pensjonaty w okolicach trójmiasta

Wyszłam z obiegu, a poszukuję trenera skokowego, który pomoże mi na nowo wejść w skoki. Dojazd w okolice Żukowa (w stronę Otomina). Konie od L do C, a jeździec mini LL 😀 Możecie kogoś polecić?
Ktoś coś nt obecnej sytuacji w Ciekocinku? Może być PW 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 stycznia 2019 12:45
Zostaw tam tylko rekreacja, szukają nowego managera.
Co prawda nie będzie to pytanie o pensjonat, ale lepszego wątku nie znalazłam.
Poszukuje stajni/zawodnika/trenera w trojmiescie/okolicach (max. 60km od Gdyni) gdzie mogłabym poważniej jeździć chociaż 3-4 konie dziennie. Jestem studentka, za chwile zdaje srebro, jak każdy mam pewne braki i nie jeżdżę super mistrzowsko, ale mam duże zacięcie, głowę na karku oraz szczere chęci, aby dużo i ciężko pracować i co dla mnie bardzo ważne- wreszcie móc wejść w sport. Słucham i robię to co się do mnie mówi.
Poszukuje jakiejkolwiek opcji, która by mi to umożliwiła.
Do tej pory jeździłam już i bardzo młode, świeże konie jak i te chodzące GP.
Do kogo mogłabym zagadać? Czy ktoś miałby może jakiś kontakt? Jakieś info czy może jakiś zawodnik nie potrzebuje kogoś do objeżdżania koni?
Będę dozgonnie wdzięczna za jakakolwiek pomoc  :kwiatek:
dziewczyny, a jest jakaś stajnia przydomowa w rejonie GDAŃSK OSOWA ? pomijając stajnię nad jeziorem?
dea   primum non nocere
25 stycznia 2019 20:48
Leśna Polana, ale nie wiem czy mają pensjonat teraz i mieli jakiś problem z wybiegami.
OBIBOK, znam jedna przyjemna przydomowa stajenkę na Osowej. Żaden luksus, ale opieka na pewno troskliwa.
Kochani, pytanie na razie czysto informacyjne 🙂 Dostałam pracę w Pruszczu Gdańskim, jestem tam 5x w tygodniu i dlatego zaczęłam się zastanawiać nad przeniesieniem konia gdzieś w okolice. Co prawda od domu miałabym daleko, ale za to blisko po pracy. Czy są jakieś stajnie godne polecenia w tym rejonie? Co mnie interesuje: albo tania przydomówka (do 600 zł) z dobrą opieką i bez większego socjalu; albo stajnia z halą i zapleczem (najchętniej max do 900 zł). Ważne są dla mnie długie padokowanie i pastwiska, nielimitowane siano lub podawane wiele razy dziennie, plac do jazdy i osoba (stajenny / właściciel) mieszkający przy stajni (będący na miejscu).
Stajnia Lisewiec 10-15 min samochodem od Pruszcza Gdańskiego, przydomowa, nie duża i bez szkółki 🙂 Nie wiem jak aktualnie z boksami, ale zazwyczaj coś tam się zawsze znajdzie. Więcej informacji jak wygląda wszystko, to zapraszam na priv. Jeszcze w Bielkówku są dwie stajnie z tego co się orientuje ale nie wiem jak tam wygląda, na pewno bez hali.
fanelia jest w pobliżu jeszcze stajnia Kleszczewo i trochę dalej Canter i druga stajnia naprzeciwko. Tylko Center nie ma hali. Za to Kleszczewo i ta druga w Warczu (nie Canter) padokują tylko do obiadu. Cena w Kleszczewie to jakieś 850 z tego co pamiętam, reszty cen nie znam.
Rudzielc_23 w 'Canter' nie ma już pensjonatu  😉
A to nie miałam pojęcia, nie byłam tam nigdy. Wiem tylko ze istnieje. ;-)
(proszę o pokierowanie jeśli zły wątek)
Gdzie szybko, sprawnie i TANIO (nie za 600zł) ogarnę zaświadczenie lekarskie? 
fanelia   Never give up
05 lutego 2019 05:17
Dziewczyny, dziękuję  :kwiatek: chcę bliżej przyjrzeć się Bielkówku, ale inne stajnie też odwiedzę. Ktoś mi jeszcze dał znać, że w pobliżu Jagatowa coś jest?
fanelia koło jagoatowa jest stajnia Kleszczewo, ale w zeszłym roku powstała stajnia Torado. Tylko nie wiem czy jest tam pensjonat, napewno nie ma hali i jest prowadzona rekreacja. Nie wiem tylko czy to jest jeszcze Jagatowo czy już Kleszczewo.
Rudzielec_23, koło Kleszczewa była jeszcze stajnia w Trąbkach Wielkich. Kiedyś byłam tam ze znajomą po konia i bardzo mi się podobało. Czysto, miło, pastwiska były, hala też. Natomiast nie weim, czy dalej ta stajnia jest.
fanelia   Never give up
05 lutego 2019 08:48
Dziękuję! 🙂 Zgłębię temat! Potem chętnie napiszę jakieś wrażenia z tourne 😉 Na revoltę zawsze można liczyć  :kwiatek:
Behemotowa, znalazłaś już info co do lekarza sportowego?
Behemotowa, znalazłaś już info co do lekarza sportowego?

Tak, w Gdyni na Olimpijskiej i tam idę, bo w przeciągu tygodnia mają terminy i jeszcze dostałam kontakt do Kwidzyna na Lotniczą, ale najbliższe terminy mają na 27 lutego, a wtedy to by mnie chyba Pani Zosia zatłukła 😁
A masz kogoś bliżej Gdańska?
Rudzielec_23, koło Kleszczewa była jeszcze stajnia w Trąbkach Wielkich. Kiedyś byłam tam ze znajomą po konia i bardzo mi się podobało. Czysto, miło, pastwiska były, hala też. Natomiast nie weim, czy dalej ta stajnia jest.


Co to za stajnia w Trąbkach Wielkich, nie słyszałam o żadnej...  👀
Ja nie wiem czy ktoś nie ma nam myśli Arpavu. To jest tam gdzieś w tych okolicach. No ale mogę się mylić.
Też o Trąbkach Wielkich nic nie słyszałam a to bardzo moja okolica.
Arpav ma stajnię w Mirowie.
Behemotowa, też raczej w Gdyni. Chociaż czasem doktor gdzieś w Gdańsku przyjmuje.
Louisa, jaskierkowa, nie pamiętam jak ta stajnia się nazywała. Parę lat temu byłam ze znajomą tam po konia. Stajni równie dobrze może już nie być 😉
[quote author=kittajka link=topic=87.msg2843086#msg2843086 date=1549353288]
Rudzielec_23, koło Kleszczewa była jeszcze stajnia w Trąbkach Wielkich. Kiedyś byłam tam ze znajomą po konia i bardzo mi się podobało. Czysto, miło, pastwiska były, hala też. Natomiast nie weim, czy dalej ta stajnia jest.


Co to za stajnia w Trąbkach Wielkich, nie słyszałam o żadnej...  👀
[/quote]


W Gdańsku i na zaspie robią badania, nie pamiętam jak sie klinika nazywa, ale koło stadionu się do niej jedzie.Od razu umawiaja, badania jedengo dnia. W Kwidzynie nie polecam tam lekarz wystawia tylko na 6 miesięcy. Chyba ma tylko takie uprawnienia.
Kolo trąbek jest stajnia Kleszczewo i to pewnie o nią chodzi, 800 zl na miesiąc, mały plac, duże padoki  i kameralna hala.
Osobiście polecam goszyn, tam stajnia się rozwija i jest w dwóch miejscach, jest hala w jednym miejscu namiotowa, a w drugim murowana, puszczaja codziennie na padoki. Dopiero się ta druga stajnia w goszynie rozwija.
karaka, lekarz może tylko na 6miesiecy. Mi kiedyś wspaniały lekarz wystawił na kilka lat 😁 ale niestety przepisy się zmieniły i każdy lekarz medycyny sportowej może wystawić tylko na 6miesiecy 🙁
A ja się wtrące, że jak się wzięli za weryfikację badań to nawet ci co mieli jeszcze wstawione na rok było niedopuszczani do zawodów więc trzeba było na szybko lecieć do lekarza na badania. Także potwierdzam badania już tylko na 6 miesięcy niestety, a przez chwilę było tak fajnie 😉
Rudzielec_23, koło Kleszczewa była jeszcze stajnia w Trąbkach Wielkich. Kiedyś byłam tam ze znajomą po konia i bardzo mi się podobało. Czysto, miło, pastwiska były, hala też. Natomiast nie weim, czy dalej ta stajnia jest.

Może chodzi o tą w Mierzeszynie? choć to Trąbki chyba nie są...
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 lutego 2019 19:53
A jak już kogoś bardzo przypili, to zostaje jeszcze przychodnia LuxMedu w Gdańsku na Pomorskiej - jest ortopeda będący jednocześnie orzecznikiem sportowym.
Mierzeszyn niby w gminie Trąbki Wielkie faktycznie lezy ale trochę nie w tą stronę i póki co nie ma wolnych boksów, możliwe, że  w kwietniu jeden się zwolni. Niedaleko Ełganowa i Trąbek jest jeszcze stajnia w Czerńcu czy jakoś tak.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się