Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

desire   Druhu nieoceniony...
29 stycznia 2019 22:52
kolejne dwie "nie wiem, ale sie wypowiem"..
skoro sprawa jest o znęcanie sie nad zwierzętami to raczej będzie wnioskowanie o zakaz posiadania zwierząt, jeśli sąd sie do takiego wniosku przychyli to Indiana zwierząt już raczej nie będzie mogła posiadać.. reszta CHYBA jest logiczna?
jeśli zaniedbane ugory mają być łakomym kąskiem to gdzie ta kolejka chętnych do tej ruiny?
Naprawdę ręcę mnie świerzbią, ale dałam słowo i słowa dotrzymam, póki co nic więcej nie mogę.

monia i to piszesz TY, osoba która sama miała problem z ganiającym luźno stadem, które pokiereszowało Ci konia..  To, że tobie sie nie udało z tą sprawą to nie znaczy, że Fundacji się nie uda, ale chętnie odkupie twoją szklaną kule, skoro tak wszystko wiesz. 🙂 Za nękanie będzie sprawa, gwarantuje. Kolejna przeciw Indianie.



Przecież ja swoją sprawę wygrałam, ale co z tego, ja swoje dostałam, prawnik swoje , sąd swoje i do tego państwo ( zapomniałam jeszcze o 2 biegłych sądowych, Pani psycholog ) . 
Jak było tak jest do dziś i dalej sobie hoduje, więc sąd nic nie zrobił. Nakazał zmniejszenie stada, więc to zrobił, za kilka miesięcy dalej się namnożyło .
Konie dalej biegają pod domem, nawet fundacja co odebrała konie nic nie ugrała, ohh nasze prawo. 

edit. co do kosztów procesowych ta suma 8tys to i tak jest za mało. Na dodatek sprawy ciągną się latami.
Co za obrzydliwa kreatura, nawet paczkę zaadresowaną do Niemki ukradła 😤 I jeszcze focha strzeliła, że prawda wyszła na jaw.
😵
Larabarson
Na tym forum od jednej z użytkowniczek otrzymałam informacje,  które okazały się kłamstwem.
Sprawdziłam, zweryfikowałam i napisałam jej o tym.
I wiesz co ??? Dostałam w odpowiedzi wiadomość, że jestem podła bo ....sprawdzam.
Także ten...no.
Druga sytuacja. Kumplel narąbał się na domówce,  Rozwalił stół bo z równowagą miał problem. Całe żarcie poszło w dywan. Naczynia porozbijane. I co ??? Wyszedł obrażony i od trzech lat do gospodarzy imprezy się nie odzywa.
Jeszcze im koło pióra robi.
Także ten..no
Znajoma pożyczyła przyjacielowi kasę. Nie oddawał więc się upomniała.
Obraził się. Nie odzywa się się już drugi rok.  Kasy oczywiscie nie oddał.
Także ten..no

Chyba mnie już niewiele w życiu dziwi  😜
szemrana serio, ludzie nie przestają mnie zadziwiać  :/
Gdzieś usłyszałam.... że z dłużnikami trzeba ostrożnie gadać, bo potrafią się obrazić.
Coś w tym jest  😁

Atak to znana i skuteczna forma obrony.....niestety
Oglądam serial paradokumentalny "Górale" na Polsat Play właśnie. Odcinek 10 z 2018 roku. Tam się dzieją rzeczy końskie. Tylko koni żal
Co za obrzydliwa kreatura, nawet paczkę zaadresowaną do Niemki ukradła 😤 I jeszcze focha strzeliła, że prawda wyszła na jaw.


Bakaliowy skrytożerca  😁

Gdzieś usłyszałam.... że z dłużnikami trzeba ostrożnie gadać, bo potrafią się obrazić.
Coś w tym jest  😁

Mam kolegę ktoremu się w zycu powiodlo wiec ma sporo chetnych na pożyczki. Zawsze chetnie sie zgadza ale tylko z pisemną umową. Zawsze wszyscy są śmiertelnie  oburzeni że od bliskich chce papierek a nie na gębe. Kolega z rozbrajającą szczerością odpowiada "jsteśmy przyjaciolmi/rodzina, na pewno jie chcesz mnie oszukac, wiec taki podpisik to dla ciebie tylko formalnosc 😉
szach mat  😎
Gdzieś usłyszałam.... że z dłużnikami trzeba ostrożnie gadać, bo potrafią się obrazić.
Coś w tym jest  😁

He, he, wobec tego czasami warto komuś coś pożyczyć.  🙂

Atak to znana i skuteczna forma obrony.....niestety
Ale jak złodziejka idzie w zaparte. Na obu potwierdzeniach nadania jak wół Anja Weider, ale ona będzie się upierać, że nie było informacji, że dla Niemki. Nie dość, że ją okradla, to jeszcze opluwa. "osoba moralna i sprawiedliwa, nieugięta i niezłomna. Elita inteligencji polskiej."

PIĄTEK, 1 LUTEGO 2019
Zaginięcie owczarka azjatyckiego

We wtorek ukochana suczka Indianki o wdzięcznym imieniu Amari pognała za zającem przez pola i rzeki do lasu, gdzie zaginęła. Było to dziwne zdarzenie albowiem wcześniej nigdy nigdzie nie poleciała, ani tym bardziej nie zaginęła. Było to niepodobne do niej, albowiem suczka zawsze pilnuje się domu i podwórka.

Biorąc po uwagę wykryty wcześniej spisek pologający na usunięciu Niemki przy pomocy paczki z bakaliami, teraz z całą pewnością możemy stwierdzić, że to Ela Kozlowska przebrała się za tego zająca i zwabiła gdzieś białą broń, żeby móc bez przeszkód napaść na cudowne rancho i ukraść cudowne konie.
desire   Druhu nieoceniony...
05 lutego 2019 19:40
monia, sory, nie doczytałam, że wygrałaś :kwiatek:

Ktoś w komentarzach napisał, że "normalny adwokat bierze 1000-2000zł za sprawe", ciekawe. 🤣 😁


To już jutro! Trzymajcie kciuki....
desire ja trzymam mocno 🤣 Zdawaj nam relacje co i jak, bo czekam z niecierpliwością  😀iabeł:
Kreatywna i tak nie przyjdzie.
desire   Druhu nieoceniony...
05 lutego 2019 22:19
niesobia, taka krystalicznie czysta, prawdemówiąca dziewica musi przyjść, przecież nie ma sie czego bać.  😁 😀
W jej interesie jest zjawić się na tej rozprawie.  😎
No ale ona jest słaba i chora 😀iabeł:. A tak serio, co jej grozi, jak będzie kombinowała żeby jednak  nie zjawić się na rozprawie?
desire, naprawdę trzymam kciuki, żeby się wszystko odbyło jutro. Pani R. jest tchórzem i może się nie stawić nie bacząc na konsekwencje. A nasz aparat sprawiedliwości jest taki jak wiadomo, w połowie nieskuteczny, w połowie rozmontowany...

Trzymam mocno kciuki dla dobra tych wszystkich zwierząt.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2019 06:31
No ale ona jest słaba i chora 😀iabeł:. A tak serio, co jej grozi, jak będzie kombinowała żeby jednak  nie zjawić się na rozprawie?



Jest kilka rozwiązań. 😉
Moze sprawa sie odbyc bez niej, moga ja zatrzymac i doprowadzic sila lub przesluchac w miejscu zamieszkania, co jednak dla niej nie bedzie korzystne jak ktos zobaczy to jej gospodarstwo.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
06 lutego 2019 07:02
Co Wy opowiadacie...
Przyjdzie.
Przecież zapowiadała już że będzie grillować Elę, świadków, adwokata i sędziego 😀
Ja też mocno trzymam kciuki, mam nadzieję że uda się to wszystko dziś zakończyć  🏇
Również śledzę! Powodzenia!  🏇
ma ktoś jakieś przecieki? Pojawiła się czy nie?
Ja też tu jestem i trzymam kciuki!. O której rozprawa?
W piśmie była 9.
no to już czeka i nóżkami przebiera 8)
Niestety chyba się nie stawiła, bo ćwierka ciągle na Twitterze...
klaudusza, no przepraszam bardzo, ale są priorytety w jej życiu 😁
Teraz czas na historyjki jak "grillowała" Kozłowska, mecenasa, prokuratora i sędziego, siedząc w swoim barłogu na Twitterze  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2019 09:14
Wrzuci ktoś linka do twittera ?


edit:

znalazłam: https://twitter.com/iredlarska
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się