawet zdjęcia z zabiegu kończącego cały proces dostałam ! cud kobieta !
Dokładnie tak jak pisze Sotnia- mega podejście, miałam relację o moim koniu przed, w trakcie i po zabiegu. Stały kontakt, pełna opieka itp. Żałuję, że tak późno miałam przyjemność współpracy z Kasią i Jankiem.
Jak się z Panią dr Trelą skontaktować? Numer 500120511 nie odbiera 🙁
Edit-już mam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się