Bryczesy

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 lutego 2019 11:13
Potwierdzam, Horze raczej długie nogawki mają i rozmiary też trochę większe wypadają.
Hej słuchajcie a miał ktoś okazję już testować nowe zimowe legginsy od True Rider? Ponoć na Cavaliadzie miały premierę. Na sklepie mało zdjęć, bo ponoc dopiero sesję robią ale model identyczny jak letni tylko z polarem. Możecie coś podpowiedzieć.Są ciepłe?

Wczoraj mi przyszły te https://www.truerider.eu/kategoria/bryczesy Wydają się spoko. Nie zmarzłam, zobaczymy czy dadzą radę przy -10  🙂
Potwierdzam, Horze raczej długie nogawki mają i rozmiary też trochę większe wypadają.


Hmmm a ja mam własnie odwrotne spostrzeżenie. Mam rozmiar 39 (tak mój naturalny rozmiar to 39) więc muszę kupować 40 i zawsze wisi. A mam z hotze grand prixy i nie wiszą. Mam 164 wzrostu- krótka noga i one nie są za długie jakoś specjalnie. Nic nie musze podwijać.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 lutego 2019 13:04
dla mnie horze są specyficzne...
przy 175cm na długość nogawek nie narzekam, ale są dopasowane w łydkach a w udach i pasie ciut za szerokie 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 lutego 2019 10:23
Pati2012 powinnaś szukać rozmiarów młodzieżowych 🙂 One są na węższe biodra i uda. Mam to samo, że damskie rozmiary mi wiszą na tyłku i w udach, na długość to często za krótkie nawet są, a w łydkach ok. Tylko pewnie niewiele firm robi młodzieżowe na takie wysokie osoby, ale są takie 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 lutego 2019 11:52
zembria dobry pomysł, dzięki 😀 spróbuję
Potwierdzam, Horze raczej długie nogawki mają i rozmiary też trochę większe wypadają.


A już miałam nadzieję, że wyszczuplałam bo normalnie noszę w zależności od firmy 36/38 a Horze zamówiłam 36 i są ciut przyduże  😉
Zamówiłam 38 i mam nadzieję, że będzie dobry 😉 na pocieszenie zawsze można odesłać, ale nie o to chodzi  🙂
Faktycznie te bryczesy horze są wąskie w łydkach i dość luźne w pasie. Niestety będę je odsyłać 🙁 a wysoka talia wcale taka wysoka nie jest... Na mnie skończyła się jak normalne spodnie a nie z wysoką talią. No szkoda bo ogólnie bardzo fajnie wyglądają.
To ja jestem niewymiarowa jakaś...
mam Horze Nordic Performance - mają podwyższony stan, nie odstają nigdzie, nie zjeżdżają z tyłka, ale są mega elastyczne i wypadaja wieksze niż np HKM czy Pikeur (masm rozmiar mniejsze niz inne)
mam też Horze Grand Prix Thermo: rozmiar mniejsze niz inne marki, w pasie OK, w tyłku i udach -  może być, w kolanach i łydkach wiszą... Co nie zmienia faktu że są przewygodne, ciepłe i kocham je miłością wielką
Ja musze pochwalić York Frosty.

ZAJEBISTE są, serio.
Mogłabym w ogole nie sciagac z tylka.
Elastyczne jak dresy, mięciutkie, ciepło w tyłek.
Lej silikonowy genialny, nie zanadto przyczepny, super czuć wszystko.

Loff <3
Zwlaszcza za cene 235zl.
mils   ig: milen.ju
07 lutego 2019 12:40
Ja się powoli rozglądam za nowymi bryczesami, bo zaraz zostanę z jedną parą. Problem taki, że zakochałam się w Animo, najwygodniejsze spodnie jakie miałam na tyłku, ale budżet na ten moment nie pozwala na kupno drugich. Mogłybyście polecić coś ultra elastycznego i wygodnego z silikonowym lejem? A, i w rozmiarze „mini”? Standardowe 34 jest lekko przyduże. 🙁
mils, - Pikeur Athleisure 😀 Ja mam jeansowe z tej serii (gwen grip) i są jak druga skóra, w życiu nie miałam lepszych. Mega elastyczne i milutkie, nic mnie nie ogranicza... bajka! I w końcu mi nic nie wisi w kolanach 😅 W wielu sklepach jest teraz promo na nie 🙂
Mam też młodzieżowy model Patrizia i również są super, ale Athleisure lepiej przylegają i mają milszy materiał, przy czym te Gwen nie wyglądają jak legginsy, tylko jak spodnie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 lutego 2019 13:00
mils Horze grand prix z silikonowym lejem, najlepsze bryczki jakie miałam jak do tej pory! Super jest to że nie mają szwu na kolanach, materiał mega elastyczny, super wygodne. Rozmiar 160 młodzieżowy to takie węższe 34 właśnie będzie, mam ten sam problem, że standardowe 34 za duże na mne są, a te 160 leżą jal druga skóra! No polecam całą sobą  🤣
Jakie białe bryczesy polecacie? 🙂 Takie ze średniej półki cenowej 200 - 300 zł?
Kupiłam niechcący taki frak:



Może nie jest najbardziej elegancki, ale mnie się podoba, jest w granacie, rozmiar i cena idealna dla mnie była. 😉
I chciałabym do niego dobrać ładne bryczesy, nie wiem czy uda się znaleźć takie np. z granatowym obszyciem (szukam ale nie mogę znaleźć). Co Wam się dobrze sprawdza? 🙂
UnicornWitch, - z tanich mam białe inter-api, bawełniaki z pełnym lejem. Mam je kupę lat, są naprawdę wygodne, lej elastyczny, materiał przyjemny, fajnie leżą - ale to są takie najzwyklejsze ze zwykłych.
Co do grantu, to bym uważała, bo jak odcienie będą różne, to może się gryźć i wcale ładnie nie wyglądać 😉
HKM Lauria Garrelli. Sama takie posiadam, z brązowym lejem. Lubię je bardzo, dobrze mi się w nich jeździ, oprócz tego, że po spróbowaniu leja silikonowego, to te ze zwykłym już mnie nie zadowalają. 😉 Ale tak poza tym to polecam, naprawdę są wygodne.
UnicornWitch, Mam Fair Playe. Ładnie się prezentują i są całkiem wygodne. Wcześniej miałam Yorki, które średnio polecam.

Mam je kupę lat, są na prawdę wygodne
Przepraszam, ale nie mogę.... "Naprawdę".  🙇
Sankaritarina, - już poprawiam, uroki słowników na telefonie, nawet nie zwróciłam uwagi... trochę upośledza ta funkcja jednak 😡
keirashara, Wybacz, ale musiałam :kwiatek: Słowniki w telefonach są zdradliwe, no.... Przeraża mnie momentami poziom i liczba błędów, jakie widzę np. kiedy ktoś (szczególnie młodsze pokolenie) pisze mi wiadomość na jakimś mesendżerze tudzież whatsapie = "wgl", "wogl", '"nwm" albo "nw".... a już mroczne widmo we mnie wstępuje, gdy widzę "poszukuję osobę do pracy", "szukam osobę do pomocy"..... ... .

frygirl Lauria Garrelli zawsze spoko <3 Ten lej jest taki bardziej jasny czy ciemny...?
Sankaritarina, - ale ja się nie obrażam! I staram się kontrolować mój słownik, ale nie zawsze złapie błąd 😉
Sankaritarina taki pomiędzy, nie jest to ciemna czekolada, ale totalny beż też nie. 😀

Chyba nie mam ani jednego zdjęcia, na którym by było widać lej w całości, ale tu jest dobrze oddany ten kolor.
A ja muszę zwrócić honor bryczesom horze. Przymierzyłam w sklepie kilkanaście różnych par różnych firm i dopiero jeden model horze leżał ok. Nie jest za ciasny w łydkach i za szeroki w pasie jak ten co zamówiłam przez net. Widać mają różne te modele 😉

A co do białych bryczesów z granatowymi wstawkami to chyba balabym się że będą ładne tylko do pierwszego prania...
Jeju jak ja już chcę porządną wiosnę i... ubrac moje spoksy.

chciałam powiedzieć, że jednak one pod względem wygody zdetronizowały pikury.
kotbury, - jak wypadają rozmiarowo i szerokością nogawek? Bo póki co pikeury wygrywają u mnie tym, że mi nie wiszą w kolanach i łydkach od nowości, ale spooks puścił takie w pudrowym różu i jestem głęboko zakochana 😁
Gillian   four letter word
16 lutego 2019 11:08
Zastanawiam się czy to ja mam coś nie tak z dupskiem czy to kwestia spodni. NIC na mnie nie pasuje. Zainwestowałam w Pikeury, masakra. HKM - to samo. Nogawki dobre, uda dobre, w pasie za duże, krok wisi jakbym miała pampersa. Wezmę rozmiar większe to latają mi po tyłku. Wezmę swój rozmiar - pampers. Niewygodnie mi, ciagną. Bez sensu. Jedyne spodnie jakie na mnie pasują to stare, dziurawe Covaliero :/ o co chodzi, o krój, model, wtf?
Gillian, - a próbowałaś mierzyć różne modele? Ja nie kupię gaci przez internety, chyba, że wcześniej przymierze. Dużo to kwestia modelu. Bardzo polecam leginsy pikeura, one są mega elastyczne, mięciusie i się pięknie dopasowują 🙂
Gillian   four letter word
16 lutego 2019 11:26
Tak, na Cavaliadzie np obmierzyłam mnóstwo bryczesów i wszystko wisiało. Owszem mam trochę za dużo sadła ale kurcze... Teraz mam ComfortFit, cienkie i elastyczne i też nic z tego, nadal pampers!
Gillian, Pikeur model Candela są na takie kobiece kształty. Mają wyższy stan. Szukaj takich z gripem to nic się nie ciągnie 🙂
Ale może te już też mierzyłaś?
A Horze? Też te z wyższym stanem?
Gillian   four letter word
16 lutego 2019 13:09
Z gripem mam jedne Horze i na dupie są dobre a na nogach za luźne i lata mi kolano po poduszce siodła. Pikeury mam biodrówki, z pampersem. HKM normalne i pampersik. Mam normalne Pikeury dżinsowe i leżą idealnie ale są tak przetarte, że mam kolana na wierzchu. Żadne Euro Stary nie wchodzą w grę. No porażka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się