Kącik Rekreanta (część XII) 2019

To ja się dzisiaj pochwalę, że rudzielec skończył 19 lat
Wprawdzie bardziej go interesował śnieg i inne konie niż tort  😂 ale trochę zjadł (jeśli chodzi o smakołyki to jest wybrednym łasuchem)



Ja nieśmiało podczytuję od początku roku i aż miło na Was wszystkich popatrzeć!

My od początku roku stoimy, nie ma jak jeździć przez tą pogodę 🙁 Kobyła świruje, robi się niesympatyczna dla innych koni i generalnie siada jej na łeb z braku zajęcia. Mam nadzieję, że niedługo to się skończy i wrócimy do pracy. Dużo ją masuję, przy czym ona się wyłącza i z każdym razem rozluźnienie idzie jej szybciej 😅
Wpadam z prośbą o kciuki, żeby nic poważnego mojej szkapce nie było  🙁
Ściskam!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 lutego 2019 07:46
Są oczywiście!
Ramirezowa   Ania i Urania !
08 lutego 2019 08:33
trzymamy kciuki!
Ech, no niestety mało ciekawie to wygląda i dalej się diagnozujemy, ale daj boże, żeby to tylko mocne obicie i miednica była cała. Przeciągnę te wasze kciuki jeszcze trochę. Kurde, nigdy nic koniowi nie było, to teraz chyba odrabia...
Co zrobił?
Tak w skrócie to zdjął zadem przegrodę w koniowozie.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
08 lutego 2019 19:56
Budyń o masz, kciuki są. Dawaj znać co i jak.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 lutego 2019 21:06
Kciuki są, daj znać co z gagatkiem.
Też trzymam :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
09 lutego 2019 19:18
budyń, o mada faka, niezły agent :/ trzymam kciuki!
budyń, Ou, pomysłowy.... Trzymam mocno kciuki!
Rudaska8), Sto lat dla rudego! :kwiatek:
anai, Coraz potężniejszy się ten Twój koń robi 😀 Świetne zdjęcia.
faith, Oj tam, jakieś noworoczne przesilenie, dobrze, że już czysty (tfu, tfu!) 🙂

A my dostaliśmy parę zdjęć.... więc postanowiłam się pochwalić 👀



http://re-volta.pl/galeria/foto/181113

Młody wzięty do roboty. Jak na razie jestem zadowolona. Taki szczery koń. Bardzo podoba mi się to, że wszystko przyjmuje z pewnością, zainteresowaniem i ufnością, jednakże pod czachą potrafi zadymić w sekundę - ale to dobrze.... Mam nadzieję, że emocje przekują się w waleczność 🙂 Nie mogę się doczekać skoków, choć na razie musimy się do porządku ujeździć.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 lutego 2019 10:51
budyń, i jak agent?
Sankaritarina, Boże jakie piękne te Twoje Dziecki 😍 ile Rude ma wzrostu?
Gillian   four letter word
10 lutego 2019 15:00
Sankaritarina, piękne konie! Co to za derka?
Hermes Dziękuję :kwiatek: Rude to kuuucyk.... 158 cm - choć pewnie go jeszcze zmierzę za niedługo.

Gillian, Dziękuję :kwiatek:
Derki to Aperia - szyte na zamówienie z haftami imiennymi. Mój luby mnie postanowił mocno zaskoczyć 😜
Sankaritarina, piękne to pierwsze foto! A mlody solo w ogóle nie wygląda na takiego kurdupla, dopiero przy towarzystwie :P

Bumelant pozdrawia i dziękuje za kciuki, na razie kulawizna mniejsza, ale jest na przeciwzapalnych (i w boksie :P) do końca tygodnia. Zobaczymy co będzie jak skończą się leki, tfu tfu. Zawsze miał więcej szczęścia niż rozumu, oby i teraz też tak było.

budyń, :kwiatek:
Oj ciii, on jest wielki duchem..... 😁 Ma mocną budowę, szerszy w klacie (no, kilka nadprogramowych kilogramów też ma, nie da się ukryć...), więc liczę na to, że urośnie taki nieustraszony turbo-kucor...
Będzie dooobrze, leki na pewno działają i za niedługo wrócicie do sprawności 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 lutego 2019 09:08
budyń, będzie dobrze! Trzymam dalej kciuki i kopytka! :kwiatek:
Sankaritarina, kucyk, nie kucyk, jest piękny 😍 Całkowicie mój typ rudego konia (mam nadzieję, że mój osioł się nie dowie 😁

Ja niestety nie mam jak jeździć, bo od półtora tygodnia ledwo dycham, dopadło mnie jakieś cholerne przeziębienie w wersji hard, to się znęcam nam dzierżawczynią 😁
Fajnie się dogadują, co prawda Rude sprawdza regularnie na ile może sobie pozwolić, ale na szczęście radzą sobie. 🙂
Co prawda po zmianie stajni trochę mi schudł, bo strasznie przeżywał jak go zabierałam od stada, więc mam nadzieję, że zaraz mu się przytyje 😁



Hermes, :kwiatek: Twoje rude też piękne 😍 Mus każe zakochać się w rudych koniach, no... 😀
Ty się lepiej kuruj, nie ma co olewać przeziębień (jeszcze takich w wersji hard :P)
No wiecie co?  😜 💘
Takie pięknoty! Też chcialam kupic rudego malowanca koniecznie! No ewentualnie karego.
To mam gniadego ;P Miłość jest ślepa 😀

Nam sie troszke ropa przeciągnęła, ale juz wracamy do gry 🙂 Le Baleron ma kopa w dupce i energii za troje, wiec chyba czuje się dobrze ;P

Pozdro ciotki!
Faith gniada stypa najlepsza! 😀 gorzka czekolada w zimie i mleczna latem 🙂
faith, Tia. Mój też miał być kary - a póki co, tylko złoto, gniade i rudości.... 😂 Forumowa Budyń ma konia totalnie w moim "typie maściowym" 😀
Fajnie, że u was już OK.
Sankaritarina, spoko, za to rozumu ten koń nie ma w żadnym typie 😂

Dzisiaj kontrola - wetki w szoku, bo nie rokowały za dobrze, a koń hopsa prawie czysto. Jeszcze kontrolnie kilka dni aresztu bez leków i będzie mógł wrócić na pastwisko, a co za tym idzie - pod siodło 😍 Cieszę się, choć czuję, że będą jaja jak berety, bo nie jeżdżony od maja 2018 lol.
Ale muszę pochwalić idiotę. Tydzień stania w boksie, teraz w ogóle dwa dni bite się kisił, bo nie mogłam dojechać, a ja go sobie biorę na kantarku i koń nie robi NIC. No dobra, wytarzał się, ale nawet nie spanikował jak mu się uwiąz na łbie zaplątał, bo nie ogarnęłam jego szorowania łbem po błocie 🤣
Tia. Mój też miał być kary - a póki co, tylko złoto, gniade i rudości.... 😂


Jakie rudości kochana, toż ciotka powtarza, że to ukryte siwe...
Jakie ukryte siwe, cichooo..... Siwych u nas dostatek :>  😁 😜

budyń, Rozum, nie-rozum, ale podziwiać można! 😉
Ciii, tylko się nie nakręcaj, dooobrze będzie pod siodłem =)
Oczko *21*  🏇





100 lat w zdrowiu dla Gilka i Łośka  😅
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 lutego 2019 08:11
espana, jesteście definitywnie jak wino! Kolejnych świetnych lat razem w zdrowiu! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się