In memoriam

desire, bardzo mocno cię przytulam  :przytul:
desire, tak smutno...
desire   Druhu nieoceniony...
04 stycznia 2019 11:55
Dzięki Kochani..
Był najlepszy.
Już jako 14letnie dziewcze obiecałam mu, że będzie ze mną do końca, nawet wyjechałam z domu w wieku 19lat żeby dobrą kase na niego zarobić. Taka uparta byłam, że mimo iż bywało różnie to słowa dotrzymałam, zasłużył na to.  💘 🙁
Monogramm oo... 1985-2019
Pursat   Абсолют чистой крови
17 stycznia 2019 11:39
Monogramm oo... 1985-2019

Przepiękny wiek... Mój ukochany Pursat był z tego samego rocznika, a padł ponad 10 lat wcześniej.
Pyś. Wczoraj został uśpiony mój starszy pies, był ze mną prawie 14 lat, brałam go ze schroniska, miał jakieś 2 lub 3 lata. Dopadła go starość 😕 Nie mogę się pozbierać.  ( ten po prawej)
Watrusia
Łącze się w bólu  😕. Ja przedwczoraj pożegnałam swojego psa. Miał 16 lat, był w super formie i inny pies podczas zabawy złamał mu kręgosłup. Jeszcze nie był jego czas...  😕
KaNie,O rany!  Bardzo mi przykro, mój się niestety rozsypał🙁
Bardzo mi przykro dziewczyny, trzymajcie się 🙁
KaNie, straszne co piszesz. Współczuję bardzo.
desire   Druhu nieoceniony...
18 stycznia 2019 12:51
Watrusia, kolejny cios w tak krótkim czasie.. trzymaj sie 🙁 :przytul:
desire, Dziękuję.
Wspanialy trener i hodowca a przedewszystkim cudowny czlowiek trener Mieczyslaw Mełnicki🙁
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
05 lutego 2019 09:39

Moje Wszystko...
Moneta 26.11.1992-04.02.2019
Śpij słodko Aniołku [*]
Przykro mi bardzo 🙁
O nieeee  😕 wyrazy współczucia, trzymaj się !
efeemeryda   no fate but what we make.
05 lutego 2019 09:54
Robaczek M.
Bardzo mi przykro  😕
Na pewno galopuje szczęśliwa i bez bólu...

Dalej się nie otrząsnęłam po śmierci Kastusi, rozumiem co czujesz  😕
Robaczek M.,  bardzo współczuję, trzymaj się. :przytul:
Współczuję  :przytul:
Przykro mi, trzymaj się  :kwiatek:
Robaczek M. bardzo, bardzo mi przykro. Starość i śmierć jest okropna. Bardzo Wam współczuję.
Robaczek M., bardzo bardzo bardzo mi przykro, to musiała być trudna ale dobra i odważna decyzja.
Robaczek M. Współczuję bardzo. Trzymaj się!
Robaczek M. tak strasznie przykro.
Robaczek M., śledziłam Waszą historię. Byłyście bardzo dzielne, obie, a Ty możesz być dumna ze swoich decyzji.
Robaczek M. ściskam mocno i łączę się w bólu.
Wiadomość o odejściu P. Mieczysława Mełnickiego bardzo mnie zaskoczyła, szkoda że tacy ludzie odchodzą.
Za gówniarza z wypiekami czytałam o jego zwycięstwach w Koniu Polskim w gonitwach, z dużym opóżnieniem  oczywiście.
Dopiero teraz przeczytałam o Monetce. Bardzo mi przykro. Trzymaj się!!!!!!!!!!!!! 🙁
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
17 lutego 2019 20:24
Dziękuje Wam bardzo.
Ciągle to do nas nie dociera i łapiemy się na rzeczach, które były codziennością. Chce wierzyć w to, że teraz beztrosko biega, bryka i wyleguje się w słoneczku bez obaw, że nie będzie mogła wstać. Świat stał się taki pusty...
W wieku 35 lat odeszła legendarna niebieskooka Weihaiwej 🙁
https://www.equnews.com/miscellaneous/franke-sloothaaks-remarkable-weihaiwej-passed-away/
Piękny wiek.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się