Warszawskie voltopiry :)

ash   Sukces jest koloru blond....
30 stycznia 2019 10:14
Zamarzyło mi się meksykańskie jedzenie na randkę z mężem. Gdzie w Wawie można dobrze zjeść coś w tym klimacie?
Może Bar Pacyfik?
ash   Sukces jest koloru blond....
30 stycznia 2019 10:41
infantil, nie byłam, dzięki! Zapisuje
emptyline   Big Milk Straciatella
30 stycznia 2019 11:05
ash, La Sirena?
Kawa i Chilli, ale bardziej polecam Międzylesie niż Saską Kępę. Jest jeszcze filia na Puławskiej, ale tam nie byłam.
ash   Sukces jest koloru blond....
30 stycznia 2019 11:30
November Rain, extra! Moje rejony Miedzylesie
To lepiej zarezerwować stolik 🙂 i pamiętaj, że skala ostrości jest meksykańska, więc lepiej brać średnią i ewentualnie dodać sobie habanero niż przesadzić w drugą stronę 😉
Karta jest okropna i nieczytelna, ale jedzenie jest zawsze świeże i smaczne. W weekendy długi czas oczekiwania. Ale byłam tam chyba z 6 razy i zawsze wracam zadowolona.
Scottie   Cicha obserwatorka
30 stycznia 2019 13:09
Byłam w Kawa i Chili w Międzylesiu i danie ostre wcale nie były jakieś super ostre (no chyba, ze się pomylili i dali nam średnio ostry sos albo dla groupona mają slabszą ofertę 😉 ). Byłam jeszcze w Loco Mexicano i bardzo mi smakowało jedzenie. Jadlam akurat na Grojeckiej, ale na Wiatracznej mają swoją filię. No i La Sirena- podobno najbardziej meksykański lokal w Warszawie i osoby, które były w Meksyku twierdzą, ze jedzenie jest identyczne jak tam 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
30 stycznia 2019 13:25
La Sirena jest bardzo smaczna i ma fajny klimat. 🙂
Kawa i Chili byłam wiele razy i polecam, fajne maja te deski dla kilku osób.
To w Miedzylesiu 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
30 stycznia 2019 21:23
emptyline,Scottie, Cricetidae, dziex! Dam znać gdzie poszliśmy w sobotę 😉
Votopiry, a gdzie pojsc na walentynki?  😡 Nie musi byc romantyczny klimat, ale ciekawe jedzenie jak najbardziej. Od Bielan do Mokotowa, nie dalej. Pomocy bo my raczej na picie wychodzimy i nie znam nic a dzis mnie uswiadomiono, ze juz trzeba rezerwowac stoliki.
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lutego 2019 20:56
Czy któraś z Was wie coś może o godnych polecania kursach florystycznych w Wawie lub okolicach? Dla początkujących, ale z certyfikatem i w opcji max 3 tygodnie długości.

Alabamka, ja bym wybrala La Sirena, Wilczy Głód, Labour, Ciao a Tutti
Ja La Sirene nie lubie odkad, gdy poprosilam o shota rumu barman na moich oczach nalal mi tequile z tekstem "jestes w mexykanskiej knajpie."  😵
Ostatecznie idziemy do Ceviche a po do Cosmo, chlop mnie ubiegl ale dziekuje za propozycje!

edit: literowka
Scottie   Cicha obserwatorka
12 lutego 2019 21:41
Dziewczyny, polecicie jakiegoś fotografa z Warszawy i okolic do obfotografowania chrzcin? Jeszcze rok temu miałam pełną listę, a teraz nie mam pojęcia, kto robi ładne zdjęcia...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2019 21:49
Abre 😍 Pola Gałczyńska
Coś mi nie idzie wyszukiwanie – macie pomysł, gdzie stacjonarnie kupić jakiś specyfik ludzki antykleszczowy? Muggę na przykład? Najlepiej w miarę możliwości w środku miasta, a nie na peryferiach.
robakt   Liczy się jutro.
20 lutego 2019 14:50
Mugga może być w decathlonie.
Averis   Czarny charakter
20 lutego 2019 14:51
Potwierdzam 🙂
O, dzięki, nawet mi pasuje podjechać na Ostrobramską.
Kleszczory już się obudziły 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 lutego 2019 15:45
Jest w decathlonie 🙂 nawet na końskim dziale. Ale w tym na ostrobramskiej ostatnio nie widziałam - chyba najlepiej sprawdzić dostępność na stronie  😉 a specyfiki typu off są w aptece  😉 ale mugga moim zdaniem lepsza.
Też mi się zdaje, że Mugga lepiej działa (ma DEET), a będę w sobotę szlajała się po lesie za sowami, więc przyda się bariera.
Swoją drogą na stronie Deca. w ogóle nie widzę.

PS
Znalazłam tutaj: https://aptekawaw.pl Mają kilka aptek (Nowolipki, Pasaż Ursynowski, Świętokrzyska, Grójecka).
Hej , potrzebuje ortopedy lub radiologa, który zrobi mi dobre usg stawu skokowego. Najlepiej jeszcze w tym tygodniu. Możecie mi kogoś polecić ? Potrzebuje naprawdę kompetentnej osoby. Cena nie gra roli.
Wiecie może gdzie po praskiej stronie Wisły dostanę pak choi i brukselki? Jakiś czas temu były w Lidlu, ale już nie ma 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
05 marca 2019 18:48
infantil, w Rembertowie kupuje regularnie brukselkę i pak choi właśnie w lidlu
Rembertów to dla mnie za daleko niestety.. chociaż oferty w Lidlach powinny być ogólnie zbliżone. W żadnym w mojej okolicy nie mogę dorwać ani brukselek ani pak choi już od kilku tygodni. A potrzebuję baaaardzo, to główne składniki moich obiadów  🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 marca 2019 15:44
ash ooo jesteś z Rembertowa? 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
06 marca 2019 16:48
smarcik, jestem ze Sluzewia ale mieszkam w Rwmbertowie od 5 lat 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 marca 2019 18:25
To może jesteśmy sąsiadkami 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
06 marca 2019 18:26
smarcik, ha! No proszę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się