Ochraniacze

Jest jeszcze szansa gdzies zakupić Veredus Value Pack? Czy wycofali to ze sprzedaży?
Czy znajdę jeszcze gdzieś ochraniacze Eskadron faux fur Heritage 2018 czarne w rozmiarze Xl 👀 ?


Na pewno w Hidalgo sa dostepne na stronie

http://www.hidalgo.pl/product/Ochraniacze-FauxFur-XL-blackblue-ESKADRON-8216808?CategoryId=158961&
Hej, jak wychodzą rozmiarowo ochraniacze i kaloszki Anky Climatrole?
Koń ma 175 cm w kłębie, ale fair play cadence na przody M ma dobre, to samo eskadron faux fur.
Znowu kalosze eskadron XL ma trochę za duże ale dają radę 🤔
Konikowka, - jak oceniasz rozmiar cadence do eskadrona? Takie same, czy któreś ciut węższe lub wyższe? Mam cadence i zastanawiam się nad faux furami 🙂
Konikowka jak dla mnie kaloszki są ciut zaniżone. Ja swoje wymieniałam na większe, a nie uważam, żeby koń miał jakieś wielkie kopyta, raczej standardowe i też miał lekko ponad 170 cm.
Konikowka- ja mam faux fur i wszystkie inne Eskadrona XL, Anky Climatrole z futrem też XL (bez futra Anky XL są trochę za duże, następnym razem brałabym L).
Konikowka- ja mam faux fur i wszystkie inne Eskadrona XL, Anky Climatrole z futrem też XL (bez futra Anky XL są trochę za duże, następnym razem brałabym L).


Madzia, nie wiedziałam, że climatrole robią XL  🤔 Gdzie kupowałaś?
Ja mam faux fur L na moją potężną śląską nogę i są na styk.  Uważam,  że  Xl bedą ogromne i na pewno długie.  Bo u nas L są juz długie.
Moje niezniszczalne WW single lock umarły i szukam czegoś na padok... co polecacie? Potrzebuje czegoś lekko wzmocnionego Wlansie jak WW, na zady więc takie spore L
xxagaxx  na padok (i nie tylko)  to ja zdecydowanie polecam Equilibrium Tri-Zone All Sports Boots. Super przewiewne, trwałe, łatwe w czyszczeniu i z bardzo dobrymi rzepami. Mój koń miał wiecznie obtarte/odparzone nogi a te ochraniacze rozwiązały problem nawet w upały. Mam komplet XL ale wypadą trochę większe niż producent podaje. Jakbym kupowała jeszcze raz, to celowałbym w Lki, a mój koń jest dość grubonożny.
Hejka nie wiem czy odpowiedni wątek ale w sumie mowa o ochraniaczach. Mianowicie mam problemu rozmiarem butów dla konia, mierząc według zaleceń producenta wybrałam najmniejszy z możliwych rozmiarów (dodam ze wymiary kopyt zgadzały się z wymiarami podanymi w tabeli rozmiarów) i niestety okazały się za duże... konik jest po ochwacie, nie pracuje ale chcemy umożliwić jej ruch kiedy ziemia jest zmarznięta i widać ze odczuwa dyskomfort. Moje pytanie czy jest możliwość jakiegoś dodatkowego wypełnienia butów aby zmniejszyć ich rozmiar wewnętrzny do kształtu kopyta??
Byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki  😉
Możesz wsadzić carimatę wyciętą do kształtu kopyta, pewnie ze dwie warstwy bo się uklepie.
Możesz też próbować z korkiem- matą korkową.
Jest wątek o butach poszukaj, tam było włąsnie chyba jak i czym sobie poradzić.
Dzięki  🏇
Pod hasłem "premier" nie znalazłam, a hasło "pe" jest za krótkie, więc pozwolę sobie zapytać - czy ktoś ma zdjęcie ochraniaczy PE Air-Tech Brushing Boots na nogach?

Chodzi mi o te ochraniacze, obojętnie czy w wersji single- czy double-lock:


Z góry dziękuję, a w między czasie będę się dalej cofać strona po stronie 😡
Czy gdzieś jeszcze znajdę komplet pei kevlar airtechnology ?
https://hubertuskielce.pl/pl/searchquery/kevlar/1/phot/5?url=kevlar

W PL znalazłam tutaj na przykład, ale nie znam tego sklepu, więc nie wypowiem się z własnego doświadczenia :kwiatek:
Właśnie miałam pisać, że już znalazłam 🙂 dziękuję :kwiatek:
Znalazłam na Animalii takie ochraniacze:

https://animalia.pl/br-ochraniacze-majestic-lacquer-lakierowane-z-futerkiem-biale-2-szt/szczegoly/41110/#opis

Ktoś widział/macał/używa?  :kwiatek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 lutego 2019 21:24
Szukam maksymalnie oddychających ochraniaczy,any ideas?
Polecam te https://animalia.pl/equilibrium-tri-zone-all-sports-boots-czarne-2-szt/szczegoly/39466/

Brzydactwa, ale po treningu noga sucha przy najwiekszych upalach.
Jeszcze opcja "po taniości" - York miał kiedyś ochraniacze Pro Air - bardzo przewiewne.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 lutego 2019 21:44
Dzięki!
Najbardziej przewiewne to pewnie TE są.
Swoją drogą, ciekawe czy ktoś to widział gdzieś kiedyś na żywo?  😁
Puma, Ożesz, ciężki kaliber... :P Znaczy się - moja estetyczna natura się nieco buntuje.... No, ale pewnie spełniają swoją rolę.
Mój mózg też nie może tego pojąć zbytnio  😁
Puma, ja ich używałam, wyglądają własnie tak jak widac 😉 no ale nie da się ukryć, że nie ma co się zapocić, a guma chroni przed uderzeniami. Aczkolwiek mój mózg też wrzeszczał to pomysł nie jest zły.
Burza, Super wydają się na brodzenie w wodzie czy inne wodne/mokre atrakcje. Mają sens, ale brzydkie jak kupa no 😉
Jak wypada rozmiarówka w tych crossowych Premier Equine Air Cooled? Zmierzyłam nogę i o ile na długość pasuje nam rozmiar M, tak jeśli chodzi o obwód to nie wiem, mierzyłam tak jak na obrazku i tam jest 25 cm, co odpowiada rozmiarowi S  🤔 Chcę brać póki są na promocji -50% ale nie chcę znów nie trafić z rozmiarem...
Wojenka Te podlinkowane przez Ce_dra equilibrium są faktycznie przewiewne i nawet w tym kosmicznym lecie,jakie mieliśmy w zeszłym roku koń po pracy nie miał nigdy mocno zgrzanych nóg. Jednak dla mnie te ochraniacze są dość delikatne. Przywykłam,że veredusy olympusy są pancerne i zdziwiłam się, jak po jednym z pierwszych terenów wróciłam z kawałeczkiem uskubanego tworzywa na equilibrium (wisiało to dalej,więc podkleiłam  :hihi🙂i ze strony wewnętrznej tworzywo się jakby delikatnie ściera a nie mam konia niszczącego ochraniacze i w tereny jeżdżę ścieżkami, nie jakimś buszem dzikim.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się