PSY

Dzięki wam za waszą dyskusję, przemyślałam, poczytałam i coraz bardziej jestem na Tak, zwłaszcza jak tu piszecie, nie skupiacie się tak na tym całym liczeniu i suplementowaniu.
Jak ja się cieszę, że z kotem nie mam problemu, je mokrą karmę feringi na zmianę z power of nature, lubi je, ma wyniki książkowe, zdrowa wesoła koteczka 🙂
Cierp1enie pytałaś wcześniej o szelki easy walk - mamy te z linku poniżej, wcześniejsze obcierały (Truelove, Petsmile) te w końcu nie 🙂 Pasek który idzie między łopatkami i między przednimi nogami są dłuższe, więc pas tylny nie leci tuż za pachami tylko troszkę dalej.
Miły Pan dodatkowo bezproblemowo i za friko wymienił nam za duże pierwsze szelki na mniejsze i wszył w drugie dłuższy tylny pasek.

https://dogcessories.pl/produkt/szelki-anti-pull-plus-m/

smartini   fb & insta: dokłaczone
08 lutego 2019 15:29
Cricetidae, jak u ludzi, pewne parametry mogą sugerować pewne nieprawidlowosci w diecie (np wysoki cholesterol - trzeba ograniczyc toi i to).
Nie znam tych wszystkich zależności ale np przy ostatnim badaniu wyszedl nam mocznik blisko dolnej granicy (dolny parametr 50, Cho mial 51), weterynarz ktory nam robi morfo (nie, zadne barfne guru :P) napisal w komentarzu wynikow ze u barfnych psow czesto niski mocznik to efekt zbyt chudej diety a wtedy faktycznie dosc chudo dostawal. Jakos za miesiąc bede robic znowu to zobaczymy, ze dodanie troche tluszczyku podniesie nam wynik 😉

JARA, dokladnie, kazdy robi wg wlasnego rozumu, wazne, zeby zwierzowi byli dobrze 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
08 lutego 2019 15:50
smartini
ja tylko sobie pozwolę uściślić, że ani mocznik, ani cholesterol nie są parametrami morfologicznymi  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 lutego 2019 15:55
efeemeryda, w pierwszej wiadomosci napisalam 'badanie krwi' 😉 ja robię morfologie, biochemie i jonogram psu, sobie jakies inne rzeczy na ktorych sie nie znam. A co jest w czym to juz mniej mnie interesuje
Czy ktoś tutaj posiada psa z wrzodami lub psa z wysoką nadkwasowością żołądka?
Potrzebuje podyskutować na PW :kwiatek:
ozzy_bb - dziękuję bardzo  :kwiatek: zaraz zamówię
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 lutego 2019 10:28
czy wspomniany producent supli to producent na P? 😉

czy karmił ktoś karmą Olivers? TTOW stwierdziłam, że średnie, dlatego szukam czegoś jeszcze innego  😵 Olivers jest fajna rybna dla papików. Wygrzebałam jeszcze Nature, ale czy przy takim składzie nie powinnam psu dodatkowo dawać oleju z łososia? 🤔
Świeża jagnięcina bez kości (40%), ziemniaki (23%), sproszkowana jagnięcina (19%), białko ziemniaczane, tłuszcz jagnięcy, drożdże, hydrolizat z wątroby jagnięcej, pulpa buraczana, inulina (FOS), mannano-oligosacharydy (MOS), glukozamina (0,05%), siarczan chondroityny (0,03%), imbir, marchew, jabłko, romaryn, siemię lniane, wodorosty, tymianek, bazylia, ekstrakt z juki, L-karnityna, witaminy i minerały.

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
10 lutego 2019 11:19
ejj no ja tam lubię drożdże pokusy :P

no, ale fakt faktem szał na suple jest, ważne jest by.... nie szkodzić 🙂

Szukaliśmy miejsca by poćwiczyć na trawie... nie udało się :/

nasze małe zabawy  --> 
Szukałam wyszukiwarką, ale chyba nic nie ma , karmił ktoś karmą Eden ? Jakie opinie ?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
10 lutego 2019 17:11
dla znajomej szukam dobrego psiego gastrologa, czy mamy kogoś w PL? nie ma znaczenia gdzie- byle ktoś dobry 🙂
derby, opisz o co chodzi, będzie łatwiej.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
11 lutego 2019 05:38
nieswoiste zapalenie jelit
derby - super filmik 🙂
derby, a skąd znajoma jest?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
11 lutego 2019 11:29
Okolice Gorzowa Wlkp, ale do kogoś dobrego w swej dziedzinie- dojedzie
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 lutego 2019 17:57
Oto ona - Dettori Alta Escuela 🙂.

madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 lutego 2019 18:04
fantastyczna  💘 i ten wzrok! Będzie z niej pies! 😀
Wojenka, o proszę, hodowla "zza miedzy" 😉 To może jednak na belgusia też się namówisz? Tak, żeby było do pary. 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 lutego 2019 20:03
Myślę, że póki co, starczy mi atrakcji  😁
Ale fajnie, chalupa ci sie bedzie trzesla z 3 sukami pod jednym dachem 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 lutego 2019 20:36
Czterema  😁
Jedynie Malina jest problematyczna  😉
Ale fajny zbój 😀
Super, super!
Szukałam wyszukiwarką, ale chyba nic nie ma , karmił ktoś karmą Eden ? Jakie opinie ?

Ja karmię od października i jestem bardzo zadowolona  😀. Po kilku próbach mam kamę która odpowiada mojemu wybrednemu psiakowi.
Eden to pachnie tak, ze sama bym z checia zjadla 😍 I wiekszosc psow raczej podziela moja opinie :P
Skladowo IMO tez bardzo fajna. To tak na tyle co moge ocenic bez sprawdzenia na wlasnym kundlu.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
12 lutego 2019 17:09
Wojenka, CUDO - tfu tfu!
Ostatnio po naszej stajni i okolicy chodzi lis, może kilka nie wiem dokładnie.
Mój pies najpierw go ganiał a lis uciekał, teraz już na tyle się wycwanił że chwile ucieka a potem zmiana pies ucieka a lis goni.
Żaden nie wygląda na wystraszonego, z daleka wygląda to na zabawę.
Mam jednak pewne obawy, że lis mi psa ugryzie albo czymś zarazi. Myślicie że jest duże prawdopodobieństwo pogryzienia lub złapania jakiegoś parcha?
Nie chciałabym psa przez to zamykać ale jednak boję się trochę o niego.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2019 19:04
Lisy są szczepione na wściekliznę i chyba za często tych chorych się nie spotyka na swojej drodze. Ostatnio narzekali, że wręcz ich za dużo. Poza stajnią powinnaś mieć psa na smyczy, także nie powinno mu nic grozić ze strony lisa 😉
Kupiłam mojemu szczeniorowi karmę Orijen.... pomijam, że niechętnie je, to kupy.... straszne. Wrócę jednak do Britt chyba, choć zmieniałam z nadzieją, że chętniej będzie jadł. Teraz myślę nad Purizon, czy może ten wspomniany dopiero Eden?  No wybredniak mi się trafił
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 lutego 2019 07:48
w tym orjienie jest strączków co niemiara, bardzo dużo białka (niektóre psy źle na to reagują), plus milion rodzajów mięsa.
Brita co miał?
Możesz też spróbować Simpsonsa, polecam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się