KOTY

Mój też tak cudował, ostatnio Feringę i Carny głównie zjadły psy  🙄 Wzięłam mu teraz animondę rafine i to jakoś wcina. Zobaczymy jak długo 🤣
Polecam ciastka cosma albo greenwoods (psie) zmielić i tym sypać żarcie mokre.
U mnie wciągają razem z miskami. Nawet Gjevjon, którą mokre zawsze parzyło w zęby, a mięso to w ogóle trucizna i odruch wymiotny - musi mieć tylko tym posypane.
Kupiłam im na próbę ostatnio parę puszek, podałam - samych oczywiście nie chcą - posypałam, to zjadły. Ale zapach z kuwety...
No cóż, na własne żądanie nauczyłam jeść mięso i chyba przy tym trzeba zostać
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2019 16:11
Dzięki dziewczyny za rady! Mam w czym wybierać 🙂


Jara, jakie małe cudo  😍 a jak psy reagują na maluszka?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2019 16:42
Kitku nie jest mój, nie mieszka ze mną, więc psy nie wiedzą, że istnieje i że jest takim dobrym kotem  😍
Potrzebne revoltowe kciuki. Gajka na cesarce, jedno male w brzuchu zywe, ale Gajka bez skurczow 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 lutego 2019 08:59
wistra trzymam kciuki
Ja i moje kotki też trzymamy  :przytul:
Wszystko dobrze  😅
Gajka z dziecmi jeszcze w szpitaliku, ale to z cesarki przezylo!
Wiec + 3 na pokladzie
Wistra, dobrze że wszystko dobrze się skończyło! Zdrówka dla mamci i dzieciaków!
Czy ktoś stosował puszki od Stuzzy dla kotów z niewydolnością nerek? Albo zna się na tym lepiej niż ja i może mi powiedzieć czy mi uszkodzonego kota nie uszkodzą bardziej? Kot z niewydolnymi nerkami.

https://animalia.pl/stuzzy-diet-cat-low-protein-puszka-dla-kota-niewydolnosc-nerek-85g/szczegoly/39271/

Kradziej skarpet
Kciuki potrzebne, Gówniak się zatkał  🙁
Ehh...kroją go właśnie :/
Zjadł coś?

Kciuki są!
No zjadł, tylko nie wiadomo co. Z opisu wetki  'niebieskawe i gąbkowate'...Nie mam pojęcia, odbieram go po 19 z lecznicy to mają mi to znalezisko pokazać.
Zaczęło się wczoraj, chlustającym rzygiem na pół salonu, osowieniem i niechęcią do jedzenia, wet stwierdził zaparcie, weszła kroplówka nawadniająca, leki i olej parafinowy dopaszczowo, rano mieliśmy sprawdzić czy jest kupa...zamiast kupy, rano pojawiły się kolejne wymioty, więc od razu wet, kolejna kroplówka, usg i decyzja że kładziemy na stół.
DeJotka, będzie dobrze.
Nie wiem czy śledziłaś wątek jak prawie rok temu moja kotka się przytkała, objawy podobne, tylko kupy robiła, co zmyliło wszytskich wetów. W ostatniej chwili ( czyli po 8 tygodniach) natychmiastowa operacja, bo jelito już było dziurawe i wdarło się zapalenie otrzewnej.
Kot świetnie sobie radzi bez 7cm jelita, jest w TOP formie, nie ma nawet blizny już widocznej po operacji.
Także Twój skoro tak szybko dobra reakcja będzie GIT :-)
Dzięki 😉
Perlica śledzę wątek od kiedy mam koty, czyli już prawie 7 lat 😉 U Ciebie to dopiero był hardkor, ale grunt że dobrze się skończyło.
Edit: pomponik od zabawki...najdroższy pomponik jaki w życiu widziałam
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
11 lutego 2019 21:01
U nas w lecznicy ostatnio ktoś był z pieskiem i najdroższą (i pewnie ostatnią w życiu dziecka) zabawką z kinder-niespodzianki. Plus kot z tasiemką w żołądku.
Też ciekawie...
Oczywiście niepotrzebnie przyznałam się paru osobom z najbliższego otoczenia ile za te atrakcje zapłaciłam. I posypały się głosy 'a to nie lepiej uśpić?' I to o zgrozo  od ludzi posiadających zwierzęta...
DeJotka, dopiero teraz przeczytałam.. Dobrze ze juz po wszystkim, wymiziaj małego pożeracza niebieskich pomocników ode mnie..
Wymiziam ^^
On oczywiście nie poczuwa się do winy i zastanawia się o co w tym wszystkim chodzi  🤔wirek:
DeJotka, a ile zapłaciłaś? Tak koło 800-1000 zł taki zabieg kosztuje. Plus dalsze leczenie.
Generalnie to ciało obce nie jest wskazaniem do eutanazji, to nie Dania czy tam Szwecja z eutanazją na żądanie, także ten 😉
Super, że się udało, życzę zdrowia.

U nas sporo się zdarza ciał obcych, u kotów i u psów. Cały grudzień poprzedniego roku wyjmowaliśmy steekizy z Lidla, nawet Yoda się trafił i Han Solo. Właściwie pół kolekcji, 12 ich było z różnych zwierząt.
Ostatnio wąż ogrodowy u psa, sznur czy tam lina żeglarska, kawał materaca, gumki do włosów, gumowa żaba wielkości piesci u yorka!, normą są kapsle od piwa, ostatnio znaleziony przez przypadek w RTG robionym na klatkę piersiową 😉,
Najczęściej wszystko dobrze się kończy, jak szybko wyłapane, także głowa do góry 🙂
Jakie czarne cudo  😍
Matko, co one mają z tym polykaniem.. Muszę pochować wszystkie drobne przedmioty bo aż strach mieć coś na wierzchu..
DeJotka, super że już po  😍
A co to było konkretnie ?
Ja za cesarke z wizyta, to bylo podczas dyzuru lecznicy, zaplacilam okraglutki 1000zl. Tak sie wlasnie na hodowli zarabia  😂
Zapłaciłam 1046zł, nie mam o to żadnych pretensji, gdyby trzeba było więcej to wyłożyłabym więcej.
A ciałem obcym okazał się pomponik od wędki...
Co do eutanazji na życzenie to cóż...oficjalnie nie ma, a niektórzy i tak wykonują.
Ja tez bym zaplacila wiecej bez problemu 😉
Co zrobic.

Komu słodyczy?

wistra, oj, hodowcy są różni, są tacy którzy twierdzą, że mają cesarki za 300 zł gdzieś tam (u psa). Pewna pani hodowczyni była bardzo zdziwiona ceną w nocy w Wigilię, a właściwie już w pierwszy dzień Świąt, bo była 3😲0 (ok 1500-1700 zł za średniego psa).
Ja za moje jelito płaciłam 1500 pln, ale operacja trwała 4h.
wistra, oj, hodowcy są różni, są tacy którzy twierdzą, że mają cesarki za 300 zł gdzieś tam (u psa). Pewna pani hodowczyni była bardzo zdziwiona ceną w nocy w Wigilię, a właściwie już w pierwszy dzień Świąt, bo była 3😲0 (ok 1500-1700 zł za średniego psa).


Ja absolutnie nie myslalam o kwocie, jak juz w klinice wyladowalismy.
Jak szykowali ja do zbiegu to juz wiedzialam, ze bedzie sporo i w zwiazku z tym poorosilam o uzycie najlepszych i najbezpieczniejszych lekow 🙂
Kochasz to płacisz  😜 Ja za 2 koty i ich problematyczne zęby (i korzenie) zapłaciłam niedawno  coś około 900 euro. I też zapłaciłabym każdą kwotę aby tylko moje koty uratować /były w najlepszych dostępnych rękach.
Wistra, cukiereczki  😍 a mamuśka jak zerka zadowolona  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się